>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytanie

T 9

tasman1395

Użytkownik
Mam pytanie. W meczu eliminacji do Mistrzostw Świata Walia - Ukraina (05.06.2022) postawiłem, że Gareth Bale strzeli gola. Początkowo jego bramka została uznana za samobójczy gol, bet był przegrany, jednakże FIFA zweryfikowała to wczoraj na gol Bale'a. Stawiałem w Betfair. Pytanie: czy jest możliwe aby bukmacher w związku z weryfikacją wypłacił mi wygraną?
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanie. W meczu eliminacji do Mistrzostw Świata Walia - Ukraina (05.06.2022) postawiłem, że Gareth Bale strzeli gola. Początkowo jego bramka została uznana za samobójczy gol, bet był przegrany, jednakże FIFA zweryfikowała to wczoraj na gol Bale'a. Stawiałem w Betfair. Pytanie: czy jest możliwe aby bukmacher w związku z weryfikacją wypłacił mi wygraną?
Trudno byłoby nam tak jednoznacznie się do tego odnieść. Zależy od bukmachera. Sprawa nie jest taka zupełnie nie do ogarnięcia. Ja bym na Twoim miejscu zdecydowanie odwołał się i zawalczył o zaliczenie kuponu jako wygrany i poprosił o wypłacenie wygranych środków na konto główne. Jak bukmacher do tego podejdzie - trudno powiedzieć. Na różnych stronach ze statystykami zapewne nie zostanie to poprawione (np. tu: https://www.flashscore.pl/mecz/fTlfHD91/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu). Ale napisać reklamację zdecydowanie powinieneś. Nic nie tracisz.

Koniecznie daj nam znać co postanowiłeś i jak to się potem w efekcie skończy.
 
T 9

tasman1395

Użytkownik
To chyba załatwia sprawę:

Nie miałem czasu przeglądnąć netu w tej sprawie wcześniej. Dla tych co po angielsku nie abla to bramka zostanie uznana za bramkę samobójczą, jeśli zostanie oficjalnie uznana za taką w dniu meczu – bukmacher nie akceptuje późniejszych zmian.

Jeszcze napiszę do nich ale to raczej nic nie da.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom