>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Dobra nie bedziemy drazyc tematu. Wydaje mi sie, ze jak ktos nie mial czasu podac typow albo je po prostu zapomnial i ominal kilka kolejek, to taka sytuacje nie ma co porownywac do kilkukolejkowej dyskwalfikacji. Ale mniejsza o to. Walczymy do konca, powodzenia ????
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
vernix- &quot;Jakby mnie interesowało kto wygra ligę... &quot; - Nie wiem z kim zawarłeś sojusze przez lata pobytu na forum ale na pewno z kimś

Pierwsze pytanie dlaczego na początku dodawałeś mi punkty ?( tylko nie mów ze nie za uwarzyłeś)

Po drugie dlaczego nikt nie odpowiedział z modów na zapytanie czy CZORT może podawać typy po konsultanci zemną za mnie (tylko nie mów ze nie za uwarzyłeś)

Po trzecie jak bym dostał za pierwszy taki mecz w/o od razu bym coś zmienił a wiadomo jak było

Po czwarte jak chcesz ty pisać za mnie posty (tak napisałeś tak jak robił to mój brat ) to wyślij mi na pw swój nr telefonu będę do ciebie dzwonił bo przede mną jeszcze nie jeden poligon

Dzięki za świetna zabawę jeśli tego wszystkiego nie widziałeś to świetnie się orientujesz w sytuacji pozazdrościć i jak masz jaja odpowiedz na pytania
 
V 256

vernix

Użytkownik
vernix- &quot;Jakby mnie interesowało kto wygra ligę... &quot; - Nie wiem z kim zawarłeś sojusze przez lata pobytu na forum ale na pewno z kimś
Ręce i nogi opadły...
Pierwsze pytanie dlaczego na początku dodawałeś mi punkty ?( tylko nie mów ze nie za uwarzyłeś)
Dlatego, że czekałem na odpowiedź administracji w tej sprawie. Odpowiedzi nie dostałem, więc zastosowałem pkt 2 i 4 regulaminu.
Po drugie dlaczego nikt nie odpowiedział z modów na zapytanie czy CZORT może podawać typy po konsultanci zemną za mnie (tylko nie mów ze nie za uwarzyłeś)
To nie było zapytanie, tylko oznajmienie - http://forum.bukmacherskie.com/f357/pytania-niejasnosci-skargi-i-zazalenia-64295-24.html#post3234640 . Ja za Ciebie myśleć nie będę co należy zrobić aby było wszystko ok, tym bardziej że regulamin zaakceptowałeś.
Po trzecie jak bym dostał za pierwszy taki mecz w/o od razu bym coś zmienił a wiadomo jak było
Jak wyżej. Faktycznie mogłem się nie bawić w konsultacje i od razu dawać W/O. Mój błąd.
Po czwarte jak chcesz ty pisać za mnie posty (tak napisałeś tak jak robił to mój brat ) to wyślij mi na pw swój nr telefonu będę do ciebie dzwonił bo przede mną jeszcze nie jeden poligon
Teraz to jest już bezcelowe.
Dzięki za świetna zabawę jeśli tego wszystkiego nie widziałeś to świetnie się orientujesz w sytuacji pozazdrościć i jak masz jaja odpowiedz na pytania
Również Ci dziękuję...
Jeżeli masz zastrzeżenia co do mojej bezstronności w prowadzeniu konkursu lub jakiekolwiek inne to możesz zgłosić się z tym do administracji.
Temat na tym zakończymy. Każdy Twój kolejny post dot. teorii spiskowych, wycieczek osobistych itp. będę usuwał.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Dzięki vernix za mega robotę. Napisałeś, że można sprawdzać jeszcze tabelki i typowanie do wtorku w razie błędów... ale po prostu tyle tego jest, że aż mi się nie chce. Szacun! ????
 
Do góry Bottom