>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, niezgdności, itp.

maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Jeżeli czegoś nie wiecie to najpierw przeczytajcie REGULAMIN, a jak to nie poskutkuje to zapytaj tutaj.
W tym temacie możecie pytać, prosić, o edycję postu konkursowego (do momentu rozpoczęcia zawodów), zgłaszać wszelkie niezgodności.

Proszę o nie nadużywanie próśb o edycje. Jeśli dodajesz typ, poświęć minutę na przemyślenie go, zamiast potem tracić więcej czasu mojego i Twojego na prośby o edycje.


1671325886735.png
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Małej zmianie uległa punktacja w typach długoterminowych, dotyczącą pozycji na podium wśród zawodników i zawodniczek. Było 100 pkt. za wytypowanie podium, po zmianie jest 50 pkt. za każdego poprawnie wytypowanego zawodnika/zawodniczkę.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Tabela po 1 dniu rywalizacji opublikowana.

Część z Was podała typy z oferty z parami H2H na klasyfikację generalną całego cyklu TdS. W związku z tym te typy traktowane są jako nietrafione. Proszę, sprawdzajcie zakładki u buka czego dokładnie dotyczą zakłady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +180
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Typy dodane, zapomniałem dopisać, że kursy z STS
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi

Typy dodane, zapomniałem dopisać, że kursy z STS
Kursy bierzemy tylko z STS, więc nie ma potrzeby dopisywania, że są konkretnie od tego buka.
 
Z 615,4K
Dlaczego ten typ jest nie trafiony jak


Post automatycznie złączony:

Jak F.Karlsson była wyżej w klasyfikacji
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dlaczego ten typ jest nie trafiony jak


Post automatycznie złączony:

Jak F.Karlsson była wyżej w klasyfikacji
Nie było takiej pary na sprint. Ten typ dotyczy klasyfikacji generalnej całego cyklu TdS.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
To powinien być zwrot
Zgodnie z regulaminem jeśli zrobię zwrot za jeden typ, to z automatu muszę za drugi także, bowiem punkt 8a regulaminu mówi, że należy podać obowiązkowo dwa typy na jeden dzień.

I byłoby to nie w porządku wobec innych uczestników. Zwrot przysługuje tylko wtedy, gdy dany zawodnik nie wystąpi w biegu, czego nie jesteśmy przewidzieć.

I dzisiaj także podałeś parę z klasyfikacji generalnej, bowiem pary Nyenget - Iversen nie ma w ofercie na dzisiejszy bieg. A pisałem kilka postów wyżej, byście zwracali na to uwagę.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dziś wieczorem postaram się rozliczyć wczorajszy i dzisiejszy etap oraz typy długoterminowe i opublikować tabelę końcową.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Tabela końcowa, aczkolwiek jeszcze nieoficjalna opublikowana. Proszę sprawdźcie czy wszystko się zgadza. Czekam na ewentualne korekty w nieprzekraczalnym terminie do 12.01.2023, godz. 10:00. Po tym terminie wszelkie uwagi reklamacje nie będą uwzględniane. Oficjalne wyniki po ewentualnych korektach i rozpiska nagród pojawią się do końca dnia 12.01.2023.
 
Do góry Bottom