>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Polski mężczyzn i kobiet 2014/2015

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Puchar Polski mężczyzn 2014/2015​


Turniej finałowy odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia.
Oficjalna strona: KLIK!


Terminarz i wyniki:

1/8 finału (VII runda)

Ślepsk Suwałki - Cuprum Lubin 2:3
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
Lotos Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała (mecz rozegrany zostanie 14.01.2015)
Transfer Bydgoszcz - AZS Częstochowa 3:1
AGH 100RK Kraków - Asseco Resovia Rzeszów 0:3
AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom 3:0
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0
Effector Kielce - MKS Banimex Będzin 2:3

1/4 finału (VIII runda)

PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin (07.01.2015)
Lotos Trefl Gdańsk/BBTS Bielsko-Biała - Transfer Bydgoszcz (28.01.2015)
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Politechnika Warszawska (07.01.2015)
Jastrzębski Węgiel - MKS Banimex Będzin (25.03.2015)

Puchar Polski wkracza powoli w decydującą fazę, więc zapraszam do pisania analiz i przede wszystkim do podawania typów!!!​
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Skra Bełchatów - Cuprum Lubin (+2,5 seta) @1,75 bet365 ✅ 3:1

Skra zdecydowanie nie błyszczy formą. Kibice spodziewali się w lidze czegoś więcej i nie daję Bełchatowianom żadnych szans na wygraną 3:0 z mocnym w tym sezonie Cuprumem. Trzy dni temu Skra podejmowała w pucharze Polski słabiutki AZS Olsztyn męcząc się niemiłosiernie i oddając przeciwnikom jednego seta. Dzisiaj przyjeżdża rewelacja rozgrywek z Lubina i jestem pewien, że nie odpuszczą tego spotkania. W lidze idzie im bardzo dobrze. Zajmują wysokie 6 miejsce. Mają 11 zwycięstw i 7 porażek. Ogólne pokonują słabsze drużyny, a z mocniejszymi toczą równą walkę. Ostatnie ligowe mecze Cuprumu to 3:0 z Politechniką, Olsztynem i Zaksą, więc są to wyniki świetne. Natomiast przed meczem z Zaksą zmierzyli się właśnie z Bełchatowem i ulegli na parkiecie Skry 3:2 po świetnym meczu. Skoro w lidze ugrali seta to tym bardziej zrobią to w pucharze w którym jak widać Bełchatowianie nie grają na 100% swoich możliwości. Strata seta z Olsztynem chluby nie przynosi. Ostatnie ligowe występy też delikatnie mówiąc nie przekonują. Wygrana 3:0 z olsztynem, a wcześniej porażki 3:0 z będącą również bez formy Zaksą, oraz porażka 3:2 z głównym rywalem z Rzeszowa. Wszystko to przemawia za tym, że Cuprum ugra dziś co najmniej jednego seta, a naprawdę nie zdziwię się jeśli pokonają Skrę.
Początek spotkanie o godzinie 18.00
Ja osobiście gram to + wygraną Trefla Gdańsk po 1.1.
Ako wychodzi 1,92 i moim skromnym zdaniem to jest dubel morderca :grin: ✅

Co do typu kolegi powyżej to też uważam, że jak najbardziej może wejść chociaż tu już bym ze stawką nie szalał. Skra to jednak Skra i zawsze może odpalić, ale seta Cuprum ugra

Jeszcze na szybko bez analizy, bo zaraz mecz :

Resovia (-2,5)
- Politechnika Warszawska @1,5 ✅

Goście przyjechali w 8 i chyba nie zależy im zbytnio. Pusovia też się męczyć nie będzie i skończy to szybko
------------------------------------------------------------------------------
e: Cuprum + Trefl bardzo na luzie. Z resovią w drugim secie trochę stresu, ale ostatecznie też na plus. Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 81

bartek_em

Użytkownik
Gdańsk - Bydgoszcz kurs 2 lub +1.5 seta kurs 1.5 bet365
Mecz o wejście do czwórki pucharu Polski. Jeszcze pare tygodni wcześniej wydawało się ze bedzie to mecz zaciety ale jednak Gdańsk powinien awansować.. W tym momencie dla mnie faworytem jest Bydgoszcz. Gdańsk ostatnio gra dużo słabiej,Przegrał z Częstochową 0;3 i Bielskiem 3;2. Bydgoszcz natomiast gra równo. Ostatnio dosyć łatwo pokonali groźny Lubin 3;1 z lekkim przestojem w drugim secie. Kiedyś dołek powinien opuścić Gdańsk ale czy to będzie już teraz?.. wydawało się ze już z Bielskiem powinni wygrać.. Ostatni wynik tych drużyn to 3;2 dla Gdańska. Lecz wtedy Gdańsk był w wysokiej formie.Patrząc na aktualną formę, moim zdaniem Bydgoszcz dzisiaj wygra i to maks ze stratą jednego seta.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Chemik -2,5s @ 2,1 bet365 ✅
Impel coś tam gra ale ma straszną niemoc w ataku,( jeszcze niech Kaczor sie zatnie)a bez tego nie ma szans na walke z Chemikiem, nie bez powodu w sezonie z nimi seta nie ugrał. Wiadomo to baby i kontuzja mozgu moze sie przytrafic i jakas seria ale w przypadku Chemika byłbym spokojny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Puchar Polski Mężczyzn w Ergo Arenie - Gdańsk​

150 tysięcy złotych otrzyma zdobywca Pucharu Polski. Finałowy turniej rozegrany zostanie 18-19 kwietnia w Gdańsku.

Znamy już trzech uczestników rywalizacji. Są to - PGE Skra Bełchatów, Asseco Resovia Rzeszów i LOTOS Trefl Gdańsk. Czwartego wyłoni ostatni mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Jastrzębskim Węglem i MKS-em Banimexem Będzin, który rozegrany zostanie 25 marca.

- W Ergo Arenie będziemy świadkami rywalizacji na wysokim międzynarodowym poziomie - powiedział na konferencji prasowej dyrektor Biura Prezydenta Gdańska d/s sportu Andrzej Trojanowski. - Zobaczymy dwie drużyny, które wystąpią pod koniec marca w Berlinie w turnieju Final Four Ligi Mistrzów - Asseco Resovię Rzeszów oraz PGE Skrę Bełchatów.

Będziemy świadkami wielkiego wydarzenia. - W turnieju o Puchar Polski zobaczymy dziesięciu złotych medalistów FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 oraz kilku brązowych - podkreślił prezes Kasprzyk.

Premia dla mężczyzn wynosi 150 tysięcy. Zwycięzca weźmie wszystko.

Będzie też siedem wyróżnień indywidualnych. Najlepsi w klasyfikacjach atakujących, broniących, rozgrywających, przyjmujących, blokujących i zagrywających otrzymają pięć tysięcy, natomiast MVP gdańskiego turnieju dostanie dziesięć tysięcy złotych. Bilety w sprzedaży od 26 marca na http://www.ticketpro.pl oraz w punktach stacjonarnych sieci.

Finałowy turniej rozegrany zostanie 18-19 kwietnia. W jednym półfinale PGE Skra zagra z LOTOS-em Treflem, a w drugim Asseco Resovia ze zwycięzcą meczu Jastrzębski Węgiel - MKS Banimex Będzin.

A więc tak:
Kiedy: 18-19 kwiecień
Hala: Ergo Arena - Gdańsk
Bilety: od 26 marca na ticketpro

Nie wiem na tę chwilę jak wygląda sprawa Dzikiej Karty w rozgrywkach Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie. Bo nie oszukujmy się - granie Pucharu Polski w takiej formule większego sensu nie ma, ponieważ oprócz nagród pieniężnych - jest kompletnie bezwartościowy. - Plus z tego taki, że w Gdańsku znowu będzie komplet kibiców i to w sumie tyle, bo siatkarze dostają kolejne dwa mecze (dzień po dniu) na swoje przeciążone barki.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Gdańsk +1.5 seta - Bełchatów kurs. 1.75 bet365 ✅
Moim zdaniem Gdańsk to wygra ( kurs. 2.5) Ale stwierdziłem ze na 2 sety jest również dobry kurs a bezpieczniej. Skra w ostatnim meczu pokazała że grają nadal bardzo słabo, nic sie nie zmienia. Mecz wygrali ale wystarczy spojrzeć w statystyki. Jastrzebie które grało bardzo marnie, ( Łasko na 29% , najlepszy Bartman miał ok .40%) mogło przecież ten mecz wygrać. Gdańsk widać ze poniżej jakiegoś poziomu nie schodzi. Ostatnio może trochę słabiej ale na tle tego co pokazuje Skra , Gdańsk tutaj powinien być faworytem.
edit.
Weszło leciutko. W sumie było parę momentów gdzie Gdańsk tracił masę punktów ale tak jak mówiłem, Skra gra teraz dno więc musieli to przegrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Lotos zagrał beznadziejnie w Rzeszowie, nie wiem czy to był jednorazowy występ ale wygląda na to że w półfinale ze Skrą się wystrzelali.
Na Skrę 1,5 czy -1,5s @ 2,0 to dobre kursy jeśli zagrają normalnym składem
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Oby zagrali &quot;normalnym&quot;. Szczególnie liczę na występ Uriarte czy Winiarskiego, wtedy będę bardzo spokojny o swój typ. Skra gra ostatnio dno. Myślałem ze po takiej przerwie, z Jastrzębiem wrócą na właściwe tory.. a oni zagrali chyba jeszcze gorzej niż we wcześniejszych meczach. Wiem ze Gdańsk nie zagrał za dobrze, jednak mimo tego wynik tego nie odzwierciedlił ???? . Moim zdaniem, nawet taka gra z Rzeszowa starczy na tak denną Skrę ze środy. A liczę ze jednak Gdańsk u siebie zagra dużo lepiej.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Co do dzisiejszego meczu...Mam wielki dylemat po tym co wczoraj zobaczyłem. Resovia wcale lepiej się wczoraj nie zaprezentowała od Gdańska.. Również miewała przestoje, starty punktów w seriach.. Wcześniej byłem pewny ze pogram na nich.. W sumie nadal myślę ze są faworytem ze względu na ławkę i większy potencjał. Gdańsk raczej lepiej niż wczoraj nie zagra a Resovia ma umiejętności by to zrobić, co pokazali niedawno u siebie. Kusi -1.5 na Resovie kurs 1.9 bet365, choć tak pewny już tego nie jestem jak wczorajszego typu. Ktoś się wypowie odnośnie dzisiejszego finału ? ???? Nikt wczoraj nie typował nic ?
 
cicha 26

cicha

Użytkownik
Oglądałam oba wczorajsze spotkania. Gdańsk wygrał bo Bełchatów grał strasznie słabo. Natomiast Resovia nawet jeśli grała gorzej w pierwszym secie to na pewno równo. A później to już pojechali w swoim stylu. Także jak dla mnie faworytem jest Resovia.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Co do dzisiejszego meczu...Mam wielki dylemat po tym co wczoraj zobaczyłem. Resovia wcale lepiej się wczoraj nie zaprezentowała od Gdańska.. Również miewała przestoje, starty punktów w seriach.. Wcześniej byłem pewny ze pogram na nich.. W sumie nadal myślę ze są faworytem ze względu na ławkę i większy potencjał. Gdańsk raczej lepiej niż wczoraj nie zagra a Resovia ma umiejętności by to zrobić, co pokazali niedawno u siebie. Kusi -1.5 na Resovie kurs 1.9 bet365, choć tak pewny już tego nie jestem jak wczorajszego typu. Ktoś się wypowie odnośnie dzisiejszego finału ? ???? Nikt wczoraj nie typował nic ?
Jak dla mnie nie ma co porównywać dzisiejszego meczu z tym na Podpromiu. Tam nawet gdy nie idzie, czesto są w stanie wyciągnąć mecz. Dzisiaj to Gdańsk będzie nakręcany przez publike a co już udowodnili w tym sezonie nie są z pierwszej lapanki, Anastasi zrobil świetną robotę.
Po 1.5 nie ma co ruszać wg mnie przed meczowo. Ciekawy mecz w kontekscie dalszej rywalizacji o MP będzie można wyciągnąć jakies wnioski.

Ja za pół stawki dla lepszego oglądania gram takie coś:

Gdańsk +1,5 seta @1.9 Bet365 ✅
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Ja za pół stawki dla lepszego oglądania gram takie coś:
Gdańsk +1,5 seta @1.9 Bet365
Też się nad tym typem zastanawiałem. Niby tak, hala, kibice przemawiają za Gdańskiem. Jednak ja tutaj był widział mimo wszystko Resovie jak faworyta. -1.5 rzeczywiście jest za ryzykowny i teraz myślę nad pograniem hendi -6.5 pkt 1.9 bet365 ???? . Nawet przy 5 setach takie coś może wejść. Sądzę że jak ktoś tutaj ma wygrywać na większej przewadze w secie to będzie to Resovia i uzbiera się te 7 pkt przewagi w całym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom