>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania o weryfikacje

K 0

kairo14

Użytkownik
1. Jakie są wasze doświadczenia odnośnie weryfikacji w Neteller?
2. Kiedy trzeba wysłać dowód a kiedy proszą o dodatkowe dokumenty?
3. Czy do przelewów do innych użytkowników i buków potrzeba weryfikacji?
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Weryfikacja dosc szybka wystarczy wysłac rachunek ,skan dowodu .Potem rozmowa telefoniczna i konto zweryfikowane .Portfel dosc drogi ale nie ma z nim zadnych kłopotów .Duzo tanszy jest skrill
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ale ja nie chce żeby do mnie dzwonili?
To nie odbieraj telefonów ????

P.s: Ty masz człowieku - patrząc na Twoje pytania w kilku wątkach - &quot;problemy&quot; niczym początkujący na gruncie bukmacherki, a przecież jesteś na FB od 8 lat i wszystko o co pytasz było tu wałkowane wielokrotnie.
A tym już usuniętym przez moderację pytaniem o &quot;wyskość kwoty wygranej u buków od której bank powiadamia US&quot; to mnie rozłożyłeś...
Wystarczy skorzystać z lokalnej wyszukiwarki.

.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ale ja nie chce żeby do mnie dzwonili?
Raz nie odbierzesz nie będą dzwonić dopuki nie zechcesz żeby ponownie do Ciebie zadzwonili.
To nie odbieraj telefonów :smile:

P.s: Ty masz człowieku - patrząc na Twoje pytania w kilku wątkach - &quot;problemy&quot; niczym początkujący na gruncie bukmacherki, a przecież jesteś na FB od 8 lat i wszystko o co pytasz było tu wałkowane wielokrotnie.
A tym już usuniętym przez moderację pytaniem o &quot;wyskość kwoty wygranej u buków od której bank powiadamia US&quot; to mnie rozłożyłeś...
Wystarczy skorzystać z lokalnej wyszukiwarki.
.
???? też jestem przerażony wypowiedziami niektórych użytkowników,nie rozumiem tego jak po 10 latach na forum i ponad tysiącu postach można zadawać tak durne pytania na które odpowiedzi były udzielane milion razy.
Niektórzy chyba nie czytają całosci postów a tylko tą część którą chcą przeczytać i jest im na ręke.
 
Do góry Bottom