>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Reaklamy wysyłane przez bukmacherów

M 0

mlody1987bydg

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie wzgledem internetowych bukmacherow.
Ktory internetowy bukmacher nie wysyla na adres domowy podany przy rejestracji zadnych korespondencji (reklamowych itp)?
z góry dziekuje za odpowiedz
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie wzgledem internetowych bukmacherow.
Ktory internetowy bukmacher nie wysyla na adres domowy podany przy rejestracji zadnych korespondencji (reklamowych itp)?
z góry dziekuje za odpowiedz
Tylko dostałem z bet365 weryfikacyjny list i tyle nie słyszałem o żadnych innych reklamach wysyłanych do domu.A konto mam w wielu bukach.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Łatwiej wymienić te, które wysyłają. List weryfikacyjny od bet365 dostaje każdy i nawet nie ma opcji, żeby z niego zrezygnować. Poza tym dostałem kiedyś również list od gamebookers z ofertą bonusową, a także... życzenia noworoczne od betclick. ???? Poza tym nikt nic mi nigdy nie przysłał, a większość buków przerobiłem.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mam podobne doświadczenia co Ester. Dodam tylko, że ostatnio jeden z użytkowników informował, że KILKA razy pisał do niego bwin.
Sam żadnych listów od tego buka nie otrzymałem, może to dlatego że moja przygoda z nimi skończyła się bardzo szybko (limity :| )
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dodam do powyższych buków co koledzy wymienili- Betfair. Zdaje się, że dwa razy dostałem jakieś przesyłki od nich w ciągu ostatnich kilku lat. Także dostałem list od Betway.
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie wzgledem internetowych bukmacherow.
Ktory internetowy bukmacher nie wysyla na adres domowy podany przy rejestracji zadnych korespondencji (reklamowych itp)?
z góry dziekuje za odpowiedz
Wystarczy zadzwonić , napis do nich że nie życzysz sobie otrzymywania korespondencji i nic ci nie będą przysyłać mnie też gnębili zadzwoniłem i mam spokój od 2 lat .
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom