>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Rozliczenie zakładu

L 0

latal20

Użytkownik
Witam. Proszę o opinię gdyż uważam że zostałem oszukany. Otóż obstawiłem zakład jak poniżej:
Barcelona [email protected]
Przegrany
[3:0] HANDICAP
0,00 złZwrot
12% podatek od stawki (26,88 zł)
Barcelona
Elche
Hiszpania - La Liga
17.09.2022, 16:15
Wynik3 : 0
Zakład rozliczony jako przegrany. tłumaczenie bukmachera:

Uprzejmie informuję, iż Dział Sportowy sprawdził dokładnie kupon o nr 637990257877457741.
Potwierdził, że kupon został obstawiony przy stanie 3:0, dlatego też wszystkie gole zdobyte przed postawieniem zakładu nie są liczone. W meczu nie padły kolejne 3 bramki, dlatego zakład został rozliczony jako przegrany.

Czyli zgodnie z tym co mówi bukmacher zakład był na resztę spotkania tj że od ok 60 minuty spotkania( obstawiłem o 17:36) barcelona wygra te 30 minut conajmniej 3 bramkami po kursie 2.06:)
Przy zawieraniu zakładu nie było żadnej informacji o handicapie na resztę spotkania także w samym zakładzie nie ma.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witam. Proszę o opinię gdyż uważam że zostałem oszukany. Otóż obstawiłem zakład jak poniżej:
Barcelona [email protected]
Przegrany
[3:0] HANDICAP
0,00 złZwrot
12% podatek od stawki (26,88 zł)
Barcelona
Elche
Hiszpania - La Liga
17.09.2022, 16:15
Wynik3 : 0
Zakład rozliczony jako przegrany. tłumaczenie bukmachera:

Uprzejmie informuję, iż Dział Sportowy sprawdził dokładnie kupon o nr 637990257877457741.
Potwierdził, że kupon został obstawiony przy stanie 3:0, dlatego też wszystkie gole zdobyte przed postawieniem zakładu nie są liczone. W meczu nie padły kolejne 3 bramki, dlatego zakład został rozliczony jako przegrany.

Czyli zgodnie z tym co mówi bukmacher zakład był na resztę spotkania tj że od ok 60 minuty spotkania( obstawiłem o 17:36) barcelona wygra te 30 minut conajmniej 3 bramkami po kursie 2.06:)
Przy zawieraniu zakładu nie było żadnej informacji o handicapie na resztę spotkania także w samym zakładzie nie ma.
dobrze Ci rozliczyli, inaczej mówiąc był to zakład -5 zwrot. I była adnotacja... "!" klikasz na wykrzyknik i masz informacje, że liczone są tylko gole po zawarciu zakładu...

edit: sam się na takie coś kiedyś nadziałem ;)
 
L 0

latal20

Użytkownik
dobrze Ci rozliczyli, inaczej mówiąc był to zakład -5 zwrot. I była adnotacja... "!" klikasz na wykrzyknik i masz informacje, że liczone są tylko gole po zawarciu zakładu...

edit: sam się na takie coś kiedyś nadziałem ;)
hmm. nawet jeśli tak jest to napewno można to nazwać manipulacją poprzez kurs bo w końcu kurs 2.06 na wygraną reszty spotkania 3 bramkami..... większe kursy są na np więcej niż 1.5 bramki na resztę spotkania. Tym się kierowałem obstawiając to jako że kurs był 2.06 to założyłem że to na całe spotkanie bo na to co dostałem to bym i po kursie 10 nie obstawił. zresztą u innych bukmacherów zawsze to był handicap na cały mecz a jesli na resztę spotkania to było jasno napisane przy rynku co to za handicap, np poprzez: kto wygra resztę spotkania i tam handicapy.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
hmm. nawet jeśli tak jest to napewno można to nazwać manipulacją poprzez kurs bo w końcu kurs 2.06 na wygraną reszty spotkania 3 bramkami..... większe kursy są na np więcej niż 1.5 bramki na resztę spotkania. Tym się kierowałem obstawiając to jako że kurs był 2.06 to założyłem że to na całe spotkanie bo na to co dostałem to bym i po kursie 10 nie obstawił. zresztą u innych bukmacherów zawsze to był handicap na cały mecz a jesli na resztę spotkania to było jasno napisane przy rynku co to za handicap, np poprzez: kto wygra resztę spotkania i tam handicapy.
czyli ok było postawić przy wyniku 3-0 na to, że Barcelona nie przegra pozostałej części spotkania grając z przewagą jednego zawodnika po kursie 2.06? :) ale w drugą stronę ta sytuacja już nie jest ok? :)

Twój błąd... nie czytasz adnotacji i regulaminu... i nie co najmniej 3 bramkami.... tylko -2 zwrot... jak chcesz to możesz złożyć reklamacje albo czekać aż ktoś tutaj napiszę, że miał podobną sytuacje i też go oszukali... buki są złe i oszukują ludzi chociaż sam chciałeś wykorzystać ich "błąd" (Kali ukraść krowę...) bo tylko do tego to prowadzi ;) powodzenia
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Generalnie uważam, że bukmacher wprowadził w błąd - ale zrobił to na tyle ostrożnie, że raczej nie masz podstaw do reklamacji. Musiałbyś posiadać zrzut ekranu zdarzenia przed jego podstawieniem - sprawdzenie czy nie ma jakichś ukrytych rozwinięć zakładu, zrzut ekranu z samego zakładu przed jego rozliczeniem.

L latal20 zagrali Twoją podświadomością - zrobili tak, żebyś myślał, że chodzi o cały mecz, a nie o czas po zawarciu zakładu. Oni wiedzieli, że Ty zobaczysz w tym super okazje i chcąc zagrać szybko, nie sprawdzisz wszystkiego.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Z reguły handicapy live w piłce nożnej liczą się od stanu kiedy go gramy, inaczej mówiąc gramy go od stanu 0:0.
akurat w Polsce nie jest to normą i generalnie nie jest to normą i regułą ;) sam się tak naciąłem dopiero w buku 18bet a wcześniej nie spotkałem się z taką sytuacją u bukmachera. Handicapy live w takiej postaci są oferowane przez bukmacherów, którzy mają w ofercie handicap azjatycki a to i tak nie zawsze... a w Polsce dopiero od wejścia na rynek lvbet są oferowane handicapy azjatyckie.


Jakby miał się do czegoś przyczepić to do oznakowania... nie wie czy jakiś przepis wymusza wyraźne oznakowanie i informowanie... białe tło i jasnoszary wykrzyknik w kółeczku, które zmienia kolor na ciemniejszy jak się na nie najedzie... to może wprowadzać w błąd i chyba można wykazać tutaj premedytację takiego oznakowania aby wprowadzała w błąd gracza. Nie jestem prawnikiem... i nie wiem gdzie i w jaki sposób powinna być zawarta taka informacja i czy oznakowanie jest dobre czy złe.
 
Do góry Bottom