>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

pytanie co do obstawiania

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
masz po lewej stronie zakładkę Euro 2012, widoczne dobrze na zielonym tle. Klikasz na to i masz różne kategorie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 0

gofer88

Użytkownik
To możecie mi wytłumaczyć dlaczego można np Hiszpanie i Włochy dać na typ TAK na jednym kuponie?
Przy mnie Pani z obsługi dzwoniła do centrali i powiedziała, że TAK oznacza klasyfikację. Wiem, że wydaje się to trochę dziwne zwłaszcza patrząc na kursy.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
To możecie mi wytłumaczyć dlaczego można np Hiszpanie i Włochy dać na typ TAK na jednym kuponie?
Przy mnie Pani z obsługi dzwoniła do centrali i powiedziała, że TAK oznacza klasyfikację. Wiem, że wydaje się to trochę dziwne zwłaszcza patrząc na kursy.
Nie dałbym sobie ręki uciąć, ale jeśli dasz tak jak piszesz za np. 10 zł to rozliczy Ci tak jakbyś miał po 5 zł na każde zdarzenie. Czyli dwa kupony na jednym.
Tak było w starym systemie. Mogłeś zagrać na kuponie typ: 1X2 i wtedy dzieliło Ci stawkę na 3.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
To możecie mi wytłumaczyć dlaczego można np Hiszpanie i Włochy dać na typ TAK na jednym kuponie?

Przy mnie Pani z obsługi dzwoniła do centrali i powiedziała, że TAK oznacza klasyfikację. Wiem, że wydaje się to trochę dziwne zwłaszcza patrząc na kursy.
Można tak samo możesz dać 10 zł na jednym kuponie i postawić że Polska wygra jako jedno zdarzenie i jako drugie że Czechy wygrają.Wtedy 10 zł dzieli się na 2 czyli wychodzi 5zł.Potem te 5zł mnoży się razy kurs na Polske lub Czechy.Jeśli padnie remis tracisz kase.Dlaczego można?Bo to 2 zdarzenia wykluczają się,wiadomo że jedno wygra lub żadne przecież zostają jeszcze dwa zespoły z grupy ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Teoretycznie może też zaistnieć sytuacja, że 2 drużyny będą miały identyczną ilość punktów oraz bilans bramkowy i remis w meczu pomiędzy nimi i wtedy obie zajmą miejsca 1-2 w grupie...
I wtedy opcja TAK na zwycięstwo w grupie może dotyczyć obu zespołów.
Bowiem o kolejności w grupie może w skrajnej sytuacji decydować nawet losowanie, wg ostatnio zmienionych przepisów UEFA:

UEFA zmienia przepisy
Na Euro 2012 każda z reprezentacji, w fazie grupowej, rozegra trzy spotkania. Zatem może zdarzyć się tak, że na jej zakończenie kilka drużyn będzie mieć tą samą liczbę punktów. W takiej sytuacji zastosowanie będą miały przepisy UEFA, które zostały właśnie zmienione przez federację.
Na pierwszy rzut oka zmiany wydają się drobne i bardziej w charakterze kosmetycznym, niemniej jednak regulacje te mogą okazać się przydatne podczas zbliżającego się turnieju. W przypadku, gdy co najmniej dwa zespoły zakończą fazę grupową z identyczną liczbą punktów, wtedy w pierwszej kolejności będzie brana pod uwagę większa liczba uzyskanych punktów w meczach między zainteresowanymi drużynami. Kolejnymi elementami, które będą decydować o uzyskanym miejscu, to korzystniejszy bilans bramkowy w bezpośrednich spotkaniach oraz większa liczba strzelonych bramek. Dwa ostatnie szczególnie odnoszą się do przypadku, gdy więcej niż dwie drużyny będą miały taką samą ilość punktów.
Jeżeli w meczu dwóch reprezentacji o identycznej liczbie punktów trafił się remis, wtedy użyte zostaną te same czynniki, co w przypadku większej liczby zespołów z takim samym dorobkiem punktowym, czyli bilans bramkowy oraz liczba zdobytych goli. W sytuacji, kiedy i to nie przyniesie rozstrzygnięcia, o kolejności w tabeli będą decydować:
1. Lepsza różnica bramek we wszystkich meczach;
2. Większa liczba zdobytych bramek;
3. Miejsce w rankingu UEFA pod względem współczynnika reprezentacji narodowych;
4. Zachowanie fair-play podczas turnieju finałowego.
W sytuacji, gdy żadne z kryterium nie przyniesie rozstrzygnięcia, jako ostateczne rozwiązanie, odbędzie się ciągnięcie losów.
............
Od dość dawna statystyka Fair-play opiera się na przyznawaniu 1 punktu za żółtą kartkę i 2 punktów za czerwoną.
Np. dla angielskiej EPL tak to wygląda:
http://soccernet.espn.go.com/stats/fairplay/_/league/eng.1/barclays-premier-league?cc=5739
Zatem wg tego samego klucza &quot;dorobku&quot; yellow/red w Euro 2012 będzie to ew. zliczane, gdy zajdzie taka potrzeba.
.
 
Do góry Bottom