>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL / 2015 - 2016

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Jokerit - Torpedo over 5,5 @ 2,90 ✅ 4:3
jak dobrze widzę całoroczny wystawia 2,90 na linię minimum 6 bramek w meczu tak ofensywnie usposobionych zespołów? wchodzę w to. W pierwszym spotkaniu tak jedni jak drudzy zagrali do przodu, stwarzali sobie dużo sytuacji choć trzeba oddać że większość goli dla Torpedo padła po własnych błędach Jokerit które na tym poziomie nie powinny się zdarzać. Ok, przy pierwszym golu Zherdeva Karlsson mógł być zasłonięty i nie widzieć, ale wyprowadzenie Zherdeva przez Galuzina i Yegorsheva coś pięknego, gol Daugavinsa to kolejny szybki wypad, aż w oczy bolało ile wolnego miejsca i swobody mieli przy tych akcjach przyjezdni. Frolov odbiera krążek w tercji obronnej na luzie przejeżdża 3/4 lodowiska i pakuje gola, Sopin też strzela po wcześniejszym błędzie w rozegraniu rywala. Jokerit musi, wypad do Niżnego Nowogrodu przy stanie 0:2 to będzie ciężki orzech do zgryzienia. Gospodarze muszą iść do przodu i strzelać, 1-2 stracone bramki na pewno wprowadzą już trochę niepewności w poczynania Jokerit a nie wierzę by Torpedo czegoś nie ustrzeliło. Wiadomo że Jokerit to więcej jakości w ataku, Kozun, Regin, Jormakka, Aaltonen czy Kapanen muszą pociągnąć zespół do wygranej ale mega ofensywnie usposobieni obrońcy jak Larsen, Lajunen czy Jaakola prze częste wypady do przodu nie gwarantują szczelnej obrony, przez to Karlsson który rzemiosło ma solidne musi się napracować. A Torpedo szybko lubi grać do przodu, taka gra im leży, wygrali raz więc teraz już pod nieco mniejszą presją mogą wywalczyć solidną zaliczkę. To musi gwarantować otwarty mecz, ani jedni ani drudzy nie grają zachowawczo. Proskuryakov mimo solidnych statystyk w tym sezonie nie jest dla mnie goalie pokroju Szweda. Daugavins odżył nieco bo początek sezonu miał słaby i szybko wylądował w Torpedo choć wcześniej w Moskwie radził sobie dobrze. Galuzin fajnie sobie poczyna do tego chyba sezon życia gra Syomin. Te 2-3 gole każda z stron przy tym potencjale i łatwości w stwarzaniu sytuacji pod bramką jest w stanie strzelić, weźmy do tego bilans bezpośrednich spotkań gdzie w 4 z 5 spotkań ta linia bramkowa została pokryta. Jak dla mnie po tym kursie opcja warta grzechu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
J 7K

juanroman08

Forum VIP
HC Sochi - Dynamo Moskwa​

Czas na game 2 w rywalizacji Sochi - Dynamo. Pierwszy mecz to bardzo wyrównany bój z jedną różnicą, że to Dynamo było skuteczniejsze, a przede wszystkim wykorzystywali PP. Kar w tym pierwszym spotkaniu był bardzo dużo, widać że Sochi bardzo chciało, ale trema czy też zbyt mocna napinka nie wyszła na dobre ekipie gospodarzy. Niestety ale z Dynamo nie można popełniać takich błędów, można powiedzieć że Dynamo to wytrawny gracz, który w PO już nie raz udowadniał, że są bardzo mocni. Bardzo dobra gra defensorów Dynamo jaki Yeromyenko, czego już nie można powiedzieć o defensywie Sochi. Ogółem jest bardzo ważny mecz dla gospdoarzy, ewentualna porażka może ich już wykluczyć z PO ponieważ w Moskwie na pewno łatwiej nie będzie. Myślę że w tym spotkaniu podobnie jak i w pierwszy zadecyduje skuteczność podczas PP, Dynamo dwukrotnie wykorzystywalo przewagi, Sochi przez dwie tercje nie było w stanie przełamać bariery, mimo wielu okazji. Granica błędu spada w tym momencie do minimum. Na pewno gospdoarzy stać na dobre zawody, ale czy na zwycięstwo tego nei jestem w stanie stwierdzić. Druga sprawa, że bramek nie powinno zabraknąć, Sochi w ostatnich spotkanaich wcale nie spiywalo się rewelacyjnie w obronie czego efektem są seryjnie tracone bramki.
over 4.5 / 1.98 Pinnacle ✅
Total PP goals ov 1.5 / 2.33 NordicBet
⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Yaroslavl - St. Petersburg
SKA OT (2,20) B365 ✅ ✅ ✅
Ja idę jednak dzisiaj w stronę obrońcy tytułu jakim jest SKA. Pierwszy mecz w plecy po dogrywce, więc czas wyciągnąć odpowiednie konsekwencje i wnioski. Pierwszy mecz jest już historią, choć sam ten mecz nie był wcale taki zły. Otworzyli pierwszy ogień w meczu, strzelając już w pierwszej tercji. W drugiej nieco gorzej, ale mimo to zdołali strzelić gola w przewadze. W mojej ocenie SKA, ma znacznie lepszych zawodników od gospodarzy, którzy robią różnice w niemal każdych formacjach. W lidze co prawda, goście nie dawali sobie zbytnio rady w delegacjach, bo wyniki były ich chimeryczne, ale teraz dopiero zaczyna się walka o tytuł. A żeby mieć większe nadzieje, na to aby go obronić trzeba dzisiaj dać się srogo we znaki swoim rywalom. Rywal trudny, teren niewygodny, ale SKA wielokrotnie już tu wygrywało. Nie wydaję mi się, aby podeszli to tego zbyt chaotycznie. Bo ostatni mecz, na prawdę nie wyglądał źle w ich wykonaniu. Dogrywka, to też loteria. Ale wierzę, że dzisiaj bardziej doświadczony zespół, postawi swoich podopiecznych na nogi i wyjedzie do siebie, z remisem jeśli chodzi o mecze w tej rundzie. A potem już u siebie zaczną grać swoje, ale nie ukrywam, że i tam też będzie pod górkę. Tu się nikt nie oszczędza, finały to jedno, a prestiż to drugie. Gram na gości.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Sibir - Admiral brak gola przed 9:30 @ 1,70 ⛔
Kurs trochę niski na tę opcję ale myślę warto spróbować. W pierwszym spotkaniu Vereshagin strzelił bramkę dopiero w 18 minucie i prawdę mówiąc jakoś szczególnie dużo tych okazji do bramki wcześniej nie było, może z dwie takie nie tyle klarowne co groźne sytuacje ale i tak w dużej asyście obrońców. Powiem wprost od jakiegoś czasu gra Sibira wydaje mi się taka ciężka, szarpana, co z tego że potrafią szybko wyjść z obrony jak szwankuje i to konkretnie ostatnie kluczowe podanie. Admiral za to ładnie kontrował ale zostawiał za dużo miejsca przed Nalimovem. Shumakov (20+14) chyba jutro nie zagra bo ta kontuzja wyglądała poważnie a z tego co znalazłem info to i Ugarov za ten chamski faul ma być zawieszony ale nie mam pewności, nie mniej większe osłabienie jeśli któryś z nich nie zagra będzie po stronie Sibiru. Generalnie to był wyrównany mecz, zdecydowały o wyniku błędy których więcej popełnili w prostych zdawałoby się sytuacjach popełniali przyjezdni. Dla Admirala to będzie ciężka rywalizacja bowiem nigdy jeszcze tutaj nie wygrali a Sibir potrafi zagrać solidnie u siebie. Admiral jeśli chce potrafi się postawić i nawet najmocniejsze ekipy jak Jokerit czy SKA musiały ostatnio solidnie się napracować by coś w końcu strzelić, ale problemem jest koncentracja bo już dużo słabsze ekipy jak Amur czy Ryga szybko tego gola strzelały. Nie mniej jeśli chcą tutaj powalczyć muszą zagrać dużo odpowiedzialnej w obronie więc ja tutaj spodziewałbym się szachów, walki aniżeli finezyjnej gry i mnóstwa sytuacji do bramek. Sibir nie licząc kilku wpadek w rundzie zasadniczej jak chociażby pamiętnego oklepu od Amura który był chyba największą gańbą jaką osiągnęli u siebie prezentowali się solidnie w obronie więc ja stawiam pytanie nie czy Admiral strzeli tego gola tylko czy Sibir trafi po wyznaczonej linii. Stawiam na to że przyjezdni się postawią, choć mam pewne obawy co do gry w PP gospodarzy bo Admiral szybko te kary łapie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
W każdej z rund gramy do 4 zwycięstw czyli tak jak kolega wyżej napisał &quot;Best of 7&quot;.
Sibir - Admirał​

Można powiedzieć, że zgodnie z planem Sibir wykorzystuje przewagę własnego lodu i odnosi zwycięstwo w game 1. Dziś drugi pojedynek tej serii i teoretycznie faworytem jest Sibir, który podobnie jak Dynamo w rywalizacji z Sochi potrafił w kluczowych momentach wykorzystywać PP co dawało większą swobodę oraz kontrolę nad meczem. Trener Admirała może mieć spore pretensje do Ugarova, który w nieodpowiedzialny sposób przy stanie 3:2 dla gospodarzy, złapał 5 min plus wykluczenie na 10 min z meczu po czym wpadała bramka na 4:2.
Ja dziś ze swojej strony idę w punkt zdobyty przez Konstantina Makarova z ekipy gości jak i w ov 1.5 strzelonych bramek w PP.
Jeśli chodzi o Makarova to postać numer 1 Admirała od kilku tygodni, widać że jest w formie, świetnie odnajduje się w PP, asystuje, strzela, można powiedzieć że chłop odpalił w odpowiednim momencie i bez jego punktów gośiom może być bardzo trudno zrobić cokolwiek w tej serii, a zwłaszcza na wyjazdach.
Co do PP to wiadomo jak ważnym elementem gry są przewagi, kar w pierwszym meczu był bardzo dużo, a padły zaledwie 3 bramki, ale lepsze to niż nic. Ogółem Sibir bardzo dobrze potrafi grać w PP, linia 3 x S czyli Shumakov, Sannikov i Shalunov robi ostatnimi czasy sporą różnicę. Ponadto Ullstrom, Ridderwall i Vinocur to również trójka, która świetnie potrafi rozegrać PP, po stronie Admirała jest Makarov, Blum i Booth. Jeśli ilość kar zostanei dziś utrzymana na podobnym poziomie jak w pierwszym meczu to myślę że ov 1.5 powinien spokojnie wejść.
Konstantin Makarov ov 0.5 pkt / 2.15 Marathonbet ⛔
Over 1.5 goals PP / 2.50 NordicBet
⛔ 1 - tyle PP dla Admirała i nic...
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pora na kolejny dzień zmagań w PO, dziś zmieniamy gospodarzy serii.
Torpedo - Jokerit
Ja skupiam się na spotkaniu, którę odbędzie się w Novogrodzie. Prochu swoim typem na pewno nie wymyśle, ale jestem zdania, że przed nami kolejne spotkanie spod znaku over. Obie ekipy pokazały już w pierwszych dwóch grach, że defensywa w tej serii jest postacią drugoplanową. Na pewno fanów KHl to zbytnio nie martwi, a nawet i lepiej, że jest taka para w której można liczyć na fajne widowiska. Od strony Jokeritu dobra forma strzelecka nie jest żadnym zaskoczeniem, Finowie przez cały sezon regularnie sporo strzelali, Regin, Kozun, Larsen Joennsu Aaltonen czy Kapanen, to główni architekci ofensywnego potencjału Jokeritu. Dla mnie osobiście Jokerit jest drużyną nieprzewidywalną, aczkolwiek zawsze można liczyć że będą walczyć do końca i zdobywac bramki. Jeśli chodzi o Torpedo to kompletne zaskoczenie, ale zatrudnienie Daugavinsa, Zheredeva czy Frolova nie jest przypadkiem. Spora dawka doświadczenia połaczona z niezłymi umiejętnosciami daje świetne wyniki w postaci 1:1 po pierwszych dwóch grach, gdzie trzeba zauważyć, że Jokerit podczas RS u siebie nie tracił tak dużo bramek, a tu tylko w dówch Torpedo aż 9 razy zdobywało bramkę.
Jak na razie dla mnie pozytywnym zaskoczeniem jest Zheredev, gracz który ma wielkie umiejętności, ale nie zawsze potrafił je odpowiednio sprezentować, tutaj od pierwszego spotkania jest to Zheredev na 100% i widać to po ekipie Jokeritu, która nie potrafi sobie z nim poradzić. Nie ma co lać wody i wyszukiwać niewiadomo jakich argumentów, bramki powinny dziś padać, ja nastawiam się na minimum 5 i dlatego też linia poziomie 4.5
over 4.5 / 1.96 Pinnacle (60&#39;) ⛔ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Lokomotiv - SKA​

Pora na spotkanie numer 5 w tej serii. Osobiście spodziewam się zamknięcia serii tym meczem. SKA po pierwszym przegranym spotkaniu &quot;odrobiło lekcje&quot; i w bardzo dobrym stylu wygrało kolejne 3 spotkania. Dwa zwyciestwa w Petersburgu plus 2 SO Koskinena robią wrażenie. Może i SKA nie zachwycało w RS, ale to jak teraz grają w defensywie pokazuje, że runda zasadnicza jest daleko za nimi, można powiedzieć że tak naprawdę teraz dopiero widać rękę trenerską Zubova, który stworzył drużynę, która stawia przede wszystkim na defensywę, z przodu zawsze coś wpadanie, bo i potencjał ofensywny jest spory, także nie ma się o co martwić, ale to jak SKA funkcjonuje w obronie to czapki z głów. Oczywiście moje zachwyty mogą szybko zostać zweryfikowane po dzisiejszym spotkaniu, ale mimo wszystko wydaje mi się że Loko na chwilę obecną nie ma pomysłu jak &quot;ugryźć&quot; ten kawałek tortu. Inna sprawa, że w ekipie Loko brakuje gracza, który robiłby róznicę... Apalkov (gra) wyłączony, Loktionov podobnie, pozostali gracze są, ale nie widzę pośród tych nazwisk ludzi, którzy mieliby odwrócić losy tej serii. Jeśli chodzi o SKA to oprócz świetnie działającej defensywy, mamy do czynienia z &quot;narodzinami&quot; prawdziwego lidera jakim bez wątpienia w chwili obecnej jest Vadim Shipachyov. Czy ktoś odczuwa brak Kovalchuka ? Jeśli nawet to myślę że głównie w kwestii przywiązania do tego zawodnika ponieważ w aspekcie sportowym Schipachyov świetnie wypełnia luke zwaną Kovalchuk. Zresztą nie przypadkiem Vadim jest kapitanem SKA. 3 punkty w 4 spotkanich i co ciekawe wszystkie zdobyte podczas PP. Myślę że dziś PP na pewno nei zabraknie, Loko pod presją czasu, zawodnicy mogą w pewnych momentach tracić głowę, a to będzie wodą na młyn dla SKA, jak widać w 3 z 4 spotkań SKA zdobywało bramkę w PP i to właśnie ta jedna bramka zadecydowała ostatnio o zwycięstwie SKA 1:0. Na pewno Loko nie jest bez szans, ale w chwili obecnej wyżej cenie sobie grę SKA i fakt, że mają graczy robiących różnicę, a niestety w PO jest to bardzo istotny argument.
SKA ML / 2.32 Marathonbet ✅
Vadim Shipachyov to score / 4.90 Unibet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Sibir - Admirał​

Nie mam zbyt wiele czasu na rozpisywanie się, ale idę w stronę gospdoarzy, którzy udowadniali podczas tej serii że są zdecydowanie lepszą ekipą niż Admirał. Zwycięstwo w spotkaniu numer 4 dzisiejszych gości, można potraktować jako &quot;dobry gest&quot; Sibiru i chęć zakończenia serii na własnym lodzie. Są lepsi pod każdym względem i to widać. Jak dla mnie liniia Shalunov, Shumakov i Sannikov to prawdziwe odkrycie tych PO. Gracze w wieku 23-25 lat, a tak naprawdę grają jakby przegrali w KHL już po kilkanaście sezonów i zdobywali po 50 punktów. Taki Sibir może się podobać, skuteczni w PP, efektywni w defensywie, więc czas kończyć serię.
Sibir 60&#39; / 1.78 Betsson ✅
Shumakov over 0.5 pkt / 1.90 Marathonbet ✅
Shalunov over 0.5 pkt / 1.90 Marathonbet
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Panie Romanie warto jutro isc w strone Magnitogorska?mysle ze jutro nie bedzie takich niespodzianek jak dzis ;-)
Ja odpuszczam pierwsze spotkania serii, ten pierwszy mecz zazwyczaj traktuje jako małą prognozę tego co może dziać się w danej serii. Dlatego póki co wstrzymałem się z analizami, ale od drugiej serii gier myślę że będę juz polował na jakieś bety ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dynamo Moskwa - SKA​

Czy zwycięstwo SKA w pierwszym meczu można traktować jako niespodziankę ? Myślę że zdecydowanie nie, SKA po raz kolejny pokazało, że świetna gra podczas PP oraz żelazna obrona to złoty środek na sukces w PO. Można by również mówić o szczęściu drużyny z Petersburga, ale byłoby to duże przekłamanie ponieważ SKA od początku PO prezentuje się wysmienicie zarówno w PP jak i w obronie. Samo to że Loko nie miało całkowicie pomysłu na ogranie SKA na ich lodzie potwierdza, że tak drużyna jest jak na razie świetnie fukcjonującą maszyną. A fakt że strzelili 3 bramki i wszystkie podczas PP i praktycznie zrobiła to linia Dadonov, Gusev i Shipachyov potwierdza, że SKA ma indywidualności, które potrafią przesądzić o losach spotkania. To był świetny mecz Dadonova 2 bramki plus asysta, lepiej się nie da w PO :cool: Oczywiście nie można lekceważyć Dynama zwłaszcza na włsnym lodzie, bo to nie lada specjaliści od gry w defensywie zwłaszcza podczas PP, ale jak na razie SKA znalazło na nich sposób i myślę że dziś element gry jakim jest PP po raz kolejny zadecyduje o zwycięstwie, którejś z drużyn. Dlatego też proponuje over 1.5 bramek w PP.
over 1.5 PP goals / 1.95 Marathonbet / 2.10 1xbet ✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Magnitogorsk - Sibir​

Szybko, bo meccz już niebawem, tak więc bez owijania. Typ na over 0.5 punkta Semina. Gość, który od powrotu do KHL nie zwalnia tempa, można powiedzieć że póki co Semin to indywidualność w ekipie Magnitki, która nie zawodzi, a w każdym meczu daje drużynie bardzo dużo dobrego. W serii z Ekaterinburgiem praktycznie niewidoczni byli Mozyakin, Zaripov czy Kovar, ale to właśnie Semin w trdunych momentach podrywał ekipę Lisów, strzelał w PP, strzelał 5 on 5, po prostu człowiek orkiestra jak na razie. Można gdybać że bez niego Magnitka byłaby już poza PO, ale jest i robi kapitalną robotę. W NHL nie potrafił się odnaleźć od dłuższego czasu, powrót dodał mu sporo pewności no i przede wszystkim możemy znowu oglądać jego grę w najlepszym wydaniu. Aktualnei w linii z Wolskim i Filippim, zarówno dla Czecha jak i Polaka to świetna sprawa, bo przy Seminie nie można być biernym graczem Magnitki.
Alexander Semin over 0.5 pkt / 1.80 Marathonbet⛔ słaby mecz Magnitki
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
SKA - Dynamo​

Mecz numer 3 w konfrontacji SKA oraz Dynamo, jak do tej pory mamy 1:1. Mecze, które odbyły się w Moskwie były bardzo dobrymi spotkaniami zarówno pod względem widowiska jak i taktyki. Dziś pierwszy mecz w Petersburgu i jestem bardzo ciekawy jak wypadnie Dynamo, w pierwszych dwóch spotkaniach nie mieli problemów ze zdobyciem chociażby dwóch bramek co świadczy o tym, że nie taka defensywa SKA straszna jak ją malują. Tyle że w przypadku Dynamo należy zauważyć, że w tej drużynie mamy wielu doświadczonych graczy, którzy nie w takich sytuacjach sobie radzili. Może i Karpov, Kokarev, Tsvetkov czy Robinson to nie są wielkie gwiazdy, ale wszyscy razem tworzą świetny team, który od lat pokazuje bardzo dobry hokej. To co należy zauważyć, to fakt że Dynamo potrafiło się w obu spotkanaich postawić i grać momentami o wiele lepiej niż SKA. Dziś dość atrakcyjna linia na gości w kontekście zdobyczy bramkowej po całkiem przyjemnym kursie. Dwie bramki w takim spotkaniu to tak naprawdę minimum by myśleć o zwycięstwie w Petersburgu, a jestem zdania że Dynamo dziś podejmie rękawice.

Dynamo Moskwa over 1.5 / 1.60 Marathonbet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Torpedo Novogrod - CSKA Moskwa
Nie wiem czemu, ale wydaje mi się że CSKA jutro wychodzi na 3:1 w serii i w Moskwie kończymy zabawę. Można by powiedzieć co nie udało się w ostatnim sezonie uda się teraz... O czym mowa oczywiście o Gagarinie...Szczerze powiedziawszy patrząc na wszystkie pozostałe ekipy w rywalizacji o Gagrina to widzę tylko jedną ekipę która będzie mogła zagrozić CSKA... oczywiście jest to Dynamo Moskwa, o dziwo nie SKA nad którym się nie tak dawno rozpływałem, ale tak naprawdę Dynamo pokazuje to o czym wszyscy powinni wiedzieć i powinni pamiętać że jest to ekipa budowana pod kątem PO. 0:4 w Petersburgu to jest upodlenie. Wracając jednak do serii Torpedo vs CSKA to i owszem upatrywałbym szans Torpedo w tej rywalizacji ale tylko i wyłącznie w momencie gdy Torpedo skupi się na grze a nie łapaniu kar i seryjnym marnowaniu szans w PP. Tak naprawdę pierwszy mecz tej serii to był &quot;błąd w systemie&quot; CSKA i prawdopodobnie nadziali się na swoją nonszalancję. Hmm CSKA wydaje się być w tym sezonie maszynom jeszcze lepszą i jeszcze skuteczniejszą niż rok temu, moje obawy to tylko i wyłącznie Dynamo, które może zburzyć ich marzenia o Gagarinie, ale ogółem to właśnie CSKA z przekroju całego sezonu oraz PO najbardziej zasługuje na zwycięstwo. Nie chce mi się wymieniać całego skłądu CSKA bo to nie ma sensu, ogółem jest to drużyna która pod przywództwem Radu robi skok w bok od innych ekip, jedyny ich minus to spora ilość kar i to właśnie może być zgubne bo o ile Slovan i Torpedo jak na razie nie potrafią tego wykorzystać to takie Dynamo lub SKA może zrobić tutaj niesamowitą różnicę w postaci 3-4 bramek w PP. Nie mam żadnej ekipy, której bym życzył zwycięstwa na może poza UFA, ale wiem, że mimo wszystko UFA nie ma szans równać się z takim CSKA dlatego obstaje przy Czerwonych w tym sezonie, inna sprawa że docenia mto co zrobili na przekroju całego sezonu, a ta seria pokazuje jak ta ekipa potrafi wyciągać wnioski, całkowita dominacja, prowokacja i bramki w PP które pogłębiają Torpedo w swoim bezsensie... Szkoda ekipy z Novogrodu, ale jak inaczej podejść do nich gdy podczas pierwszych tylko tercji oni łapią po 10 minut kar... Nie ma o czym mówić ;)
Jeśli CSKA skutecznie podejdzie do spotkania numer 4 to będzie 1:3 i nie widać tu żadnych przesłanek by było inaczej.
Kursy marne więc proponuje punkt Goeffa Platta, który nadaje rytm gry w PP no i co najważniejsze w tej serii mamy Platta z prawdziwego zdarzenia, który świetnie kończy i wypracowuje akcje kolegom.
Goeff Platt over 0.5 pkt / 1.85 Marathonbet ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 7K

juanroman08

Forum VIP
SKA - Dynamo
Trochę się myliłem jeśli chodzi o Petersburg, a może inaczej przeceniłem wartość Dynamo, bo jednak SKA to również świetna ekipa i w sumie potencjałem przewyższająca Dynamo. To co robi Vadim to po prostu w głowie się nie mieści, jego 3 bramki w przedostatnim meczu pokazały, że jest niekwestionowanym liderem SKA a co więcej jak na razie chyba postać numer 1 w tegorocznych PO. Nie wiem czy dziś odbędzie się ostatni mecz tej serii, ale jedno jest pewne, że będzie to wielkie widowisko, w końcu Dynamo gra o życie, a jeśli Petersburg dziś nie wygra dziś to z drugiej strony można się obawiać oto czy SKA będzie w stanie wygrać w Moskwie. No ale nie ma co gdybać, co by było i co będzie. Na dzisiejsze spotkanie proponuje typ totalnie ryzykowny, ale ostatnimi czasy była to jak się okazuje nie tak głupia myśl :razz:
Vadim Shipachov to score first goal in game / 14.0 Unibet ⛔ tylko asystka :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 7K

juanroman08

Forum VIP
UFA - Omsk
Szósty mecz serii, być może ostatni ponieważ UFA prowadzi 3:2 i grają dziś u siebie czyli w teorii powinno to być zakończenie serii. Jedna, ale jakże ważna różnica pomiędzy obiema ekipami w tej serii to zdobycze bramkowe w meczach wyjazdowych. UFA potrafiła na tyle postawić się Avangardowi że pierwszy wygrany przez nich mecz na wyjeździe może zdecydować o całej serii, inna sprawa że UFA zdobywała minimum 2 bramki w każdym wyjazdowym meczu natomiast OMSK w obu grach na lodowisko Salavatu zdobywał zaledwie po jednej bramce, co przy słabej defensywie niestety ale nie pozwala na wygrywanie spotkań wyjazdowych. Dziś mecz o wszystko dla gości, dlatego mam nadzieję że pójdą na całość i postawią przede wszystkim na ofensywę, no bo jak nie idzie w kwestii defensywnej to trzeba iść na wymianę ciosów, a już jedna taka w tej serii była i wtedy OMSK co prawda u siebie ale wygrał 5:4. W ostatnim spotkaniu przebudzenie Zubova, który zdobył bramkę i asystował przy jednej, co ciekawe gdy Zubov zdobywa bramkę w tej serii to Omsk wygrywa. Na pewno brakuje Sobotki, który bądź co bądź ale jest graczem robiącym sporą różnicę, brakuje mi też wartości dodatniej od Kazakova, który jest kompletnie niewidoczny. Omsk jeśli myśli o wyrównaniu serii musi zdobywać bramki dlatego, typ na dziś jest oczywisty.
Omsk ov 1.5 / 1.59 Marathonbet ✅
Omsk ov 2.0 / 1.96 Marathonbet ✅
+
Nikolay Lemtyugov ov 0.5 pkt / 2.72 Marathonbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom