>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
W tym temacie możecie składać prośby o dodanie analizy, kupony czy dodatkowych typów, można zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.
Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu!



1000x200.png
 
S 12,9K

severin

Użytkownik
Nie dodałem w typach bukmachera Betfan. Można poprawić?
 
cloudziarz 4,8K

cloudziarz

Użytkownik
Zrobiłem pomyłkę z moim typami w temacie 2 luty. Zamiast 2. Pain Gaming - Ihc eSports, powinno być 2. Evil Geniuses - Sprout.
 
maarcin14 657,9K

maarcin14

Użytkownik
skoro jeden dzisiejszy mecz się już rozpoczął to czy mogę podać typ na drugi mecz ? w regulaminie jest że trzeba dwa typy ale jest to juz niemożliwe
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
skoro jeden dzisiejszy mecz się już rozpoczął to czy mogę podać typ na drugi mecz ? w regulaminie jest że trzeba dwa typy ale jest to juz niemożliwe
możesz, niestety za brak drugiego typu będzie z automatu 100, ale jeżeli trafisz drugi + analiza/kupon, więc jeszcze możesz zdobyć jakieś punkty dzisiaj
 
S 12,9K

severin

Użytkownik
Wiem że to dużo nie zmieni, ale powinien mieć w końcowej tabeli 425 punktów. Przed ostatnią kolejką miałem 352 punkty. W ostatniej zdobyłem 73 punkty.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Z powodu nieobecności kns_esport kns_esport przeliczyłem jeszcze raz wszystkie wyniki i ostateczna tabela przedstawia się następująco


teraz powinno być już wszystko w porządku.
 
Do góry Bottom