>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pzbuk pomocy

krystiansm 4,6K

krystiansm

Użytkownik
witam, czy ma ktoś znajomosci w PZBUK? Po jednym dniu pięknych wygranych ograbilem ich na ponad 5tys zł. Następnego dnia zablokowali mi konto mimo ze wszystkie dokumenty zweryfikowano pozyuwytnie. Powód? Rzekomo posiadam tam drugie konto. Moja dziewczyna posiada tam konto, jednakże ma inny adres zamieszkania, konto bankowe co tez potwierdzają dodane przez nią skany dowodu i wyciągu bankowego. Bukmacher twierdzi ze nie wypłaci mi MOICH 5000 zł które były na saldzie głównym pomijając fakt ze wpłaciłem tam 500 zł z których zrobiłem to 5k. Co począć? Ktoś podpowie? Może ktoś ma jakieś lepsze dojścia tam?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
witam, czy ma ktoś znajomosci w PZBUK? Po jednym dniu pięknych wygranych ograbilem ich na ponad 5tys zł. Następnego dnia zablokowali mi konto mimo ze wszystkie dokumenty zweryfikowano pozyuwytnie. Powód? Rzekomo posiadam tam drugie konto. Moja dziewczyna posiada tam konto, jednakże ma inny adres zamieszkania, konto bankowe co tez potwierdzają dodane przez nią skany dowodu i wyciągu bankowego. Bukmacher twierdzi ze nie wypłaci mi MOICH 5000 zł które były na saldzie głównym pomijając fakt ze wpłaciłem tam 500 zł z których zrobiłem to 5k. Co począć? Ktoś podpowie? Może ktoś ma jakieś lepsze dojścia tam?
Mówisz dziewczyna. Zapewne logowaliscie się z tego samego IP/urządzenia. Także ciezko bedzie cos ugrac
 
krystiansm 4,6K

krystiansm

Użytkownik
Możliwe ze było to z tego samego telefonu. Pytanie tylko w czym problem skoro adres zamieszkania jest inny jak i brak powiązania rodzinnego. Często zdarza się, ze korzysta pare osób z jednego wifii. Według mnie to nie powinna być przyczyna takich drastycznych działań z ich strony..
Post automatycznie złączony:

Mogą tak po prostu sobie zarekwirować taka ilość gotówki? Jak wyglada ewentualnie batalia sądowa z nimi?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Możliwe ze było to z tego samego telefonu. Pytanie tylko w czym problem skoro adres zamieszkania jest inny jak i brak powiązania rodzinnego. Często zdarza się, ze korzysta pare osób z jednego wifii. Według mnie to nie powinna być przyczyna takich drastycznych działań z ich strony..
Post automatycznie złączony:

Mogą tak po prostu sobie zarekwirować taka ilość gotówki? Jak wyglada ewentualnie batalia sądowa z nimi?
W regulaminie masz wszystko. Malo ktory buk pozwala korzystać z bonusów na jedno IP. Wyjątkiem jest chyba totalbet
 
krystiansm 4,6K

krystiansm

Użytkownik
Problem w tym, że ja zarejestrowałem tam dawno temu konto i nie przypominam sobie, żebym korzystał tam z bonusu. Dziewczyna co prawda niedawno i korzystała z cashback ale jej konta nie zablokowali i wszystko poszło ładnie. Ja niestety zdecydowałem sie zagrac po dłuższej przerwie (bez żadnego bonusu) na tej stronie i takie cyrki jak już człowiek wygrał lepsze pieniadze
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Problem w tym, że ja zarejestrowałem tam dawno temu konto i nie przypominam sobie, żebym korzystał tam z bonusu. Dziewczyna co prawda niedawno i korzystała z cashback ale jej konta nie zablokowali i wszystko poszło ładnie. Ja niestety zdecydowałem sie zagrac po dłuższej przerwie (bez żadnego bonusu) na tej stronie i takie cyrki jak już człowiek wygrał lepsze pieniadze
Złamała regulamin, wiec nic dziwnego ze buk nie chce wypłacić kasy. Powodzenia, ale raczej po kasie
 
krystiansm 4,6K

krystiansm

Użytkownik
Pytanie, czemu bukmacher zaakceptował wszystkie od dłuższego czasu dokumenty potwierdzające tożsamość itp a dopiero przy wygranych szuka dziury w całym.. tymbardziej ze konto mam tam od 2018r zweryfikowane
 
Ostatnia edycja:
K 27

kalarepka

Użytkownik
Nie graj w gównianym pzbuk proste. Prawnie ta sprawa jest do wygrania, ale zapłacisz więcej za prawników niż to 5tys.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Po kasie.
Jak już chcesz kombinować z kontami i zakładać na inne osoby to chociaż kompa lub urządzenie mobilne czyść, zmieniaj ip itp
Za głupotę albo nie wiedzę się płaci slono
Te 5k to żaden wielki pieniądz dla buka, ale ma specjalne narzędzia do monitorowania logowań itp i jeśli jest okazja zawinąć kasę to tak zrobi
Nauczka na przyszłość by bardziej profesjonalnie podchodzić do zakładania kont.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dziewczyna tez na tamto konto niech kasy nie wplaca bo przy wyplacie bedzie blok tak samo jak na twoim koncie. Oba konta sa spalone.
 
Do góry Bottom