>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania początkujących na Betfair

J 0

jandzinek

Użytkownik
Witam wszystkich,
Gdzie znajdę w Betfair historię multi zakładów ?? I które typy były prawidłowe itp?? Betfair ma dobre stawki na typy tylko dlatego go mam, ale strona przejrzysta nie jest, no.1 jak dla mnie jeśli chodzi o prostotę i klarowność co i gdzie znaleźć jest Bet-at-home .
I jeszcze jedno czy jest jakaś możliwość obstawiania w zł ?? Wpłaciłem kase i mam euro a płaciłem Visą, a wiadomo trochę się traci przy takich transakcjach, bo z tego co mi się wydaje pierwsze przelicza ze zł na $, z $ na Funty, z Funtów z € ... Przy grubszych pieniądzach 2500€ mogę być trochę stratny, dodając jeszcze z 50€ za prowizję
Z góry dziękuję za pomoc .
 
C 11

cychi

Użytkownik
Wpłaciłem kase i mam euro a płaciłem Visą, a wiadomo trochę się traci przy takich transakcjach, bo z tego co mi się wydaje pierwsze przelicza ze zł na $, z $ na Funty, z Funtów z € ... Przy grubszych pieniądzach 2500€ mogę być trochę stratny, dodając jeszcze z 50€ za prowizję
Z góry dziękuję za pomoc .
Coś kręcisz z tymi przeliczeniami.
wczoraj dopłacałem sobie 100 euro sciągneło mi 399,65 PLN wiec normalny kurs euro. Do tego prowizja jest 1.5 % czyli 1.5 euro
dla 2500 euro będziesz miał 37.5
Może przy takiej jednorazowej kwocie spróbuj przelew bankowy albo MB.
 
J 0

jandzinek

Użytkownik
Ja na początku dla próby przelałem 150€, miałem 147, a jak przeliczyłem po jakim kursie, okazało się że 4.1zł za 1€
 
C 11

cychi

Użytkownik
Ja na początku dla próby przelałem 150€, miałem 147, a jak przeliczyłem po jakim kursie, okazało się że 4.1zł za 1€
A ty wpłacasz przez przelewy 24? bo tam sciągają 2%.
Ja wpłacam bezpośrednio kartą i prowizja jest 1.5%
Kurs euro jest ruchomi ja 14 maja mialem 1 euro za 3.99.
 
Do góry Bottom