>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Recenzje filmowe (zabawa)

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Proponuję taką zabawę:

Użytkownik podaje nazwę filmu. Inny użytkownik ocenia go w skali pięciogwiazdkowej. Mogą być oceny &quot;połówkowe&quot;, np. cztery i pół gwiazdki. Można też dodać przynajmniej kilka zdań recenzji. Użytkownik, który dokona takiej recenzji, podaje następnie tytuł innego filmu i kolejny uczestnik zabawy dokonuje oceny na tej samej zasadzie.

Ja zacznę: film &quot;Igrzyska śmierci&quot;.
 
tmkmzo 2

tmkmzo

Użytkownik
Igrzyska śmierci 2,5/5
Leciało toto w TV ostatnio:razz: Jak dla mnie słaby, powielony motyw, wiem że na podstawie książki, ale mnie niczym nowym nie zaskoczył ani zbytnio nie wciągnął, plus za Woody&#39;ego, Lenny&#39;ego, popularności Lawrencowej nie rozumiem
Ode mnie:
O północy w Paryżu (2011)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
4/5
Wiem, że nie wszystkim przypadł ten film do gustu, niektórych nudził, ale mi się podobał. Typowe kino Woody&#39;ego Allena. Bardzo przyjemny do obejrzenia i ze sporą dawką humoru film. Fajnie oddano w nim klimaty zeszłych czasów w Paryżu. Ode mnie duży plus.
Polowanie (z Mikkelsenem)
 
H 221

heksan

Użytkownik
4/5
Dobre europejskie kino przedstawiające mechanizmy jakie zachodzą w małych społecznościach. Dobra rola Mikkelsena. Film ukazuje jak łatwo przychodzi ludziom oskarżać a jak trudno przebaczać(ostatnia scena).
Obywatel X
 
Do góry Bottom