>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ratownik medyczny

magiki 42

magiki

Użytkownik
Siemka. Robił ktoś kurs na ratownika medycznego? Wie ktoś jak to wygląda, co z czym to się je, gdzie się można zapisać , koszty itp. ?
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
a to nie lepiej na ratownika WOPR? ????
O wiele lepiej jeśli nie jesteś zainteresowany dokładnie ratownikiem medycznym. Jak ratownik WOPR opieprzasz się, medyczny pracuje ciężko (czasem sytuacje są ekstremalne). A zarobki - prawie identyczne.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
O wiele lepiej jeśli nie jesteś zainteresowany dokładnie ratownikiem medycznym. Jak ratownik WOPR opieprzasz się, medyczny pracuje ciężko (czasem sytuacje są ekstremalne). A zarobki - prawie identyczne.
No właśnie też tak słyszałem. Kiedyś czytałem jakis wywiad z ratownikiem medycznym. Kolorowo nie jest
 
tomek5 0

tomek5

Użytkownik
Ale on pyta o kurs a kurs to raczej nie daje zadnych uprawnien, robi sie go bardziej dla siebie, zeby wiedziec jak zachować się np. w razie wypadku, jak udzielic pierwszej pomocy.
Zeby byc ratownikiem medycznym trzeba skonczyc studia badz studium!
Ja robiłem kurs w pck w warszawie- zaawansowany, podstawowy mialem w liceum. Koszt tego zaawansowanego to z tego co pamietam cos kolo 200-300 zł
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
U mnie w mieście można zapisać się do szkoły policealnej oferującej 2 letni &quot;kurs&quot; na ratownika medycznego.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
http://www.wosp.org.pl/pokojowy_patrol/szkolenia
Kumpel brał udział w takim szkoleniu.
Bardzo poleca. Z Owsiakiem nie jest tak, że on się promuje na każdym kroku.
To szkolenie jest fajnym survivalem, choć wycisk dają nieziemski.
Liczy się praca w grupie i masz na tym kursie mnóstwo akcji ratunkowych, musisz np. kolesia z nożem w klatce wyciągać z auta.
&quot;Koszt pełnego szkolenia wynosi 750 złotych, przy czym uczestnik pokrywa tylko 100 złotych - resztę pokrywa Fundacja z pieniędzy zarezerwowanych na realizację Programu Nauki Udzielania Pierwszej Pomocy. Uczestnik musi do nas na własny koszt dojechać, ale będziemy się starali uzyskać od PKP Przewozy Regionalne zniżkę 33% na dojazd do nas i na powrót.&quot;
No i ma się uprawnienia do ochrony imprez masowych. No i na końcu na Woodstock staje się na bramce.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Tomek dokładnie. Nie szukam roboty tylko chcę to zrobić dla siebie ;) chodzi o przeszkolenie, kurs.
Ja robiłem kurs pp ostatnio, ale 12 godzinny, więc to nie jest typowy dla ratownika - o wiele mniej godzin. Coś takiego (kurs) prowadzi Polski Czerwony Krzyż.
 
Do góry Bottom