>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja - VHL/MHL 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
verno 593,2K

verno

Znawca - Hokej
Tyle tutaj minusów że więcej nie zaszkodzi nic już nie zmieni :D ale wysoka skuteczność nie idzie w parze z dużymi kursami :/

MHL 12:30
Sibir Snajpery Novosibirsk vs Mamonty Yugry
over 5.5 @3.10
    5:2 Dalej mam przed oczami słupek na pustą z metra ale dobrze że ogarneli.
over 6.5 @6.20    5:2
Oglądałem wczorajszy mecz i te linie były spokojnie do pokrycia a kursy są już konkretne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


@verno kilka słów co do tych spotkań? Podawanie suchych typów, to tak kiepsko wyglada. 
Wiem, ze posiadasz wiedzę, tylko pewnie lenistwo :D
 
verno 593,2K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 19 listopada 2019 10:29 przez karciarz

@verno kilka słów co do tych spotkań? Podawanie suchych typów, to tak kiepsko wyglada. 
Wiem, ze posiadasz wiedzę, tylko pewnie lenistwo :D
Coś ostatnio ta wiedza nie przekłada się na wyniki i przez to brak motywacji do pisania ale obiecuję poprawę i będę coś tam skrobał :D
 
verno 593,2K

verno

Znawca - Hokej
MHL 17:00

SKA 1946 vs Loko Yaroslavl
Loko over 0.5 1tercja
@2.05
     @ klasyka gatunku Loko w 1min w 2 tercji gol :D @@ 2:3 koniec, chyba trzeba było nie grać bezpiecznie :D

Dzisiaj dosłownie mecz na szczycie i widowiskowo nie mogę się doczekać, kusi trochę granie na Loko po kursie 3.90 natomiast odpuszczę już ten typ a zagram bardziej bezpieczniej a kurs też miły. Mówiłem gdzieś wcześniej że Loko potrafi postrzelać i  ma dobre otwarcia spotkań co również pokazują statystyki, od 17 spotkań w 15 strzelili gola w 1 tercji a średnio strzelają 4 bramki na mecz, oczywiście dzisiaj nie sądzę aby byli w stanie tyle nastrzelać aczkolwiek w takich spotkaniach może być różnie nie mniej jednak uważam ten typ za value patrząc na ten kurs a różnica między drużynami nie jest za duża.


MHL 17:30



HK Riga vs Krasnaya Armiya
Riga over 1.5
@2.15
    4:4

Tutaj kolejny ciekawy typ, Riga potrafi zaskoczyć mocno i w tym sezonie mieli już kilka ładnych zwycięstw także trochę dziwi mnie taki kurs na over 1.5, wiem że goście mają dobrą defensywę co bardzo dobrze pokazują statystyki 24 spotkania i tylko 33 bramki stracone także naprawdę robi wrażenie ale bez przesady aby tak podbijać kurs przecież Riga to nie jest ta sama ekipa co w zeszłym sezonie i teraz mogą trochę zdziałać więc jeszcze raz napiszę że nie rozumiem tego kursu bo moim zdaniem powinien być w okolicach @1.60 
 
verno 593,2K

verno

Znawca - Hokej
Dziś naprawdę nie mam czasu bo zaraz mecz a myślę że można wyłapać fajne kursy

MHL 14:30

HC Avto vs Tolpar UFA
over 5.5 @2.75
    3:2
over 1.5 1 tercja @2.30     
 
verno 593,2K

verno

Znawca - Hokej


Od rana może mnie nie być więc wrzucę teraz.

MHL 11:00

Krasnyia Armiya  vs Kapitan

Kapitan over 0.5 1 tercja @2.80

Kapitan over 1.5 @2.60

Kapitan over 2.5 @6.05

 

Oglądałem ich pierwszy mecz i przez dwie tercje grali jak równy z równym ale w 3 się posypali co nie zmienia faktu że mieli sporo okazji więc jak jutro poprawią skuteczność to można wyłapać dobre kursy.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Sakhalinskie Akuly - HK Ryga
Typ: Sakhalinskie Akuly i over 4.5 gola  
Kurs: 4.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wyjaśnię pokrótce dlaczego widzę spory potencjał dla tego typu. A widzę go co najmniej z trzech powodów. Pierwszym z nich jest obecna forma obydwu zespołów. Gospodarze, pomimo iż są obecnie o pięć pozycji niżej w tabeli ligowej w porównaniu do swoich dzisiejszych rywali, wygrali sześć spośród siedmiu swoich ostatnich spotkań (z czego dwa po dogrywce). Goście - przeciwnie - wprawdzie dwanaście ostatnich meczów rozgrywali na wyjeździe, to jednak cztery ostanie przegrane mecze (i jednocześnie siedem przegranych spośród rzeczonych dwunastu spotkań) nie każą oczekiwać, że będą faworytem w dzisiejszym spotkaniu. Po wtóre - wczorajsze spotkanie zakończyło się rezultatem 3:3 do końca regulaminowego czasu gry, a zwycięstwem Sakhalinskich po dogrywce. Na koniec drugiej tercji był bardzo korzystny dla gospodarzy wynik 3:1, a dwie bramki gospodarze stracili w ostatnich sześciu minutach gry. Sądzę, że dzisiaj wyciągną wnioski z pewnej dekoncentracji w końcówce i nie dopuszczą go zniwelowania przewagi. Wreszcie - myślę, że zobaczymy dzisiaj więcej niż cztery bramki, co motywuję tym, że średnio w indywidualnych spotkaniach z udziałem obydwu zespołów pada ok. 5,33 bramki na mecz. Wczoraj padło sześć, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby przypuszczać, że dzisiaj także mecz obfitował będzie w bramki.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Mamonty Yugry - Belye Medvedi
Typ: Belye Medvedi i over 4.5 gola  4:3
Kurs: 7.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na pozór typ z dużą dozą fantazji. Wszak jakikolwiek singiel po kursie siedem z hakiem budzi co do zasady brak wiary w powodzenie typu. Czy jednak aby na pewno tak jest w tym przypadku? Sprawdźmy.

Harmonogram kolejki ligowej przewidział dwa mecze - dzień po dniu - pomiędzy dzisiejszymi rywalami - oba na tafli w Arena Jugra. Pierwszy z nich rozegrano wczoraj. Po całkiem zaciętym pojedynku wygrali goście, stosunkiem bramek 2:3.

Pierwsza tercja zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gości po strzale Ivana Stozhkina. W ósmej minucie drugiej tercji do wyrównania doprowadził niespełna 18-letni Maxim Kirileichenko. Cztery minuty później po raz drugi na prowadzenie wyszli goście po strzale Zhana Yakutsenyi. Kilkadziesiąt sekund przed zakończeniem tercji do ponownego wyrównania doprowadził znany nam już Kirileichenko. Kropkę nad i postawił w siódmej minucie trzeciej tercji Arkadi Aksyonov, dając gościom cenne wyjazdowe zwycięstwo.

Cenne ale nie jedyne. Oto mamy do czynienia z zespołem, który jest na szóstym miejscu w lidze MHL. Belye Medvedi odnieśli całkiem niedawno dwa wysokie wyjazdowe zwycięstwa nad Tjumen, przegrali zaś z wiceliderami z Omska.

Gospodarze nie mają tak wysokich notowań. Są trzy oczka niżej w tabeli niż goście. Ale za to tracą bardzo mało bramek i pod tym względem są na drugim miejscu w całej lidze.
​​​​​​
Szykuje się wyrównany mecz, w którym jak najbardziej powinniśmy zobaczyć bramki. Całkiem niewykluczone, że mecz zakończy się jedno- lub dwubramkową przewagą. Możliwe że pojedyncze ukaranie któregoś zawodnika przyczyni się pośrednio do ustalenia wyniku meczu. W takiej sytuacji wszystko jest możliwe i uważam, że powtórzenie wczorajszego wydarzenia jest najzupełniej realne.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Dyn. Moscow - Taifun
Typ: Dyn. Moscow      
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Kolejny dzień po dniu pojedynek pomiędzy obydwoma zespołami, podobnie jak wczoraj rozgrywany na tafli Dynamo. Wczoraj było 3:0 i nie sądzę aby mocno odmiennym rezultatem zakończyło się dzisiejsze spotkanie. Różnica klas jest spora - gospodarze odnieśli osiem zwycięstw w dziesięciu swoich ostatnich meczach, a Taifun - dwa. No i Dynamo gra u siebie.

Wczoraj jedna bramka padła w pierwszej tercji i dwie w trzeciej. Jeszcze na pięć minut przed zakończeniem spotkania wszystko wskazywało na to, że to zakończy się jedną bramką. Jednakże dobra końcówka w wykonaniu faworyzowanych gospodarzy pozwoliła z dużym optymizmem patrzeć na powtórkę scenariusza w dniu dzisiejszym.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Tolpar Ufa - Sarmaty Orenburg
Typ: Tolpar Ufa (handicap 0:1,5)  
Kurs: 1.48
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Spróbujemy tak zwanej powtórki z rozrywki. Tolpar Ufa grali przedwczoraj z dzisiejszym rywalem, i mecz zakończył się wynikiem 5:0. Już po pierwszej tercji gospodarze prowadzili trzema bramkami, a w dwóch kolejnych odsłonach dołożyli po jednym trafieniu. Cztery ostatnie bezpośrednie spotkania na tafli Tolpar kończyły się zwycięstwem gospodarzy z pokrytym handicapem 1,5 dla gości. Czy dzisiaj będziemy świadkami analogicznego scenariusza?
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Irbis Kazań - Tjumen
Typ: Irbis Kazań i under 6.5 gola  
Kurs: 1,93
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Obserwuję tą ligę od pewnego czasu i zauważyłem, że często występują w niej pewne zależności. Często dwie drużyny rywalizują ze sobą dzień po dniu. I często dwie składowe dwumeczu kończą się bardzo podobnie jeśli chodzi o ostateczny rozrachunek spotkań.

Dzisiaj na tafli w Kazaniu gospodarz podejmuje niekwestionowanego outsidera ligi, który przegrał 27 spośród 32 spotkań. Irbis okupuje trzecie miejsce w tabeli ligowej. Jest to bardzo underowa drużyna - stracili najmniej bramek, a liczba celnych trafień po ich stronie jest znacząco niższa od pozostałych ekip w czołowej ósemce.

Wygrana gospodarzy nie powinna być problemem. Pytanie natomiast, ile bramek kibice obejrzą w tym meczu? Wczoraj padły trzy. I sądzę, że - skoro jesteśmy w temacie zależności - underowy wynik pojawi się na końcowej tablicy wyników także dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom