>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Bardzo proszę o poprawienie przy dodaniu analizy bo za dużo tekstu mi się dodało przy kopiowaniu powinno wygladac to tak jak ponizej:

Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: GKS Katowice - Barkom Każany-Lwów
Typ: Barkom Każany-Lwów
Kurs: 1.95
Bukmacher: LVBET
Post w dziale:
Analiza:
Katowice zespół walczący o utrzymanie. Jeszcze paręnaście kolejek temu byli na w miarę stabilnej pozycji w tabeli jeśli chodzi chodzi o utrzymanie teraz to nie wygląda za wesoło dla nich. Zostały trzy mecze m.in z Barkomem, Cuprum na wyjeździe, gdzie dzisiaj zagrali dość wyrównane sety z Resovia i na końcu mecz z rewelacja PlusLigi LUK Lublin mecz odbędzie się w Katowicach. Jak widac terminarz dość trudny chodz mają aktualnie cztery punkty przewagi nad ostatnim Radomiem. Ostatnio w Radomiu pojawiła się nadzieja w kontekście utrzymania wygrywają swoje mecze I przedewszystkim walczą i na mecze chodzi naprawdę sporo kibiców z Radomia. W ostatnim meczu Radomianie w trzech setach u siebie pokonali zespół z własnie Katowic. Katowice mają swoje pozytywne zrywy, ale jednak patrząc na mecz z Radomiem swoje prowadzenie w setach dość szybko tracili i przegrywali swoje sety. Katowice mają dość solidny skład I mają kim grać na przyjęciu Waliński, z Vasina, na pozycji atakującego mający już swoje lata chodz przez niektórych nazywany ciągle młodym siatkarzem Jakub Jarosz. Na libero Mariański, włoski rozgrywający Saitta. Na środku Adamczyk i Usowicz perspektywiczni siatkarze. W Barkomie świetny atakujący Tupchii grający z meczu na mecz coraz lepiej. Wyróżniającymi siatkarzami siatkarzami również Palonsky, Kovalov. Kapitalny środkowy Gueye, który juz ma oferty za granicy przez solidne europejskie kluby. Barkom ostatnio pokonali Resovie, Czestochowe, Olsztyn, Lubin, Zawiercie, Jastrzębski Węgiel także bardzo solidne marki, może oprócz Lubina i Częstochowy. Graja ostatnio bardzo solidna siatkówkę i całkiem realne szanse na play-offy chodz nadal daleka. Graja o wiele bardziej solidniejsza siatkówkę niz Katowice. Ostatni mecz Katowic gładka porażka z bardzo przeciętnym, ale walczącym Radomiem, natomiast Barkom wygrywa z Resovia. Kurs dość spory na Barkom i coś czuję, że przybliza się do 1-8, gdzie po tym meczu mają Radom i Bełchatów więc mecze jak najbardziej do powalczenia o punkty ligowe. Pozdrawiam.
Post automatycznie złączony:

Do powyższej wiadomości dodaje jeszcze dla adminów dla lepszego szukania mojego typu dnia link:

Link do typu dnia:

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
makaveli23 116,5K

makaveli23

Użytkownik
Proszę o usunięcie tego postu, mecz jest 02.04.2024


Usunięty //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
makaveli23 116,5K

makaveli23

Użytkownik
Proszę z tego postu w typach dnia na 03-04-2024 o zmianę w rubrycę "Post w dziale" na nastepujący link:

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 644K

ferguson2

Typer
Walka odwołana kilka minut po podaniu typu, podałem typ zastępczy


Rozliczone jako zwrot // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Proszę o zmiene (typu oraz analizy) w typach dnia na dzień 31.03.2024 r.

Poprawić na tak jak ponizej:

Dyscyplina: Tenis ziemny - San Luis Potosi
Godzina: 23:30
Spotkanie: Mejia - Soto
Typ: (Handicap gemowy +2.5 gema Soto)
Kurs: 1.76
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:
Do dubelka jak najbardziej kurs do pobrania. Soto na tym turnieju pokonał całkiem solidnych tenisistow m.in: Mpetshi Perricard oraz Barrios Vera. Na nawierzchni ziemnej tenisiści, którzy prezentują całkiem dobry poziom. Mejia to w szczególności głównie deblista lepszy według mnie niż prezentuje się w singlu. Soto w tym sezonie pokonał Vavassori i to w dwoch setach spora sensacja, gdzie Włoch prezentuje się w tym sezonie na nawierzchni ziemnej rewelacyjnie, gdzie potrafi zagrozić topowym zawodnikom. Soto ostatnio świetnie serwuje pierwszy serwis na poziomie 80%, w dodatku ostatnio dołożył 10 asów, returnuje na przyzwoitym poziomieno chodz nie jest w tym finale faworytem przez bukmacherów chodz kursy bym tutaj dał bardziej wyrównane. Faworyt bukmacherów pokonał ostatnio Kudla, ale ten tenisista nie specjalizuje się od nawierzchni ziemnej. Kolumbijczyk ostatnio dobrze utrzymywali serwis. Według mnie tenisiści graja dość porównywalny tenis, a patrząc na ostatnia formę to lepiej wygląda Chilijczyk, który w tym sezonie prezentuje się na nawierzchni ziemnej naprawdę przyzwoicie i według mnie Handicap gemowy powinien pokryć w meczu finałowym. Pozdrawiam.

Link do typu dnia:

Link do zmiany analizy+typu również w dziale Challenger:

Z góry dziękuję.

Zmienione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Mordu 37,5K

Mordu

Użytkownik
Trzeba dodać "Post w dziale" oraz w pierwszym zdaniu analizy usunąć "super league" gdy powinna być liga ISL
Tutaj post w dziale

O tak trzeba zrobić:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indie,ISL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hyderabad vs Mumbai City FC
Typ: Powyżej 5 goli
Kurs: 5.60
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/threads/indie-temat-zbiorczy.39982/post-7255827
Analiza:
W nadchodzącym starciu w ramach (ISL) Indie, Hyderabad FC zmierzy się z Mumbai City FC. Mecz odbędzie się na stadionie Balayogi Athletic Stadium w poniedziałek, 1 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:00. Mumbai City FC, broniący tytułu mistrzowskiego, z imponującym dorobkiem 41 punktów, przewodzi tabeli ISL i jest silnym kandydatem do obrony ISL Shield. Ich ostatnie zwycięstwa, w tym wszystkie cztery mecze wyjazdowe, podkreślają głębię i jakość składu. Z kolei Hyderabad FC znajduje się na dole tabeli z zaledwie 8 punktami. Pomimo trudności, niedawne zwycięstwo nad Chennaiyin FC, osiągnięte z całkowicie indyjskim składem, wzbudziło optymizm w ich obozie. Jednak starcie z Mumbai City FC to ogromne wyzwanie dla Hyderabad.Mimo że Hyderabad FC nie ma łatwego zadania, oczekuje się, że obie drużyny zaprezentują ofensywny futbol, co może skutkować wysokim wynikiem. Prognozuje że, w meczu padnie więcej niż 5 goli, co z pewnością dostarczy kibicom mnóstwo emocji i niezapomnianych wrażeń. Biorąc pod uwagę ostatnie formy obu drużyn, Mumbai City FC wydaje się być faworytem do zwycięstwa, ale w futbolu wszystko jest możliwe, a Hyderabad FC z pewnością zrobi wszystko, aby sprawić niespodziankę.

Poprawione//psotnick
 
kamasutra10 559K

kamasutra10

Typer
Podałem link z działu tematycznego do dzisiejszej analizy 01.04 ( ligi skandynawskie) ale się nie zapisał nie wiem dlaczego...To samo miało miejsce przy analizie do środy...dlatego skopiowałem jeszcze raz pod analizą...Powinienem mieć 275 pkt za poniedziałkową analizę ...

Warunkowo uznałem, ale na przyszłość trzeba sprawdzać czy wszystko jest ok i jeżeli coś się nie skopiuje czy czegoś się nie doda to trzeba to zgłosić przed rozpoczęciem spotkania, w innym przypadku reklamacja nie będzie uznana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Bardzo proszę o poprawienie kursu w typach dnia oraz w dziale tematycznym o PlusLidze ponieważ omyłkowo dodałem przed chwilą kurs 3.50, a ewidentnie kurs na Betclicu jest 3.95. Z góry dziekuje za poprawienie.

Proszę poprawić tak jak ponizej:
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Typ: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Kurs: 3.95
Bukmacher: Betclic
Post w dziale:
Analiza:
Zawiercie pewnie aktualnie z Jastrzębskim Weglem to dwie najmocniejsze drużyny Ligi na ten moment. Wiadomodo tego grona dochodzi również Warszawa i pewnie, gdzieś może grająca czasami w kratkę Resovia. W ostatnim meczu wrócił pierwszy rozgrywajacy Tavares i już było widać, że był głodny gry i zagrał dobre spotkanie. Swój typ opieram na przegranym meczu z Warszawa wykonaniu Kędzierzyna-Koźle. Mecz przegrany po tie-breaku, ale patrzac na pierwsze dwa sety wykonaniu Kędzierzyna w głowie miałem, że wróciła stara dobra ZAKSA walczącą o każdy centrymetr parkietu. Było blisko wygrania z Warszawa w trzech setach tam bodajze Kędzierzynianie prowadzili już 22:21 więc 3 pkt zabrakło to pełnej puli. Wrócił Śliwka, gdzie widać, że siatkarze czują się przy nim pewnie. Wiadomo ciągła nie wiadomą jest Kaczmarek, który raz gra kapitalny mecz, a raz przeciętny. Chodz po powrocie jego występy bardziej zaliczyłbym na plus. ZAKSA wcale na papierze nie odstaje od Zawiercia. Dziwi trochę ostatnia porażka z Slepskiem mimo, iż Slepsk nawet dzisiaj wygrali spotkań z Nysa która też walczy o play-offy dzisiaj po tie-breaku odnieśli porażkę. ZAKSA ma całkiem realna szanse na play-offy chodz zadanie jest trudne. Teraz czeka ich Zawiercie potem Jastrzębie. Według mnie jeśli Kedzierzynianie wejdą mentalnie przedewszystkim dobrze w ten mecz to wygraja to mogą sprawić mała niespodziankę. Pozdrawiam.

Link do typow dnia (poprawić kurs):

Link do działu tematycznego o PlusLidze (poprawić kurs):
Post automatycznie złączony:

I godzinę proszę poprawić na 21:00 w meczu Zawiercie - ZAKSA.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kamasutra10 559K

kamasutra10

Typer
Prośba do moderatora..W mojej analizie na niedzielę 07.04 do meczu MU - Liverpool nadmieniłem omyłkowo w wątku o 110 min gry jako nowym rekordzie PL itd ..Proszę o zmianę na 100 min co jest zgodne z rzeczywistością ..Dzk..

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
verno 589,6K

verno

Znawca - Hokej
Kurs @1.95, w tematycznym podałem prawidłowo a tutaj odruchowo ze wzoru tylko z 1.80 na 1.90 zmieniłem, a nóż te 5pkt zaważy :D

Poprawione // deepred
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
makaveli23 116,5K

makaveli23

Użytkownik
proszę dodać ^^ post w dziale::
Post automatycznie złączony:

i jeszcze do tego samego postu wkradł się tam błąd w kraju, nie jest to Honduras a Brazylia, sorry za pomyłke i z góry dzięki za poprawę.

Zrobione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik
Przy wklejaniu typu na 17.04
zrobił się lekki bałagan:
Układ powinien wyglądać jak niżej:

Dyscyplina: Koszykówka Niemcy BBL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hamburg - Alba
Typ: poniżej 178,5 pkt
Kurs: 1,48
Bukmacher: Etoto
Typ w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...analizy-komentarze.169368/page-8#post-7259266

Prośba o poprawienie.

Poprawione // deepred
 
Do góry Bottom