>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[PYTANIE] Asy serwisowe w tenisie

S 0

snbsnb

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Cześć. Czy ktoś z was wie, gdzie (poza bet365, bo oni dodają raz na jakiś czas) można zagrać asy serwisowe w tenisie? W sensie, który bukmacher ma takie zakłady w ofercie? Z polskich pojawiają się na ForBet, a z zagranicznych ktoś wie? Dzięki.
Post automatycznie złączony:

1xbet i wszystkie klony. Z polskich betclic na wszystkie turnieje. Przy większych turniejach dołącza również sts, efortuna.
Patrzyłem teraz na 1xBet i nie ma takich zakładów, np. na turniej w Barcelonie czy Belgradzie. A co to znaczy wszystkie klony?
Post automatycznie złączony:

Do moderatorów: można przenieść temat do działu tenisa?
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Superbet oferuje takie zakłady, ale na turnieje Masters 1000 i Wielkiego Szlema, przynajmniej na te turnieje widziałem. Z nimi jednak szkopuł taki, że ofertę wystawiają na konkretnych zawodników. Innymi słowy: w meczu Nadal - Djoković postawisz na over 12,5 asów Hiszpana, na over 8,5 asów Serba, ale nie postawisz, że będzie over 20,5 asów w meczu 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

snbsnb

Użytkownik
Superbet oferuje takie zakłady, ale na turnieje Masters 1000 i Wielkiego Szlema, przynajmniej na te turnieje widziałem. Z nimi jednak szkopuł taki, że ofertę wystawiają na konkretnych zawodników. Innymi słowy: w meczu Nadal - Djoković postawisz na over 12,5 asów Hiszpana, na over 8,5 asów Serba, ale nie postawisz, że będzie over 20,5 asów w meczu 😉
Dzięki za pomoc. Ktoś zna inne buki? Zagraniczne?
 
Do góry Bottom