>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytanie o wypłatę

H 0

hukubuskur

Użytkownik
Witam

Konto na betfair założyłem tylko po to by oglądać mecze na żywo. Aby oglądać transmisje muszę mieć środki na koncie. Mam więc zamiar wpłacić minimalną kwotę (15 Euro) przez kartę Visa Electron (zwykła debetówka mBanku). I teraz pytanie - czy przed wypłatą muszę obrócić ileś tam razy to co wpłacałem czy mogę bez problemu wypłacić to 15 Euro (pomniejszone o prowizję od wpłaty) za parę miesięcy jak już nie będę potrzebował tych transmisji?

Dzięki z góry za odpowiedź
 
H 0

hukubuskur

Użytkownik
Jesteś pewien? Znajomy wspominał że wystarczy mieć tylko środki na koncie. Z komunikatu który wyświetla się przy próbie włączenia transmisji również wynika że wszystko czego potrzebuję to kasa na koncie.

W regulaminie betfair jest informacja że wszystko poza wyścigami konnymi jest wolne od opłat
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Aha to sorry za wprowadzenie w błąd. Tylko raz oglądałem coś live na betfair i były to konie.

A co do wypłaty to chyba nie trzeba wykonywać, żadnego obrotu. Ale lepiej wykonać ten obrót na 15 euro
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Na koniach trzeba postawić. Piłek można oglądać bez obstawiania. Co do wypłaty to lepiej żebyś chociaż raz na coś postawił, bo inaczej mogę być problemy. (podejrzenie o pranie kasy)
 
G 30

gareth

Użytkownik
Witam
Konto na betfair założyłem tylko po to by oglądać mecze na żywo. Aby oglądać transmisje muszę mieć środki na koncie. Mam więc zamiar wpłacić minimalną kwotę (15 Euro) przez kartę Visa Electron (zwykła debetówka mBanku). I teraz pytanie - czy przed wypłatą muszę obrócić ileś tam razy to co wpłacałem czy mogę bez problemu wypłacić to 15 Euro (pomniejszone o prowizję od wpłaty) za parę miesięcy jak już nie będę potrzebował tych transmisji?
Dzięki z góry za odpowiedź
Niesamowite jak ludzie na tym forum wprowadzają innych w błąd.
Powiem tylko to czego jestem pewien. Jestem już użytkownikiem betfair lata i nigdzie nic nie musiałem płacić by oglądać cokolwiek. Często oglądam spotkania, których nie obstawiam (np. Ekstraklasa) i nie mam najmniejszych kłopotów. Cieszę się natomiast świetnym strumieniem danych i angielskim komentarzem a nie jakieś bzdziurwy italiano.
Prawdą jest jednak, że gdzieś coś tam obstawiam zatem w twoim przypadku , gdzie nie masz zamiaru nawet tknąć pieniędzy to nie wiem czy będą ograniczenia.
Jeśli chodzi o wypłatę środków po paru miesiącach to możesz być spokojny. Betfair może emitować pieniądz internetowy co oznacza mniej więcej tyle, że na ich koncie trzymasz prawdziwe TWOJE pieniądze, a nie prawo do obstawiania wyrażone w jakiejs tam walucie. Konsekwencją jest, że gdy będziesz wycofywał pieniądze z jakiegokolwiek powodu nie mają prawa ci zabronić. Inne serwisy mają bo przecież tak na prawdę to nie pieniądze tylko &quot;punkty&quot;, które tak się składa równe są jakiejś wybranej walucie. Różnica przez wielu nie znana a jak ważna.
Zresztą, ...i tak się wciągniesz i będziesz obstawiał :grin:
PS właśnie oglądam koniki bez zakładu czyli chyba można
 
Do góry Bottom