>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Tabela końcowa,.......... pytanie: co decyduje o kolejności w przypadku równej ilości punktów ?? Chodzi mi dokładnie o miejsca 2 do 4 . Nagrody są dość wartościowe i proszę tą sprawę rozwiązać w miarę sensownie określić, bo regulamin, jeśli chodzi o klasyfikację końcową jasno tego nie określa.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Tabela końcowa,.......... pytanie: co decyduje o kolejności w przypadku równej ilości punktów ?? Chodzi mi dokładnie o miejsca 2 do 4 . Nagrody są dość wartościowe i proszę tą sprawę rozwiązać w miarę sensownie określić, bo regulamin, jeśli chodzi o klasyfikację końcową jasno tego nie określa.
bo jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, czas wysłania ostatniego postu w konkursie, to kolejność jest następująca: ........2) geryx 3 Arturro100 4) n3R0


Można też dodać nagrody za miejsca 2 do 4 i podzielić przez 3. i wyjdzie ok freebet za 141 PLN ???? To- też byłoby sprawiedliwe. Tylko nie wiem co na to sponsor ?? Pozdrawiam opiekunów konkursu oarz naturalnie wszystkich uczestników tego wielotygodniowego typerskiego współzawodnictwa

Małą uwaga n/t Ligi Polskiej , ........ z roku na rok jest coraz bardziej nieobliczalna (sic)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jeszcze uzgodnie to z administracją, ale prawdopodobnie nagrody będą przyznawane według wkładu merytorycznego dla forum.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Podział nagród za TOP 10
1 miejsce - 200zł
2 miejsce ( 3 osoby ) - 140zł
5 miejsce ( 2 osoby ) - 75zł
7 miejsce - 50zł
8 miejsce (KrisBarca_02 po zsumowaniu pkt) - 50zł
9 miejsce ( 2 osoby) - 37zł
Pamiętajcie, że w WilliamHill nagrody będą najbrawdopodobniej przeliczane w walucie Euro.
Tym samym konkurs uważam za zakończony. Czekam jeszcze na loginy za 9 i 10 kolejkę i puszcze je wraz z tymi za 8 do Marcina. Za TOP 10 też możecie mi już podsyłać.
Dzięki za zabawe
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Freebety na kontach.
Macie 30 dni na wykorzystanie.

User Arturro100 nie otrzymał, nie zgadza sie login. Podeślij na priv poprawny.
Marcin .Podesłałem login na priv, zresztą jest on taki sam jaki podałem za zwycięstwo w 10 kolejce (gdzieś po drodze pewnie była literówka).

Reansumując

1) za klasyfikację generalną nie dostałem 140 zł freebeta
2) za 10 kolejkę jest ok. u Hilla
 
Do góry Bottom