>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Proszę o poprawę mojego rozliczenia z 12 sierpnia:

Trochę tutaj naknociłem, stawiając na 1 i dając typ 3:2 dla Chin, ale z tego co jest w regulaminie to nie jest to zabronione. Oczywiście moja pomyłka, bo chciałem wszystko postawić na Chiny, ale przez niedopatrzenie inaczej wyszło. Niemniej jednak trafiłem wynik meczu, więc powinienenm dostać tutaj 2 pkt. a niestety mod rozliczył to jako nietrafione. Proszę o poprawę.
2 pkt za DW zaliczone.
Niestety, ale innych typów nie poprawiamy, bo jest już po meczu. I tutaj również zwracam się do wszystkich, aby sami sprawdzili 2 razy czy dobrze podany typ, bo po rozpoczęciu spotkań nie zmieniamy już typów.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
a nie mozna od poczatku podliczyc najlepiej punktujacych? tak samo jak myslicie ze kogos urazi policzenie typow tak samo ich nie podliczenie czesc osob...
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
maciekpoland z choinki spadłeś czy co ???? Jaką decyzję byśmy podjęlibyśmy i tak by była zła. Podjęliśmy taką i koniec dyskusji.
Mała dygresja. Niby mvp zawsze zostaje atakująca a libero albo rozgrywające nie mają nawet żadnych szans zostać mvp, ale takiego przykładu próżno szukać w dzisiejszym meczu Polska - Japonia, gdzie libero i rozgrywająca wyczyniały cuda w obronie bez których Polki w Japonii by nie wygrały. A i jeszcze, obie zawodniczki mają nie mają nawet 160 cm...
 
midel 189

midel

Użytkownik
Pomyliło mi się nazwisko atakującej Kazachstanu, miało byc Pawłowa a nie Pałnowa (coś mi się wczoraj pochrzaniło) ????
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
tabela juz jest i niestety wszystko sie zgadza xD i odpadam... nie zdazylem podac na 1 dzien... powodzenia reszcie niech wygra najlepszy ????
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
tabela juz jest i niestety wszystko sie zgadza xD i odpadam... nie zdazylem podac na 1 dzien... powodzenia reszcie niech wygra najlepszy ????
zostaly jeszcze 2 kolejki, jedna jutro i dzisiejsza która nie jest w tabeli jeszcze
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
Jeszcze taka sugestia, prośba do moderatorów aby jak najwczesnij zakładali temat do typowania na nastepny dzien, ze wzgledu na to ze np tak jak dzisiaj, ktos mógłby gdzies wyjsc i nie wróci do 4 to nie ma mozliwosci oddania typu
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
widze ze pojawily sie 3 nowe typy, moim zdaniem jest to nie wporządku, w regulaminie wyraznie pisze typujemy typ 12, kto wygra 1seta, dokładny wynik, najwięcej pkt w meczu, mysle ze takie dodawanie tych 3 nowych typów pod sam koniec turnieju jest nie na miejscu, mysle ze te 3 nowe typy powinny byc usuniete
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
takie wystawienie dodatkowych typów dla mnie nie jest jak napisał moderator pawlikn &quot;postanowiliśmy poszerzyć ofertę typowania, aby zabawa była bardziej emocjonująca&quot;, tylko zwiekszenie szansy dla moderatorów pawilkn i robson United xD, którzy bez tych 3 nowych typów, maja mniejsze szanse na zajecie jednego z pierwszych 3 miejsc, prosze o niewykorzystywanie swojej przewagi jaka jest ranga moderator. Ja trace czas na analizy i oddawanie typów, w turnieju zostaje 8 meczy i wystawia sie nowe typy, i tym samym zmniejsza sie moje szanse, w zwiazku ze w regulaminie byla mowa o 4 typach, a o innech nie bylo nic wspominane, prosze o usuniecie 3 nowych typów
PS. przepraszam ze nie edytuje, ale funkcja ta jest w tym dziale wyłaczona
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Widzę, że bardzo boisz się przegrać. Chcieliśmy uatrakcyjnić zabawę, ale jeśli nie ma zgody wszystkich uczestników to nie nie będzie dodatkowych typów, gdyż nie było tego w regulaminie tak jak powiedział kolega wyżej, ale skoro nie to nie.
Życzę Deivid abyś wygrał, powodzenia.
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
Widzę, że bardzo boisz się przegrać. Chcieliśmy uatrakcyjnić zabawę, ale jeśli nie ma zgody wszystkich uczestników to nie nie będzie dodatkowych typów, gdyż nie było tego w regulaminie tak jak powiedział kolega wyżej, ale skoro nie to nie.

Życzę Deivid abyś wygrał, powodzenia.
przegrac sie nie boje bo nie mam co przegrac, nawet nie prowadze w konkursie, zajmuje 2 miejsce, ale dlaczego bym mial miec mniejsze szanse na utrzymanie, przeznaczylem troche czasu na analizy typów i na sam koniec nie chciałbym tego stracic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom