>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozliczenie promocji Pewniak a'la Fortuna

M 672

martinmix

Użytkownik
W weekend po raz kolejny zawiodłem się na Fortunie.
U tego bukmachera grałem od 9 miesięcy dając im zarobić ładnych kilkanaście tysięcy złotych.
Mimo niepowodzeń w grze jak i ciągłych problemów technicznych ze stroną (oraz blokowanie zdarzeń na żywo w długim czasie) trzymałem się lojalnie tego bukmachera i nigdy nie myślałem że będę w taki sposób potraktowany.
W skrócie:
Promocja pewniak polegała na zawarciu zakładów w 3 dni (12,13,14 marca) każdy za min. 50 zł ze stawką min. 2,00 zł. Za wykonanie tych czynności Fortuna do końca poniedziałku odpisywał 50 zł w postaci punktów do wykorzystania.

W dniach 12 i 13 marca postawiłem zakłady, które spełniały te wymogi. Natomiast w dniu 14 marca postawiłem również za 50 zł zakład ako, złożony z 4 meczów znacznie przekraczający poziom stawki tu wymagany. Jedno ze zdarzeń z tego kuponu zaplanowane na 14 marca na godzinę 14 niestety zostało odwołane/przełożone bo drużyna gości miała pozytywne wyniki na covid. Wszystkie pozostałe mecze na kuponie zostały rozegrane zgodnie z planem i wszystkie skończyły w dniu 14 marca. To istotne gdyż zgodnie z regulaminem promocji wszystkie mecze muszą zostać rozstrzygnięte do godziny 9.00 w dniu 15.03.2021. Jak się okazało rozliczenie odwołanego meczu zajęło fortunie prawie 2 doby (rozliczyli go o 8.40 w dniu 16 marca czyli niedługo po otrzymaniu mojego emaila z zapytaniem o brak dopisanej nagrody).
Jako klient poczułem się urażony i niesprawiedliwie potraktowany, gdyż na odwołanie meczu nie miałem żadnego wpływu tak samo jak i na czas rozliczenia kuponu/a konkretnie tego zdarzenia.
Trzeba tu dodać, że zgodnie z regulaminem w przypadku jeśli któreś ze zdarzeń zostanie zwrócone to kupon ponownie się przelicza i jeśli kupon ma stawkę powyżej 2 zł to łapie się do promocji (w moim przypadku tak właśnie było).
Mimo przedstawienia bukmacherowi tych argumentów - zostałem przez nich spuszczony na drzewo.
Według mnie nie jest to podejście proklienckie i ja już rezygnuję z dalszego korzystania z ich usług.
 
Do góry Bottom