>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rfan perypetie

R 0

rfan

Użytkownik
Witam.
Jestem nowym użytkownikiem tego forum, jednak zakładami interesuję się już kilka ładnych lat.
Chcę tutaj prowadzić jakby swój dziennik, aby na kiedyś tam mieć wszystko na papierze.
Mój budżet na grę wynosi 5000zł. Gram dosyć ostrożnie, gdyż nie traktuję bukmacherki jako jakiegoś stałego źródła dochodu. Typ 10/10 to dla mnie 10% budżetu, jednak spodziewać się tego można w skrajnych przypadkach. Przy każdym typie będę podawać za ile % i jaka to kwota z budżetu.
Witam jeszcze raz wszystkich i pozdrawiam
 
R 0

rfan

Użytkownik
1.
Radwańska-Sharapova / 0-2 / 1,95 / 3% 150zł/

Agnieszka dotychczas grała słabo. Nie wywarła na mnie dużego wrażenia. Męczyła się w pierwszych 2 pojedynkach. Wczoraj jednak szybko i mogłoby się wydawać łatwo odprawiła Kirilenko. Jednak w 1 secie było gorąco i każdy wynik mógł paśc, a w 2 to już padła, ale głowa Mari. Agnieszka przez to bardzo szybko się z nią rozprawiła. Piękna Sharapova to jednak już inna liga. Ciężko ją złamać a ona sama posiada fajne returny. Także w dotychczasowych pojedynkach nie pozostawiała przeciwniczkom żadnych złudzeń. Jest moim zdaniem w wyższej formie od Radwańskiej i ogólnie jej tenis jest lepszy. Mam nadzieję, że wystarczy to na szybkie 2-0 i jak jutro wstanę to będę mógł zaliczyć typ na plus.
 
R 0

rfan

Użytkownik
1.
Radwańska-Sharapova / 0-2 / 1,95 / 3% 150zł/ ⛔

Agnieszka dotychczas grała słabo. Nie wywarła na mnie dużego wrażenia. Męczyła się w pierwszych 2 pojedynkach. Wczoraj jednak szybko i mogłoby się wydawać łatwo odprawiła Kirilenko. Jednak w 1 secie było gorąco i każdy wynik mógł paśc, a w 2 to już padła, ale głowa Mari. Agnieszka przez to bardzo szybko się z nią rozprawiła. Piękna Sharapova to jednak już inna liga. Ciężko ją złamać a ona sama posiada fajne returny. Także w dotychczasowych pojedynkach nie pozostawiała przeciwniczkom żadnych złudzeń. Jest moim zdaniem w wyższej formie od Radwańskiej i ogólnie jej tenis jest lepszy. Mam nadzieję, że wystarczy to na szybkie 2-0 i jak jutro wstanę to będę mógł zaliczyć typ na plus.
Niestety, w 1 secie nieźle odpuściła ????
4850zł
 
R 0

rfan

Użytkownik
2.
Grand Prix Węgier Safety Car? / NO / 1,75 / 5% 242,50zł

Na tym torze nie przewiduje się wyjazdy SC. Już poprzednie lata udowodniły nam, że jest on tutaj &quot;zbędny&quot; Tor szeroki, bez miejsc bardzo kolizyjnych, z wieloma bezpiecznymi zjazdami. Nie powinno byc takiej kraksy aby SC musiał wyjechać.
 
Do góry Bottom