>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.
Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu!

946x196 v2.png
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
" Minimalny kurs to 1.4 a maksymalny 5.0 (w przypadku wyższego kursu będzie on zaokrąglony do 5.0) "
Minimalny i maksymalny kurs tyczy się całego kuponu czy jednego zdarzenia? Mogę mięć zdarzenia poniżej 1.4, ale cały kupon nie ma przekraczać 5.0 czy mogę mieć zdarzenia od 1,4 do 5.0 i kupon nie ma górnego limitu kursu?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
" Minimalny kurs to 1.4 a maksymalny 5.0 (w przypadku wyższego kursu będzie on zaokrąglony do 5.0) "
Minimalny i maksymalny kurs tyczy się całego kuponu czy jednego zdarzenia? Mogę mięć zdarzenia poniżej 1.4, ale cały kupon nie ma przekraczać 5.0 czy mogę mieć zdarzenia od 1,4 do 5.0 i kupon nie ma górnego limitu kursu?
Nie ma minimalnego i maksymalnego kursu na pojedyncze zdarzenie tylko na cały kupon. Oczywiście możesz zagrać kurs 15, ale do ogólnego rozrachunku pójdzie jakbyś trafił kurs 5. Limit jest po to wprowadzony, żeby nie było przypadku, że jeden przez całą ligę będzie zbierał punkty, a drugi będzie miał same wtopy grał kursy powiedzmy +100 i jeden przez przypadek wejdzie i wygra konkurs.
 
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Nie ma minimalnego i maksymalnego kursu na pojedyncze zdarzenie tylko na cały kupon. Oczywiście możesz zagrać kurs 15, ale do ogólnego rozrachunku pójdzie jakbyś trafił kurs 5. Limit jest po to wprowadzony, żeby nie było przypadku, że jeden przez całą ligę będzie zbierał punkty, a drugi będzie miał same wtopy grał kursy powiedzmy +100 i jeden przez przypadek wejdzie i wygra konkurs.
Wszystko fajnie, ale jak przykładowo mam 2000, gram po stówie dziennie kurs 100+, i jak trafię ten jeden jedyny jestem na plus ponad 8000, a ciułaniem i powiedzmy 50% skutecznością mogę się nawet do 5000 nie zbliżyc. Cóż takie zasady macie trudno. Pytanie bo nie odczytałem to AKo kurs 5 max, a ile zdarzeń można wybrać? Jest jakiś limit?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
To jest zabawa i ma być rywalizacja, jeżeli tak grasz w realu to twoja prywatna sprawa, wiem, że będziesz do przodu, ale możesz też nie trafić nic, i hipotetycznie przypuszczając, ze wszyscy grają takie wynalazki i przez cały turniej nikt nie trafi, wszyscy mają zero i gdzie tu sens, z drugiej strony to trafienie kursu 100 to w większości % czysty przypadek, a w tej zabawie chodzi o co innego.

Nie ma żadnego limitu na ilość zdarzeń, a kurs 5 jest maksymalny jaki liczymy, jeżeli zagrasz więcej (tego ci nie zabronimy) zostaje on wyrównany do 5 tak jak to jest w Typach Dnia.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wrzuciłem screena, niewiem czy tak można, wg mnie najlepsza opcja bo przynajmniej wiadomo że to betfan i kursy ok.
wolałbym, żebyś jednak pisał, screeny niech zostaną opcją dodatkową dla tych, którzy zagrają i wrzucą kupon, żeby zdobyć dodatkowe punkty, dzisiejszy post niech już zostanie
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Proszę o zmianę w moim kuponie, ponieważ przypadkiem go dodałem. Chciałem jeszcze wrzucić mecz Brazylia Egipt na Awans Brazylii po kursie @1,20 i podliczyć łączne Ako z resztą typów.

Zrobione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Mam pytanie w sprawie żeglarstwa pań Skrzypulec i Ogar. Betfan wystawił kursy już na medal i że wyścig o medal miał być właśnie pierwszego sierpnia. Kilku z nas stawiało właśnie w typach to zdarzenie ale jak wynika z informacji z różnych portali internetowych to wyścig medalowy jest w środę dopiero. Jak teraz będzie to rozliczone za dzisiejszy dzień? Czy robicie tzw zwrot czy można zamiast tego dołożyć inne zdarzenia z podobnym kursem?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mam pytanie w sprawie żeglarstwa pań Skrzypulec i Ogar. Betfan wystawił kursy już na medal i że wyścig o medal miał być właśnie pierwszego sierpnia. Kilku z nas stawiało właśnie w typach to zdarzenie ale jak wynika z informacji z różnych portali internetowych to wyścig medalowy jest w środę dopiero. Jak teraz będzie to rozliczone za dzisiejszy dzień? Czy robicie tzw zwrot czy można zamiast tego dołożyć inne zdarzenia z podobnym kursem?
Rozliczyłem wstępnie na minus wszystkim (3 osoby), bo jak napisałeś wyścig finałowy dopiero w środę, ale jeżeli zostało to przełożone to potraktuję jako zwrot i jeżeli ktoś miał pozostałe trafne dostanie adekwatnie pomniejszony kurs. Nie było mnie dzisiaj cały dzień, dlatego nie widziałem wcześniej wpisu.
 
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Rozliczyłem wstępnie na minus wszystkim (3 osoby), bo jak napisałeś wyścig finałowy dopiero w środę, ale jeżeli zostało to przełożone to potraktuję jako zwrot i jeżeli ktoś miał pozostałe trafne dostanie adekwatnie pomniejszony kurs. Nie było mnie dzisiaj cały dzień, dlatego nie widziałem wcześniej wpisu.
Niewiem ale na dzisiaj też jest w ofercie dalej na medale. Ja jak szukam typów to sobie zaznaczam dzień. Dopiero szukałem wyników bo myślałem że dziś będą kończyć rozgrywki. Ja bym wolał zwrot w konkursie bo betfan i tak nie zrobiłby zwrotu bo wyścig w srode
Post automatycznie złączony:

Ok. Nie było tematu.
 
R 49,7K

roykeane2.0

Użytkownik
Popełniłem błąd. Byłem przekonany, że Andrejczyk rzuca już jutro. Wkrótce wrzucę nowy, zmodyfikowany kupon. Z góry dziękuję.
Post automatycznie złączony:

Oczywiście proszę o usunięcie tego z Andrejczyk.

Usunięty //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Proszę o edytowanie mojego kuponu, ponieważ przypadkiem go wrzuciłem niedokończonego. Siatkówka plażowa miałby być Over 38,5 pkt w pierwszym secie po kursie 1,96 i chciałem dodać jeszcze spotkanie w siatkówkce mężczyzn Włochy - Argentyna Typ na Argentyne i podliczyć łączne Ako.
Z gory dzięki i pozdrawiam.

Zrobione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
2 tygodnie z IO Tokio 2020 minęły, a wraz nimi zakończyliśmy naszą Olimpijska Liga Typerów 2020 z Betfan. Końcowa tabela dodana w temacie -> TU. Wyniki oraz podział nagród -> TU. Reputacja przyznana, jak otrzymam komplet loginów to wysyłam do Betfan, żeby dopisali wam nagrody. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie za wspólną zabawę, a zwycięzcom oczywiście gratuluję. Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi, coś zostało nie tak podliczone to proszę zgłaszać, czas powiedzmy do momentu aż zbiorę loginy i wyślę do buka, najpóźniej jutro z rana (chyba, ze nie otrzymam maili to dłużej). Pozdrawiam i zapraszam udzielania się na forum oraz do udziału w kolejnych konkursach, które pewnie już niebawem. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom