>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Reklamacja odnośnie nie zatwierdzenia zakładu

L 24

lukiko1986

Użytkownik
Witam,

Czy jest możliwa reklamacja do kasyna jeśli był wyraźny komunikat że zakład został potwierdzony ale gdy już kulka kończy swój spin, zostaje on unieważniony?
Miałem ostatnio 2 sytuacje gdzie:
1) padł obstawiony przeze mnie numer
2) kulka nawet wpadła w obstawiony przeze mnie numer ale zakład został unieważniony
Co prawda stawki były niskie ale obawiam się co będzie jak stawka będzie duża a tu taki numer mi wykręcą.
Czy traktować to jako skuteczny sposób kasyna na czyszczenie kont graczy czy jednak próbować reklamować?
Jakich dowodów mogą chcieć?
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Raczej podepra sie regulaminem i nic z tego nie bedzie .Ostatnio przestaje ufac juz kasyna online , prawie wszystko poza Dublinbet to jest jeden walek ,ktory robi wlasnie takie numery jak opisujesz. Za to Dublinbet po pewnym czasie kiedy jestes na plus uniemozliwia ci stale logowanie na wlasne konto , albo caly czas cie rozlancza , wiec wnioski sa z tego chyba takie , ze testowac jak najbardziej mozna online , ale grac jezeli cos wygrywa , juz tylko naziemnie.
 
T 828

the_longer

Użytkownik
W poprzednim tygodniu trafił mi się przypadek z BJ że krupierka się zamyśliła i dobrała kartę zamiast najpierw odsłonić zakrytą. Rozdanie było wygrane ale zakład anulowany. Po kliku dniach dostałem wygraną bo zgłosiłem się na LC. Hmm a tak myślę że gdyby rozdanie było przegrane to bym siedział cicho i się cieszył z błędu krupierki ????
 
Do góry Bottom