>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rożne zespołu w meczu z dogrywka!???

W 5

wojci

Użytkownik
Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. A mianowicie postawiłem na over 6.5 rożnych Portugalii Wczoraj. W podstawowym czasie niestety było ich 6, w dogrywce już 7. Zakład według mnie uważam za przegrany, bo liczy się czas bez dogrywki?! Ale czy tak jest? Tu pytanie do Was czy mam rację ???? obym nie miał, bo kasy byłoby duzo
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Sprawdź kupon&gt;&gt; https://www.milenium.pl/sites/main/#/tickets/check
Aby sprawdzić, czy kupon jest wygrany i wyniki których zdarzeń zostały prawidłowo wytypowane, skorzystaj z jednego z poniższych sposobów:

  • zanieś kupon do punktu przyjmowania zakładów i przekaż pracownikowi w celu jego wczytania i wyświetlenia wyników - jeśli zawarłeś zakład w tradycyjny sposób
  • sprawdź status kuponu w zakładce &quot;historia zakładów&quot; - jeśli zawarłeś zakład przez Internet
  • wejdź na stronę &quot;Sprawdź kupon&quot; i wprowadź numer kuponu, a zostanie on wyświetlony wraz z wynikami
  • skorzystaj z usługi &quot;Sprawdź kupon SMS-em&quot;.

Czytaj Regulamin&gt;&gt; https://www.milenium.pl/node/55/regulaminy.html
 
W 5

wojci

Użytkownik
Też bym tak zrobił, niestety na telefonie wszystkie linki otwierają się z milenium na stronę główną... A dostępu do komputera chwilowo brak, dlatego liczyłem na pomoc
 
D 0

davcio

Użytkownik
Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. A mianowicie postawiłem na over 6.5 rożnych Portugalii Wczoraj. W podstawowym czasie niestety było ich 6, w dogrywce już 7. Zakład według mnie uważam za przegrany, bo liczy się czas bez dogrywki?! Ale czy tak jest? Tu pytanie do Was czy mam rację ???? obym nie miał, bo kasy byłoby duzo
Sprawdzałem w wynikach i Milenium nie brało pod uwagę rzutów rożnych w dogrywce (chyba wszystkie buki tak robią :p ), więc zakład przegrany :-|
Pozdro ;)
 
Do góry Bottom