>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytanie

L 0

lukas15

Użytkownik
W jakim pokerroomie nie wymagają skanów dokumentów przed wypłatą proszę o odpowiedź, tylko proszę bez pouczeń, chce tylko odpowiedź na pytanie.

Z góry dzięki
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
hehe a co nie masz 18 lat i o tej godzinie nie spisz jeszcze

napij sie mleka i idz spac

nie zartuje nie ma takiego chyba

a nie jest eurosuperpoker
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
To zależy w każdym mają prawo cie zweryfikować.
Ale w praktyce we wszystkich z sieci b2b...tzn: 24hpoker, club4aces. i4poker itp nigdy nie proszą o skany.
Jednak bezpieczniej jeśli nie masz 18 lat(zakładam że tak jest, w przeciwnym razie nie zadawał byś tego pytania) a chcesz pograć pokera, otwórz konto na Rodzica, Brata, tak zebyś zawsze miał alternatywe w przypadku weryfikacji..
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
hehe a co nie masz 18 lat i o tej godzinie nie spisz jeszcze

napij sie mleka i idz spac

nie zartuje nie ma takiego chyba

a nie jest eurosuperpoker
Po co się wtrącasz do tematu jeśli nie masz nic sensownego do napisania, kolega pisał że nie chce żadnych pouczeń itp: nawet jeśli nie ma 18 lat, ***** ci do tego, zadał pytanie i jeśli nie masz zamiaru na nie odpowiedzieć to siedź xicho
Jeśli chodzi o ESP to mnie poprosili o skan....:jezora:
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Po co się wtrącasz do tematu jeśli nie masz nic sensownego do napisania, kolega pisał że nie chce żadnych pouczeń itp: nawet jeśli nie ma 18 lat, ***** ci do tego, zadał pytanie i jeśli nie masz zamiaru na nie odpowiedzieć to siedź xicho

Jeśli chodzi o ESP to mnie poprosili o skan....:jezora:
no to nie wiem dlaczego Ciebie poprosili wszyscy moi znajomi co tam graja około 20 osób nikt skana nie wysyłał, a kasa na mb pare h zawsze

i xicho nie bede
 
Do góry Bottom