>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Ranking - Europejski Hokej 2013/2014

Status
Zamknięty.
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Ranking po 23 tygodniu

Fortuna95. Nie znalazłem Twojego meczu na livesports, szukanie po godzinie, po nazwach nic nie dało. JR08, teraz Twoja robota ????
EDIT: hunter3, dzięki ????. PH1964. Poprawiłem Ci 22 tydzień zgodnie z PW. Wszystko się zgadza.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
J 7K

juanroman08

Forum VIP
W taki oto sposób ranking europejski dobiegł do końca, zwycięzcą w tym sezonie został hunter3 - brawa i gratulacje dla Ciebie, drugie miejsce należy do KubaRKS natomiast trzecie do PH1964 i dla was również gratulacje Panowie. Ogółem dziękuje za pomoc oraz wspieranie zabawy, szkoda że nie wytrzymało więcej osób do końca ale tak bywa, nic nie poradzimy. Jeśli chodzi o nagrody wystosuje wiadomość do Admina i zobaczymy co on na to ponieważ jak wiecie założenie było aby minimum 15 osób ukończyło ranking ;)
Postaram się coś wyszarpać ????
Do zobaczenia w następnym sezonie :!: :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mimo, że ranking wypadł słabiej i nie spełniono minimum to jednak nagrody zostaną wypłacone zgodnie z początkowym założeniem - regulaminem (#1) doceniając Wasze zaangażowanie.
Proszę top4 od podesłanie maili do Skrill Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Vader. Środki zostaną wypłacone po weekendzie jak będę miał wszystkie maile.
Mam nadzieję, że do przyszłego roku ????
edit (3.02.14, g. 14:07): środki wysłane na Skrill ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom