>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rabona w 2022

M 2,5K

mejt

Użytkownik
Witam, czy ktoś pogrywa aktualnie na Rabonie i może się wypowiedzieć czy wszystko śmiga?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Grałem w marcu i poza wypłatami na które się czeka 2 tygodnie to wszystko śmiga
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
zlecona wyplata równo tydzień temu w piątek doszła bez weryfikacji . Teraz pytanie czy gra ktoś nadal w tym buku? Czy kolejne wypłaty także tak długo trwają czy tylko pierwsza?
Udało się obrócić bonus od 1 wpłaty. Teraz już informacja o kolejnym bonusie o next wplaty.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Właśnie zlecona wyplata równo tydzień temu dziś doszła bez weryfikacji . Teraz pytanie czy gra ktoś nadal w tym buku? Czy kolejne wypłaty także tak długo trwają czy tylko pierwsza?
Ja grałem niedawno. Pierwsza wypłata równo po tygodniu, druga (wszystko co miałem) po 8 dniach. Konto zlimitowane do kilkudziesięciu złotych na zakład + brak możliwości ponownego zagrania na to samo zdarzenie i im podziękowałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
W 418

waniu1992

Użytkownik
Ja grałem niedawno. Pierwsza wypłata równo po tygodniu, druga (wszystko co miałem) po 8 dniach. Konto zlimitowane do kilkudziesięciu złotych na zakład + brak możliwości ponownego zagrania na to samo zdarzenie i im podziękowałem.
Dzięki za info pewno wpłace i zaraz limit wjedzie i znów mordowanie będzie. A pytanie może ktoś wie jeśli wpłacacie za pomoca paysafecard to tam widzę opcja wypłaty też można za pomocą paysafecard?
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Zależy jeszcze co grasz bo jakieś topowe ligi czy NBA to i za kilka setek przyjmowali ale przykładowo polsko Ekstraklasę już nie.
 
Do góry Bottom