>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, niezgodności

sutek 79

sutek

Forum VIP
UWAGA !!!
Przykład
1. Kto wygra (1x2) ? - X
2. Wynik do przerwy (1x2) - 2
3. Under 2,5 czy Over 2,5 - Under 2,5 ✅
4. Strzelec jednej z bramek - Ibrahimovic ✅
5. Dokładny wynik - 1:1
6. Dokładny wynik do przerwy - 0:0
7. W której połowie padnie więcej bramek ? - w drugiej
Jeśli ktoś poda wynik do przerwy 2 a napisze dokładny wynik 0:0 to nie dostaję punktów. Było mówione że typy muszą byc zgodne. Żeby potem nie było pretensji
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mam jedno pytanko czy dziś będzie może podana tabela, czy jednak dzisiaj się nie uwiniecie ; &gt;
Narazie mam podliczone 7,8,9 czerwca. jestem w trakcie dodawania 10 czerwca i jak tylko skoncze to wrzuce na forum tabelę po pierwszych 4 kolejkach ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tutaj także napiszę żeby nie było zdziwienia
UWAGA !!!
Wraz z podliczaniem typow od 12 czerwca jeśli zauważymy, ze typy będą sprzeczne tj. podane niezgodnie z regulaminem to takich typów nie będziemy wogóle rozliczać.

Jest to spowodowane tym że duża ilośc użytkowników nie zna regulaminu a My moderatorzy nie będziemy się głowic czy tym zaliczyc czy nie. Więc decyzja jest taka że typy podanie niezgodnie z regulaminem będą nie rozliczane
Pozdrawiam
Sutek
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
chciałem zgłosić błąd, nie zaliczono mi 2 pkt. w meczu Grecja - Szwecja ( strona 6 ostatni post, Strzelec jednej bramki oraz w której połowie padnie więcej bramek) ????
Zapraszam do zapoznania się z regulaminem konkursu... jak typujesz under 2,5 to nie możesz typować dokładnego wyniku 1:3 bo są to sprzeczne typy, a takich w konkursie nie uznajemy. I tak masz szczęście bo kiedy rozliczany był 10 czerwca to jeszcze brane były pod uwagę pierwsze typy od góry do czasu kiedy nie ma niezgodności. Od teraz takie typowania wogole nie są liczone.

pozdrawiam,
TBM

p.s ale za strzelca bramki dostaniesz punkt ;)
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
to ja mam pytanko...
przed ogłoszeniem zasady o nie liczeniu sprzecznych typów, zresztą i tak przez pomyłkę, zamieściłem taki sprzeczy typ:
Pierwsze Spotkanie: Szwecja - Hiszpania
1. Kto wygra (1x2) ? - 2
2. Wynik do przerwy (1x2) - X
3. Under 2,5 czy Over 2,5 - Over 2,5
4. Strzelec jednej z bramek - D. Villa
5. Dokładny wynik - 1:3
6. Dokładny wynik do przerwy - 1:1
7. W której połowie padnie więcej bramek ? - w drugiej

i co w tym wypadku? cały mecz jest nieliczony? Czy 3 wytłuszczone typy? Czy może tylko typ 7 jako ze jest sprzeczny z poprzednimi logicznymi?

Ponadto chciałem podkreślić sporą niesprawiedliwość. Wprowadzenie nowych zasad [niekorzystnych dla graczy] powinno obowiązywać najwcześniej od nowo typowanych kolejek, a nie tych już wytypowanych a jeszcze nie podliczonych -&gt; prawo nie działa wstecz :-?
 
luca22 0

luca22

Użytkownik
no mnie tez to interesuje zgadzam sie w 100% a bo strace troche punktow przez pomylke moze zrobimy tak ze w I fazie konkursu bedziecie poprawiac pomylki a w drugiej juz nie
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja was rozumiem ale w regulaminie jest jasno napisane typy muszą byc zgodne. Niektórzy się pomylili, niektórzy chcieli oszukac by zdobyc więcej punktów. Jeśli chodzi o poprawianie to nie mamy na to czasu, mi samo podliczanie zajmuje mnóstwo czasu i naprawdę nie zamierzam się bawic w poprawiania bo to są poszczególnych osób błędy.
Przykro mi muszę się trzymac zasad i regulaminu nic na to nie poradzę
Pozdrawiam
Sutek
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Sutek, ja rozumiem ale chciałem się dowiedzieć których punktów w powyższym przypadku mi nie policzycie... bo to nie jest sprecyzowane.
Czy cały mecz jest nieliczony czy tylko typy ze sobą sprzeczne?
Jeśli tylko sprzeczne to które? Trzy ostatnie, dwa ostatnie czy 5 i 7? Bo 5 i 6 nie są w zasadzie ze sobą sprzeczne ani nawet z 7... to ostatni pozostaje nielogiczny wobec wcześniejszych....
 
krist69 0

krist69

Użytkownik
to ja mam pytanko...
przed ogłoszeniem zasady o nie liczeniu sprzecznych typów, zresztą i tak przez pomyłkę, zamieściłem taki sprzeczy typ:
Pierwsze Spotkanie: Szwecja - Hiszpania

1. Kto wygra (1x2) ? - 2

2. Wynik do przerwy (1x2) - X
3. Under 2,5 czy Over 2,5 - Over 2,5
4. Strzelec jednej z bramek - D. Villa
5. Dokładny wynik - 1:3
6. Dokładny wynik do przerwy - 1:1
7. W której połowie padnie więcej bramek ? - w drugiej

i co w tym wypadku? cały mecz jest nieliczony? Czy 3 wytłuszczone typy? Czy może tylko typ 7 jako ze jest sprzeczny z poprzednimi logicznymi?

Ponadto chciałem podkreślić sporą niesprawiedliwość. Wprowadzenie nowych zasad [niekorzystnych dla graczy] powinno obowiązywać najwcześniej od nowo typowanych kolejek, a nie tych już wytypowanych a jeszcze nie podliczonych -&gt; prawo nie działa wstecz :-?
Zgadzam się, jak w 100% !!!! Zasady powinny być wprowadzone od nowych kolejek! Wkradł mi sie jeden błąd fakt faktem, że i tak sie nie liczy bo i tak 0 punktów :
Pierwsze spotkanie: Chorwacja-Niemcy
1. Kto wygra (1x2) ? - 2
2. Wynik do przerwy (1x2) - x
3. Under 2,5 czy Over 2,5 - Over 2,5
4. Strzelec jednej z bramek - Ballack
5. Dokładny wynik - 1:2
6. Dokładny wynik do przerwy - 0:1
7. W której połowie padnie więcej bramek ? - w drugiej

Mądrze powiedziane &quot;prawo nie działa wstecz&quot;:spokodfhgfh:

pisze, że obowiązuje to od 12 czerwca, czyli jak przypadkowo to właśnie podałem 10 czerwca, na 12czerwca to teoretycznie mnie to jeszcze nie obowiązuje? ???? Pozdro
 
krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
Wszystko pod organizatorów-moderatorów jest ustawiane. Najśmieszniejsze są konkursy/turnieje, w których mają prawo brać udział organizatorzy. Oto jeden z nich. Na dodatek w każdym turnieju prowadzi w klasyfikacji generalnej organizator, o. Ja tam nic nie mam, biorę udział dla zabawy ale nie wszyscy podchodzą do tego w ten sam sposób. Dla jednych najważniejsza jest kasa i robienie wszystkiego by się do niej dobrać. Do roboty...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Sprawa wygląda następująco. Informacja o tym, ze nie można podawać sprzecznych typów pojawiła się już w pierwszym dniu konkursu (obowiązywała począwszy z typami na dzień 8 czerwca). Chodziło w tym oto, zeby nie oszukiwac w konkursie bo typujac np. 1 do przerwy a wynik 0-0 mielismy wieksze szanse na zdobycie punktow. W takich wypadkach rozliczane były tylko pierwsze typy od góry.

Jednakze ze wzgledu na notoryczne powtarzanie sprzecznych typów u wielu użytkowników, (bo nie wydaje mi się aby kilkadziesiąt osób przypadkowo się pomyliło) uznaliśmy, że takich typowań nie będziemy rozliczali. Owszem rozumiem, że niektórzy z Was faktycznie się pomylili, ale jestem przekonany, że inni chcieli coś swojego w tym ugrać.

Podsumowując całą sprawę, najprawdopodobniej zostaniemy przy tym, że rozliczany będzie pierwszy typ od góry tj. w przypaku użytkownika Sieku z racji iż wszystko od 1-6 się zgadza typ 7 nie zostanie rozliczony.

Nam chodzi głównie o to aby eliminować takie przypadki gdy ktoś typuje właśnie 1 do przerwy a 0-0 dokładny wynik do przerwy. Albo wynik meczu 2-1 a under 2,5.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wszystko pod organizatorów-moderatorów jest ustawiane. Najśmieszniejsze są konkursy/turnieje, w których mają prawo brać udział organizatorzy. Oto jeden z nich. Na dodatek w każdym turnieju prowadzi w klasyfikacji generalnej organizator, o. Ja tam nic nie mam, biorę udział dla zabawy ale nie wszyscy podchodzą do tego w ten sam sposób. Dla jednych najważniejsza jest kasa i robienie wszystkiego by się do niej dobrać. Do roboty...
Czy w klasyfikacji generalnej tego konkursu prowadzi organizator tego konkursu? Nie. Gdybym chciał to już dawno wygrałbym jakiś konkurs na forum, którego jestem organizatorem, a tak nie stało się jeszcze NIGDY ! Przepraszam bardzo, ale uważam, że zostałem tutaj oczerniony. Robię co w mojej mocy podliczam, robię tabelę, a zawsze kiedy coś idzie nie tak po czyjejś myśli to użytkownicy dopatrują się jakiś podtekstów itp. ZAPEWNIAM, ŻE NIC TAKIEGO NIE MA MIEJSCA! Na prawdę przykro mi z tego powodu, że jeśli człowiek chce zrobić coś dobrego, zorganizować fajną zabawę i ją poprowadzić to spotykają go takie rzeczy. Podsumowując, nie mam sobie nic do zarzucenia.
 
luca22 0

luca22

Użytkownik
no ale przecierz jesli wszystko jest zgloszone przed rozpoczeciem meczu to nie widze tu problemu z oszukiwaniem po rozpoczeciu meczu poprwaki nie moga byc uwzgledniane a jesli jest sprzeczy typ to sam wyjasniles na gorze ze typ 7 sie nie bedzie liczyl o to moja ocena
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Proszę o poprawienie postu nr.77 w dniu 11.06 w meczu szwajcari z turcja poniewaz Yakin strzelil gola a nie dostałem +. Pozdrawiam!
 
Do góry Bottom