>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Real M. (0 - 1) Arsenal 21.02.2006

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wtopil miedzy innymi moj kupon ???? Ale po grze Realu stwierdzilem, ze gdyby nie Casillas i bledy sedziego to ten mecz skonczylby sie wynikiem 5-1 ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No i teraz najlepiej bylo by gdyby Arsenal przeszedl dalej bo po tym pierwszym meczu bardziej na to zasluguje.Henry nareszcie pokazal klase.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bardzo mnie cieszy wygrana Arsenalu. Gdyż zagrali bardzo mądrze. Szkoda, że tak dobrego Arsenalu, możemy żadko oglądać ???? . Rewelacyjnie zagrał cały skłąd. Zwłaszcza obrona, która na prawdę wymiatała. Gdyby troche lepiej dzisiaj było ze skutecznością, wynik byłby większy. Szkoda. Ale jeszcze rewanż.

Jazda z Realem, Arsenal jazda z Realem ????

Oooo tak ! Benek masz racje ! Byl ewidentny faul na Beckhamie :/ Powinien byc karniol jak byk...
Meelosh, proszę Cię, karny ???? Beckam patałacha podknął się o leżącego Lehmana...
 
M 0

m3losh

Użytkownik
Marcin, z tego co widzialem akcja dziala sie na polu karnym. - To tak BTW. Nie wiem czy ogladales caly mecz, ale Arsenal widzieliscie probowal grac pozniej juz na sam czas. Przykladem byl bramkarz, zastanawiajacy sie co robic z pilka ;) No i pilkarz Arsenalu lezacy za linia boiska...

Tak czy siak bardzo sie ciesze ze Real przedupil ???? Oni sa juz zbyt przereklamowani...
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
ja mysle ze bedzie podobnie jak z Zaragoza , tylko ze tym razem Real przejdzie w Londynie wygraja z 3-0 i Kanonierzy poplyna...
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ja typowałem już przed tym meczem awans Realu i teraz jest to bardzo prawdopodobne. Myślę, że Arsenal nie puści takiej szansy. Niestety ja tez liczyłem na zwycięstwo Realu dzisiaj ale to tylko -4zł, dobrze, że niegrałem u internetowego bo pewnie bym co najmniej 10zł wtopił. ????
 
D 0

darek

Forum VIP
Real Madrid [0 - 1] Arsenal

47&#39; - T. Henry

[shadow=orange:d0bc55a476]Żółte kartki:[/shadow:d0bc55a476]
27&#39; J.d.C. Cicinho
41&#39; C. Fabregas
47&#39; T. Henry
74&#39; I. Casillas J.A. Reyes
 
M 0

m3losh

Użytkownik
To jest normalne ze Real teraz za wszelka cene bedzie chcial w Londynie wygrac. A znajac Real, to pewnie wygraja...
 
B 0

baldhead

Użytkownik
beckham do domu
zidane do domu
ronaldo do domu
a zreszta REAL DO DOMU!!!!!!!!!!!!! (brak slow) :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom