>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Punkty FKP - termin ważności.

igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Witam

Uzbierałem już trochę punktów w Fortunie, które można wymienić na zakłady, ale na te chwilę nie potrzebuję ich na granie. Po prostu je zbieram. Dzisiaj naszła mnie taka myśl, czy te punkty, aby nie przepadają po jakimś okresie. Kiedyś słyszałem ( jakieś 2 lata temu ), że należy je wykorzystać przed końcem roku kalendarzowego. Nie wiem jak jest teraz. Jest już ich sporo i nie chciałbym ich stracić. Może ktoś umie odpowiedzieć mi na to pytanie? Jeżeli nie to napiszę z takim zapytanie do Fortuny tylko ciekawe kiedy i czy w ogóle dostanę odpowiedź bo z tym u nich różnie :) Z góry dzięki za odpowiedź.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Kilka lat temu przepadały z końcem roku. Obecnie nie mają terminu ważności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Dzięki. Tak właśnie kojarzyłem, że wraz z końcem któregoś roku termin ważności punkt FKP został zniesiony i możne je sobie zbierać nawet 5 lat jak ktoś chcę :) Jeszcze jakby się ktoś zastanawiał to dowiedziałem się, że punkty się kasują w momencie blokowania lub usunięcia konta z Fortuny. Chodzi o to, że warto je wykorzystać przed dokonaniem takiej decyzji. Później przy ponownej aktywacji zaczynamy od zera.
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Fajnie byłoby tak zebrać 20.000 złotych w punktach FKP i sobie nagle za to pograć 😅
Nie chwaląc się już prawie tyle mam i już korci, żeby zagrać :D ale jak jest depozyt to odpuszczam na razie. A jeszcze takie pytanie. Jak byście mieli tyle pkt to lepiej grać normalnie, czyli stawiać za nie zakłady, czy może korzystać z jakiś promocji w e-shopie? Ciekawi mnie Wasza opinia :)
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Nie chwaląc się już prawie tyle mam i już korci, żeby zagrać :D ale jak jest depozyt to odpuszczam na razie. A jeszcze takie pytanie. Jak byście mieli tyle pkt to lepiej grać normalnie, czyli stawiać za nie zakłady, czy może korzystać z jakiś promocji w e-shopie? Ciekawi mnie Wasza opinia :)
Nie to żebym nie wierzył czy coś, ale siedmiocyfrowa suma punktów FKP musi fajnie wyglądać 😄 Podeślij nam screen z tego 😄 I zdecydowanie należy grać zakłady niż korzystać w eShopie 😉
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Sorry, dopiero teraz przeczytałem, że napisałeś 20.000 zł w pkt, oczywiście mam koło 20 tys. pnuktów to jest "na nasze" jak przeliczałem jakieś 140 zł. Ale wtopa z mojej strony :D a już myślałem, że komuś zaimponuje :D zgadzam się z Tobą, taka siedmocyfrowa suma pkt musi fajnie wyglądać. Też jestem zdania, że lepiej grać normalne zakłady niż eshop. Tam te warunki w tym eshopie są nie za fajne.
 
Do góry Bottom