>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

rozliczanie zakladów

anonymous 5

anonymous

Użytkownik
zauważyłem pewien niuans w rozliczeniach zakladów,
zawarłem niedawno dwa zdarzenia, ta sama liga, oba live, oraz ta sama pora gry..
typ przegrany zostal rozliczony natychmiast, zaś wygrany jest &quot;odbedzię się&quot; mimo iż mineło już 30 minut.
Wiec moje pytanie, jak to jest możliwe że jeden zaklad jest rozliczony a drugi już nie? rozlicza to automat czy celowo jest zaprogramowane by opóźniać rozliczanie zakladów trafionych?????
 
cineck 45

cineck

Użytkownik
Nazwa tematu podobna do problemu, więc nie zakładam nowego.

Po rzutach karnych wygrał Slovan. Pytałem na live chat, dlaczego tak rozliczyli to odpowiedziano mi że dogrywka nie jest wliczana. W zasadach napisane jest:
&quot;Wygra mecz (łącznie z dogrywką/serią rzutów karnych)/zdobędzie trofeum/zakwalifikuje się - dogrywka/seria rzutów karnych liczą się&quot;
Co poradzicie?
 
favago 69

favago

Użytkownik
W zasadach napisane jest:
&quot;Wygra mecz (łącznie z dogrywką/serią rzutów karnych)/zdobędzie trofeum/zakwalifikuje się - dogrywka/seria rzutów karnych liczą się&quot;
W zasadach jest też to:

90 minut gry
Wszystkie rynki są oparte na wyniku na koniec wyznaczonych 90 minut gry, chyba że podano inaczej. Jest w to wliczany czas doliczony oraz czas zatrzymany, ale nie jest wliczana dogrywka, czas przeznaczony na rzuty karne lub złoty gol.
Skąd dokładnie jest Twój cytat? Podaj linka.
 
Do góry Bottom