>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

quiz piłkarski

G 0

gawron88

Użytkownik
*Masz dużą wiedzę na temat piłki nożnej?
*Nie obca jest Ci przynależność klubowa zawodników?
*Znasz się na historii futbolu?
*Nie masz komu zaimponować swoją piłkarską wiedzą?

Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco - mam dla Ciebie doskonałą wiadomość. Możesz wziąć udział w IFQ (Internet Football Quiz). Quiz istnieje od 5 lat. Jest to świetna zabawa, której towarzyszą emocje niemal takie, jak w prawdziwym futbolu. Poszukuję właśnie zawodników do mojego zespołu.

W IFQ istnieją dwie klasy rozgrywkowe. Moja drużyna występuje w 1. lidze. Spotkania ligowe pomiędzy zespołami odbywają się na czatach (w ostatnim sezonie na twojczat.pl) gdzie sędzia meczu zadaje pytania z zakresu wiedzy piłkarskiej, na które odpowiadają zawodnicy obu drużyn. Są to więc zawody drużynowe - nie indywidualne.

Przykładowe pytania:

*Ten 31-letni defensor jest wciąż aktualnym mistrzem Europy, choć w 2004 r. w Portugalii nie miał pewnego miejsca w jedenastce Otto Rehagela. Cała jego kariera związana jest z Grecją - karierę rozpoczął w Skoda Xanthi, później grał w PAOK-u Saloniki i Olympiakosie Pireus, obecnie jest graczem Larissy. O kim mowa ?

*31-letni Patrick Kluivert jest wychowankiem Ajaxu Amsterdam, a najlepsze lata kariery ma już raczej za sobą. W ostatnich latach nie udały się jego mariaże z Valencią i PSV Eindhoven, a obecnie szczęścia próbuje w Lille OSC. Przez krótki czas grał też w pewnym angielskim klubie - którym ?

*Ten 25-letni ukraiński obrońca jest wychowankiem Oswity Borodianka, a do Polski przybył w 2005 r. Naszym kibicom znany jest szczególnie z gry w Górniku Łęczna (piękna bramka z rzutu wolnego z Wisłą Płock 22.04.2006), po którego degradacji powrócił do ojczyzny, konkretnie do Desny Czernichów. W przerwie zimowej jeszcze raz postanowił spróbować szczęścia w Polsce i podpisał kontrakt z Polonią Bytom. O kim mowa ?

*Ten urodzony 22 lipca 1960 r. w Zabrzu piłkarzy występował w swej karierze na pozycji pomocnika i napastnika. Z zabrzańskim Górnikiem wywalczył trzy tytuły mistrza kraju z rzędu (1985-1987), a 17 lutego 1980 r. zadebiutował w reprezentacji Polski w spotkaniu z Marokiem. Podczas Mundialu w Hiszpanii w 1982 r. rozegrał dwa mecze wchodząc z ławki rezerwowych, a podczas turnieju w Meksyk w 1986 r. był tylko rezerwowym i nie wystąpił już później w kadrze. O kim mowa ?

*Dwukrotnie został wybrany piłkarzem roku w Rosji - w 1993 i 1994 r., rozegrał dla rosyjskiej reprezentacji 109 meczów (i cztery dla Wspólnoty Niepodległych Państw). Występował na mundialach w 1994 i 2002 r., a także na Euro &#39;96. W futbolu klubowym kojarzony jest przede wszystkim z występów w Realu Oviedo. O kim mowa ?

*Październik 2005 - reprezentacja Togo pokonuje 3:2 Demokratyczną Republikę Konga i awansuje po raz pierwszy w historii do finałów Mistrzostw Świata. Architekta tego sukcesu, nigeryjskiego selekcjonera Stephena Keshiego, zwolniono jednak po nieudanym dla Togijczyków Pucharze Narodów Afryki w 2006 r. Kto go zastąpił i poprowadził Togo na Mundialu w Niemczech ?

*Joachim Löw przejął w reprezentacji Niemiec schedę po Jurgenie Klinsmannie. Jego wcześniejsza kariera trenerska była dość bogata, bo trenował min. VfB Stuttgart, Adanaspor, Fenerbahce Stambuł i dwa kluby austriackie - które ?

---------------
Nie wahajcie się - być może wśród czytających ten temat - jest przyszła gwiazda Quizu. Ręczę, że IFQ to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, w doskonałej atmosferze, wśród ciekawych ludzi, znających się na piłce. To także okazja do wzbogacenia swojej wiedzy piłkarskiej.

Bądźcie odważni - zgłoście się do mnie, a przetestuję waszą wiedzę. Nawet w przypadku niepowodzenia dam Wam namiary na trenerów drużyn drugoligowych, gdzie będziecie mogli rozpocząć Waszą &quot;karierę&quot; w Quizie.

Aha - za udział w Quizie nagrodą jest wyłącznie satysfakcja ????

Podsumowując: nie wmawiajcie sobie &quot;i tak się nie dostanę&quot;. To najgorsze podejście z możliwych. W razie jakichkolwiek pytań, czy też wątpliwości dotyczących przebiegu gry, czy czegokolwiek innego - piszcie w temacie, bądź też do mnie:

mail: [email protected]
GG: 3744351 (bardzo często jestem &quot;niewidoczny&quot; więc śmiało piszcie)

Pozdrawiam i liczę na Was! ;]
 
Do góry Bottom