>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosyjska Superliga, 29.10

Status
Zamknięty.
S 0

send

Forum VIP
Kursy średnie za Betexplorer.com:

Omsk - Molot Perm 1.18 7.23 8.49
Magnitogorsk - Novosibirsk 1.28 5.78 6.66
Petersburg - Yaroslavl 2.34 4.35 2.21
Tver THK - Togliatti 2.26 4.39 2.27
Dynamo Moscow - Novokuzneck 1.28 5.82 6.54
Voskresensk - CSKA Moscow 2.16 4.40 2.40
Cherepovec - Spartak Moscow 1.72 4.71 3.24
Vitiaz Podolsk - Ufa 2.78 4.38 1.90

Omsk - Molot Perm

Tu miałem dylemat, pisać coś czy nic... Przecież wynik tego meczu jest chyba bardziej niż oczywisty. Molot jak to już od dawna bywa jest outsiderem ligi i chyba nic nie wskazuje na to, by mogło się tu coś zmienić. Po dwudziestu rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie 13 punktów, o dziwo tyle samo ile przedostatni Vitiaz, beniaminek. Perm w ostatnich dwóch meczach zainkasował dwa punkty i to już chyba za dużo szczęścia jak na nich. Passa musi się skończyć, szczególnie podejmując wice-lidera ligi, drużynę Omsku. Ci tracą do pierwszego miejsca 5 punktów, mając jeden mecz rozegrany więcej. Spotkania jak to trzeba po prostu kończyć po pierwszej tercji, kontrolując całe spotkanie. Każdy szanujący się typer nie zareklamuje typu po kursie 1.20 lub niższym, jednak jeśli chcesz stworzyć jakieś combo, to ten mecz pasuje jak ulał.

Magnitogorsk - Novosibirsk

Kolejne spotkanie z typu: &#39;Czy gospodarze po kursie mniejszym od 1.30 przegrają? Czy można spodziewać się tutaj niespodzianki?&#39;. Moim skromnym zdaniem, ci, którzy szukają niespodzianek, mogą isć gdzie indziej, tutaj tego nie znajdą. Magnitogorsk jest szczególnie silny u siebie, na dziesięć spotkań rozegranych na własnym lodzie wygrali dziewięć, jedno zremisowali, miało to miejsce 19.09.2005 z Cherepovcem, gdzie padł wynik 2-2. Jednakże jutrzejsi gospodarze są na fali, nie przegrali od 7 spotkań, i wszystko wskazuje na to, że passę podtrzymają. Novosibirsk właściwie na wyjeździe nie gra nic, poza wygraną z Yaroslavlem nie mogą się niczym pochwalić. Historia także po stronie gospodarzy, jako że w tym sezonie spotkali się już raz, gdzie górą był Magnitogorsk, wygrywając 4-0. W poprzednich sezonach praktycznie zawsze wygrywały drużyny we własnej hali. Sytuacja wydaje się jasna...

Petersburg - Yaroslavl

Środek tabeli, różnica 2 pozycji i mamy kolejne spotkanie. Yaroslavl gra, powiedzmy sobie, poniżej oczekiwań, remisując 3 kolejne spotkania z Niznekamskiem, Kazaniem oraz Cherepovcem. Wyjazdowe mecze w tym sezonie im także nie leżą, trzy wygrane w regulaminowym czasie gry z bilansem bramek 20-22. Z kolei Petersburg na własnym lodzie gra przyzwoicie, pokonał już całkiem niedawno Spartaka, Barsk czy też Niznekamsk. Czego się spodziewać? Na pewno rewanżu za ostatnie spotkanie, rozegrane 14 października, gdzie Yaroslavl wygrał na własnym lodowisku aż 6-1. Czy będzie to rewanż udany? Ja skłaniałbym się ku niskiemu wynikowi, under 4.5 wydaje się dobrym wyborem, zakłady na wygraną zostawiam w spokoju.

Tver THK - Togliatti

Jeden z dwóch beniaminków, Tver, podejmie jutro drużynę Łady, która dość niespodziewanie zajmuje dopiero ósme miejsce w tabeli. Co się odwlecze, to nie uciecze, możnaby rzec, tyle, czy będą oni tak silni, by pokonać THK? Gospodarze we własnej hali nie czują się wspaniale, na 10 spotkań zdobyli tylko czternaście punktów... Mogło być zdecydowanie więcej, ale porażki z Molotem czy Ufą nie pozwoliły na to. Szczególnie zaniepokoiła mnie przegrana po dogrywce właśnie z Permem, wynik 1-2 to potwarz. Z drugiej strony Łada, grająca z meczu na mecz coraz lepszy, choć bardzo nierówny hokej - wygrane z Omskiem 2-0 czy Vitiazem 1-0 na ich lodzie, ale także przegrane - choćby 2 razy z Voskresenskiem, 0-1 u siebie i 1-5 na wyjeździe... Nie zagram tego spotkania, choć skłaniałbym się ku wygranej Łady, która to musi w końcu ustabilizować formę i pokonać twardo grający Tver.

Dynamo Moscow - Novokuzneck

Drużyna Dynama już wie, że za dużo straciła. Przegrane z Ładą czy Ufą mogą zrobić kolosanle znaczenie w końcowym rozrachunku, jednak do końca sezonu zasadniczego zostało jeszcze sporo czasu... A takie mecze, jak ten, trzeba wygrywać. Novokuzneck znajduje się obecnie na piętnastej lokacie z 21 punktami na koncie. Nie jest to jednak taka sama drużyna jak w zeszłym sezonie, cele już też nie takie jak kiedyś... Ważne by się utrzymać... Dynamo musi ten mecz wygrać, Dynamo ten mecz wygra i tyle w temacie tego spotkania.

Voskresensk - CSKA Moscow

Świetne widowisko zapowiada się na lodzie drużyny Voskresenska. Co prawda gospodarze &#39;dopiero&#39; na 10 miejscu, jednak jak co roku podejmą walkę z CSKA jak równy z równym. Goście natomiast z wielkim apetytem na wygraną, pierwszą, wyjazdową, od marca 2004 roku w hali Voskresenska. Co się wydarzy, pokaże czas. Mecz zupełnie nie do gry.

Cherepovec - Spartak Moscow

Naprawdę znowu sam nie wiem... Gospodarze od trzech kolejek notują tylko remisy 2-2, odpowiednio z CSKA, Molotem i Yaroslavlem. O ile pierwszy i trzeci mecz można uznać za sukces, o tyle potyczka z Molotem to jedno wielkie nieporozumienie. Gdy wydawało się, że wszystko jest jasne, gdy Cherepovec prowadził 2-0 po drugiej tercji, otrzymali oni zimny prysznic i wynik 2-2 po dogrywce stał się faktem. Spartak z drugiej strony przeżywa niemoc wyjazdową - 10 meczy, 8 punktów. I co ja biedny mam zagrać? Chyba jednak gospodarze, kurs 1.97 w Profie jest bardzo ciekawy, szczególnie , gdy w zeszłym i 2 sezony temu Cherepovec wygrał wszystkie mecze ze Spartakiem. W tym sezonie Spartak jednak wygrał, na własnym lodzie w stosunku bramek 7-5, i wierzę, że gospodarze odpowiednio się zmotywują i wygrają.

Vitiaz Podolsk - Ufa

Ufa.... Dopiero 12 miejsce, jednak 50% wygranych wyjazdowych spotkań! I na to właśnie liczę - Vitiaz jak mówiłem wcześniej ma pewne problemy z odnalezieniem się w Superlidze, okupuje przedostatnią lokatę i nieprędko będzie miał szansę ją opuścić. Na pewno Ufa będzie chciała zrewanżować się za przegraną 12 października, gdzie dostali 1-3. Jutro mają na to wielką szansę, tak więc kurs 1.87 w Profie nie do pogardzenia.

Komentarze, informacje mile widziane.

Pozdrawiam

SenD
 
M 0

mobil

Użytkownik
No coz w tym temacie tez mialbym sporo do powiedzenia fajnie ze lubisz ruski hokej ja tez ale musisz wiedziec ze miejsce w tabeli ,czy niezli gracze to nie wszystko lada gra slabo bo ... to juz prawie klub widmo bankruci.A czesto zdarza sie ze gra sie w tej lidze rezerwami .Wiec ponownie miejsce w tabeli staje sie zgubna i malowartosciowa informacja.Wiem co mowie doskonale czytam po rosyjsku ze zrozumieniem , no coz nie wszystkie newsy maja jakies znaczenie dlatego nie wszystkie mecze kolejki sa czegos warte. No i straty punktow jeszcze jedna zgubna prognoza bo rosyjskiej lidze czesto zdarzaja sie korupcje, jesli nie masz w miare pewnego info nie probuj grac tej ligi pod kurs
 
R 0

rychu

Użytkownik
Zgadzam sie z &quot; mobil &quot; mozna trafic pare meczy ze statystyk ale na dluzsza mete taka gra doprowadzi do bankructwa najlepiej koles zmien lige ruski hokej to nie jest gra pod kurs
 
S 0

send

Forum VIP
Ciekawe opinie, nie powiem, szczególnie, że nie spotkałem się jeszcze z takimi. Uwierzcie mi panowie, ja dobrze wiem, co robię... Granie ze statystyk nie jest moją domeną, jeśli nie wierzycie, popatrzcie sobie na moje typy choćby z koni w innych miejscach. Co do Łady, wiem jaka jest tam sytuacja, o tyle, o ile, po rosyjsku czytać potrafię i kilku znajomych w Rosji mam. Co do wyników, przekonamy się już niedługo, wtedy będę mógł podsumować dzień. Wierzę jednak, że to, co napisałem się sprawdzi.

Pozdrawiam

SenD
 
R 0

rychu

Użytkownik
Luzik SenD co trafisz to twoje nie twierdze ze nie masz racji i nie proboje tworzyc jakiegos spisku przeciw tobie ale tego typu prognozy mnie osobiscie nie przekonuja . Bo z tego wynika ze mozn grac wszystkie dyscypliny pod tabelke wystarczy spojrzec oszacowac kto ile traci pkt do kogo kto jest wyrzej i juz .Ale z drugiej strony staty to bardzo wazna sprawa ale czy kurs bukow nie wynika ze statystyk? , a skoro tak to dlaczego faworyt nie zawsze wygrywa i skoro widac po kursie kto jest faworytem to po co pisac o statystykach(pytanie retoryczne) .
 
R 0

rychu

Użytkownik
wiec wyglada to mniej wiecej tak mecz pierwszy (Omsk - Molot Perm 1.18 7.23 8.49) twoj typ to 1 powiedzmy ufam ci zagralem za 1 i wygralem 0.18 mecz drugi(Magnitogorsk - Novosibirsk 1.28 5.78 6.66 ) twoj typ 1 nadal ci ufam zagralem za 1 i wygralem 0.28 razem z pierwszym meczem zyskalem juz 0.46 mecz trzeci (Petersburg - Yaroslavl 2.34 4.35 2.21) twoj typ to under 4,5 nie poda;es kuru ale nie wazne bo bramek bylo 5 ale ja ci ufam caly czas zagralem za 1 i pregralem razem z poprzednimi meczami mam teraz ( -0.54) ale ufam ci i gram dalej twoje typy mecz czwarty(Dynamo Moscow - Novokuzneck 1.28 5.82 6.54 ) twoj typ 1 zagralem za 1 i przegralem wraz z innymi ktore gralem mam teraz (-1.54) ale gram dalej bo ci ufam mecz piaty(Voskresensk - CSKA Moscow 2.16 4.40 2.40) tego meczu nie ruszam bo twiedzisz ze nie do gry wynik: 0-8 hmm czyzby naprawde byl nie do gry skoro az taki pogrom ucieka nam kurs 2.4 ale ja ci ufam i gram dalej mecz szosty( Cherepovec - Spartak Moscow 1.72 4.71 3.24 ) twoj typ 1 zagralem za 1 i przegralem razem mam juz (-2.54) ale ufam ci dalej mecz siodmy (Vitiaz Podolsk - Ufa 2.78 4.38 1.90) twoj typ2 zagralem za1 i przegralem moj bilans przy stwce 1 na kazde z twoich typow to( -3.54) Hmm a gdybym gral za wiecej a gdybym dynamo zagral za sporokasy przecierz tutaj cytat z twojego postu&quot;Dynamo musi ten mecz wygrać, Dynamo ten mecz wygra i tyle w temacie tego spotkania&quot; (wynik 3-3 aot dynamo przegrywa 3-4) POZDRO
 
M 0

mobil

Użytkownik
togliatti tez zremisowala(a ktorej nie uwzgledniles rychu) zatem porazka wychodzi jeszcze wieksza no coz moja definicja sprawdzila sie czyli RUSKI HOKEJ POD KURS = GRA W KOSCI pozdro
 
S 0

send

Forum VIP
OK, przegrana wyniosła sporo i muszę się z tym zgodzić. Nie była to dobra kolejka do gry(pewnie zaraz stwierdzisz, że taka będzie każda) ale do rzeczy. Łatwo ocenić czyjeś typy, gdy swoich się nie poda, nieprawdaż? Jeśli masz taką wiedzę w tym temacie to się nią podziel, nikt nie będzie miał tego za złe, a wręcz przeciwnie, będziemy z tego zadowoleni.

Pozdrawiam

SenD
 
M 0

mobil

Użytkownik
Spoko SenD masz 100% racjii co do stwierdzenia ze teraz kolej na tych co wykonali &quot; lincz&quot; na twoich typach . Ja dam ci szanse podobnej opinii co do moich typow i przy okazjii bede wrzocal jesli pozwolisz rowniez moje typy na ruski hokej no i oczywiscie za twoim pozwoleniem bo nienawidze otwierac nowych tematow powrzocam rowniez typy na nizsze ligi ruskiego hokeja bo czasem warto tez i tam pograc . Mam nadzieje ze kolega rychu sie przylaczy bo rowniez jezyka nie szczedzil a sprawiedliwosc na tym forum musi byc zatem do zobaczenie w nastepnej kolejce Pozdro Send
 
R 0

rychu

Użytkownik
Hmm 99% tego forum po tym co napisze bedzie mnie uznawac za drobnego cwaniacza ,ale do rzeczy - czy to ja otworzylem nowy temat ruskiego hokeja , czy to ja wrzocam typy w tym temacie , czy to ja napisalem ze opinia mile widziana - a skoro nie to o co ten krzyk wyrazilem opinie bo mialem pozwolenie od autora a ze wzgledu na skutecznosc typow moja wypowiedz byla taka a nie inna. Ja powiedzialem ze statystyki na ruski hokej to loteria ale przeciez nie stwierdzilem ze wiem jak wygrywac zatem czy to ja jestem oszustem i cwaniaczkiem czy bylbym nim gdybym przytoczyl matematyke z tabelki, otworzyl nowy temat i z dnia na dzien doprowadzal osoby grajace moje typy do bankructwa.Zdaje sobie sprawe ze nikt mnie nie zmusza do gry tych typow ale w takim razie po co ten temat i czy atrakcyjnosc calego forum przez podobne za przeproszeniem niewypalynie ucierpi przypadkiem .?Pozdro a skoro juz mamy pojedynek to ja tez bede swoje opinie udzielal i jesli chodzi o typy &quot;mobil&quot;to jesli beda minusowe tez jezyka nie bede szczedzil
 
M 0

mobil

Użytkownik
Ok. rychu teraz moje zdanie tez bedzie takie a nie inne bo zaczynasz byc jak nowotwur zlosliwy za tem do dziela : po pierwsze nie ma zadnego pojedynku , forum jest po to zeby sobie pomagac a nie sie zwalczac po drugie skoro forum jest nieskuteczne badz malo skuteczne( zgodze sie niestety) to rowniez przez ciebie bo nic nie wnosisz procz tego ze czasem cos niezle uda ci sie podsumowac. Po trzecie jestes kurwa drobnym cwaniaczkiem.Po czwarte skoro otwarcie mowisz ze bedziesz tylko pasozytowal to panu RYCHU BANA PROSZE
 
M 0

mobil

Użytkownik
No i jeszcze cos tym razem multi ( po dlugim namysle) postanowilem zagrac (rowniez Vyschia Liga West, Rosja) w betandwin HC Lipeck - Capitan moj typ over 4,5 kurs 1.65 + HC Dmitrov - Kristall over 4,5 kurs 1.75 ako 2.89 stawka 2/10
 
M 0

mobil

Użytkownik
No i jeszcze cos tym razem multi ( po dlugim namysle) postanowilem zagrac (rowniez Vyschia Liga West, Rosja) w Betandwin HC Lipeck - Capitan moj typ over 4,5 kurs 1.65 + HC Dmitrov - Kristall over 4,5 kurs 1.75 ako 2.89 stawka 2/10 REZULTAT HC Lipeck - Capitan 4-1 Dmitrov - Kristall 2-2 ( - 2j ) ogolem dzisiaj ( + 1,6j )
 
M 0

mobil

Użytkownik
CSKA Moskwa - MVD Tver czas pierwszego gola 09:00 - 60:00 min. kurs 2.0 betandwin stawka 3/10 REZULTAT : Krivokrasov 1-0 czas 21 minuta ( + 3j )
 
M 0

mobil

Użytkownik
AK Bars Kazan - Severstal Cherepovec .Kiedy zostanie strzelony pierwszy gol? 09:00 - 60:00 min. kurs 2.0 betandwin stawka 3/10 REZULTAT : Bulatov 0-1 czas 27 minuta ( +3j )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom