>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania laika

M 0

mkestragar

Użytkownik
Witam wszystkich użytkowników otóz jestem początkującym pokerzystą i mam do Was kilka pytań

a mianowicie jezeli chodzi o sprawy zasad, ogolnej postawy, taktyki, to tutaj chyba wystarczy poszukac kilka stron w internecie niz kupowac jakies ksiazki ktore nic nie wniosa (np: z merlina) no i moze czasami dokupic CARD PLAYER bo nawet ciekawa jest ta gazetka.

jezeli chodzi o sama rozgrywke to narazie jestem zarejestrowany na BAH i mam sciagniete oprogramowanie do pokera firmy BOSS. mysle ze na poczatek starczy ale ile mozna miec kont tutaj bo np w Paradise tez jest :/

w sumie to w przyszlosci chcialbym grac tylko na POKERSTARS albo PARTYPOKER wiec na pewno trzeba miec konto w MONEYBOOKERS a tutaj cos chyba nie mam do tego przekonania nie wiem czemu, czytalem ze niektorzy maja problemy :/ a konto w banku mam w intelligo.

i jeszcze jedno male pytanko: Co do FREEROLLI to chcialem sie zapisac do jednego z nich i pojawilo sie takie cos na BAH ...

&quot;udzial w tym turnieju wymaga udzialu w 25 rozdaniach objetych prowizja w ciagu 2 dni od poczatku turnieju, zagrales w 0 rozdaniach objetych prowizja. Nie spelniasz wymogow by uczestniczyc w turnieju&quot;

czyli zebym sie zarejestrowal do tego freerolla to musze wczesniej (max 2 dni wczesniej) rozegrac 25 rozdan for cash? czy musze je wygrac czy tylko siedziec itp? ????

i na koniec takie male spostrzezenie tak sobie wczoraj gralem for fun to wogole nie ma jak blefowac bo i tak zawsze zostniesz sprawdzony przez kilka osob czy masz dobra czy nie karte for cash to juz troche inaczej bo niektorzy sie boja grac jak ktos ciagle betuje,, w turniejach podobnie

Pozdrawiam i dziekuje.
 
S 11

support75

Użytkownik
wiec pare rad.
POKERSTARS - dobry poziom
PARTYPOKER - slaby poziom - polecam

Skoro masz kontow inteligo wiec masz karte kredytowa, odpusc sobie moneybooookers bo to szkoda czasu. Wplacaj wszedzie za pomoca karty. Pieniadze masz natychmiastowo, wszystko pieknie ladnie bez problemow. Wiem po sobie.

Gra w for fun rozni sie bardzo, bardzo. Tam praktycznie wszystko odbiega od rzeczywistosci, zadnej taktyki nic nie przetestujesz.

co do turniejow darmowych w bah, nie powiem bo tam nie gram.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
wiec pare rad.
POKERSTARS - dobry poziom
PARTYPOKER - slaby poziom - polecam

Skoro masz kontow inteligo wiec masz karte kredytowa, odpusc sobie moneybooookers bo to szkoda czasu. Wplacaj wszedzie za pomoca karty. Pieniadze masz natychmiastowo, wszystko pieknie ladnie bez problemow. Wiem po sobie.

Gra w for fun rozni sie bardzo, bardzo. Tam praktycznie wszystko odbiega od rzeczywistosci, zadnej taktyki nic nie przetestujesz.

co do turniejow darmowych w bah, nie powiem bo tam nie gram.
Nie zgadzam się z opinią, że party poker to słaby poziom, gra tam bardzo wielu niemców, którzy rejestrują się w party z pokerstrategy a więc znają przynajmmniej podstawy, na niskich limitach starają się grać zgodnie ze strategią i dla początkującego nie jest tam łatwo, natomiast pokerstars to bardzo duży pokerroom co za tym idzie bardzo wielu graczy o bardzo różnym poziomie, poziom średni na niskich limitach bo wśród tej olbrzymiej liczby graczy jest naprawdę sporo fishy. Moim zdaniem powinieneś pomyśleć raczej nad rejestracją w CD poker albo Titan Poker tam przeważnie grają słabi gracze ponadto zazwyczaj w takich roomach jak BAH można spotkać całkiem sporo słabych graczy gdyż najczęściej są bardziej związani z obstawianiem a pokerzystami są niedzielnymi.

Naturlanie to co napisałem tyczy się nikro stawek a więc tych do bb - 6$ bo napewno te najniższe Cię interesują.
pozdrawiam
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
dokładnie, na początek znajdź room do którego możesz dostać kasę za free (np. CD) i tam będziesz mógł się sprawdzić - na play money można niestety nauczyć się ew. interfejsu danego pokera lub układów kart ;).
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
ja na poczatek polecam Pokerstrategy ... zaloz konto powiedzmy na partypoker dostaniesz 50$ na start przeczytaj strategie ShortStackStrategy basic nolimit i napewno bedzie to wielkie &quot;uffff&quot; na początek ... Dowiesz sie m.in z jakimi kartami wchodzic na pf z jakimi podbijac i ogolnie nauczysz sie podstaw !http://popekpoker.pl
 
Do góry Bottom