>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Polski (kobiet i mężczyzn)

Status
Zamknięty.
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Rozgrywki Pucharu Polski wkraczają w decydującą fazę. Do gry włączają się zespoły z Plus Ligi oraz Plus Ligi Kobiet, więc na pewno emocji nie zabraknie i być może uda się również typerom zarobić ;)

07.01.2009 r.
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-BiałaAZS
Politechnika Warszawska -Jadar Radom
Delecta Bydgoszcz - Trefl Gdańsk
AZS Częstochowa - Siatkarz Wieluń

07.01.2009 r.
MKS Dąbrowa G. - Budowlani Łódź
Stal Mielec - Gedania Żukowo 3:1 (25:21, 13:25, 25:22, 25:20)
TPS Rumia - AZS Białystok
Gwardia Wrocław - Calisia Kalisz [ 06.01.2008 g. 18:00 ]​
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Oferta jest w Unibecie, a co do Wielunia to czeka ich porażka z Częstochową
Haha ja stawiam na Wieluń, kursik kuszący a chłopaki pokazali już w sparingach z Czewą że trzeba się ich bać.
Do tego dziś Wieluń rozbił Czewe 3:0(22:25; 15:25; 21:25) ???? ????
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Na razie nigdzie nie podają składów, ale ja bym się nie zdziwił jakby przegrali. Siatkarz na własnym parkiecie wygrał 5 z 6 spotkań ulegając tylko Avii 3:2. Ja bym spokojnie postawiłna zwyciestwo Wielunia.

Robson // Zapraszam do bardziej zaawansowanej dyskusji na temat tych meczów i pisania rozbudowanych postów. Kolejne takie wpisy będe musiał usunąc gdyż raczej marnie wpływają na merytoryke tematu ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No ja nie śledzę dogłębnie poczynań na zapleczu plusligi, więc szczerze to nie wiem na co stać Wieluń i dlatego na nich nie gram, jakoś sobie nie wyobrarzam aby obrońca tytułu odpadł już na początku, chyba że odpuszczą ale to mało realne. Co do reszty spotkań to ciekawie wygląda bój Delecty z Treflem, bo Gdańsk oszczędzał graczy w meczu ostatniej kolejki w lidze, więc i pewnie tu tak będzie, trzeba tylko poczekać na skład Bydgoszczan, jeśli nie będzie on osłabiony to śmiało można na nich stawiać.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Znany jest już skład w jakim wystąpił AZS i naprawdę nie były to rezerwy:
AZS: Stelmach, Wrona, Mlyakow, Bartman, Gradowski, Nowakowski, Zatorski (l) oraz Janeczek, Drzyzga, Gunia, Wiśniewski, Wierzbowski
A oto cytat z serwisu azsczestochowa.com
Kompromitacja, tak można w skrócie nazwać to co działo się we wtorkowy wieczór w częstochowskiej Hali Polonia. Pierwszoligowy Siatkarz Wieluń pokonał w trzech setach obrońce Pucharu Polski z poprzedniego roku, a co gorsza był lepszy w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Do rewanżu siatkarze z Wielunia przystąpią z zaliczką trzech setów i siedemnastu małych oczek. Podopiecznych Radka Panasa czeka nie lada zadania, a trenera trudna męska rozmowa z siatkarzami.
Ja osobiście z racji tego że chodzę na mecze AZS-u Nysa muszę interesować się rozgrywkami I Ligi i dla mnie bez wątpienia głównym faworytem do awansu do PLUS Ligi jest właśnie Siatkarz Wieluń. Zespół jest bardzo fajnie budowany połączenie doświadczenia z ambicją młodych siatkarzy. W niedzielę napiszę może coś więcej bo właśnie AZS Nysa jedzie do Wielunia na mecz ligowy ;)
A co do kolejnego meczu to nie wierzę aby Wieluń nie ugrał chociażby jednego seta u Siebie i tym samym nie awansował.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Przed nami rewanżowe mecze VI rundy Pucharu Polski. Na pewno najbardziej emocjonująco zapowiada się pojedynek zdobywcy pucharu z ostatniego roku a 1 ligowego Wielunia, który w pierwszym meczu pokonał Częstochowę 3:0 ! Teraz, aby wyeliminować &quot;Czewę&quot; wystarczy wygrać seta. Jednak nawet o 1 set może być ciężko, goście przyjeżdżają niezwykle rządni porażki tej kompromitującej, dlatego trener Panas prawdopodobnie wystawi najmocniejszy skład. Emocji również nie zabraknie w innym pojedynkach, więc zapraszam do dyskusji ;)

28.01.2009
BBTS Siatkarz Original Bielsko-Biała - KS Jastrzębski Węgiel (18.00) Jadar Sport Radom – AZS Politechnika Warszawska (18.00) Trefl Gdańsk - Delecta Bydgoszcz (18.00) MUKS Wieluń – Domex Tytan AZS Częstochowa (18.00) 28.01.2009
Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa G.
Gedania Żukowo - Stal Mielec 0:3 (23:25, 16:25, 24:26)
AZS Białystok - TPS Rumia
Calisia Kalisz - Gwardia Wrocław​
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Puchary rządzą się swoimi prawami niemniej jednak spróbuję i na tym coś ugrać a myślę, że jest parę ciekawych spotkań i typów.

Jadar Radom - AZS Politechnika Warszawska 2 1.85 Unibet ✅ ✅ ✅ ✅
I mecz: 3:2 (21:25, 21:25, 25:21, 25:17, 19:17)
Dzisiejszy mecz dla Politechniki mógłby być już prawie tylko formalnością, gdyby nie pokpili sprawy w pierwszym meczu. Stołeczni prowadzili u siebie już 2:0 jednak nie potrafili dobić rywala i mogliśmy się przekonać po raz kolejny - &quot;Kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 3:2&quot;. Tym samym sprawa awansu jest otwarta. Goście stoją przed ciężkim zadaniem. Jak wiemy zespół ten jest na razie bez pierwszego szkoleniowca ( Kowalczyk przebywa w szpitalu), awaryjnie ściągnięto na czas nieobecności Kowalczyka - Mazura, ale ten ma dopiero dołączyć do drużyny jutro tak więc w dzisiejszym meczu zespół poprowadzi prawdopodobnie drugi szkoleniowiec i mogliśmy się już przekonać, że mimo tego zespół jest w stanie grać tak jak wcześniej. W sobotę stołeczni byli bardzo blisko od sprawienia kolejnej niespodzianki - pokonania Zaksy i to nawet 3:0 i chyba właśnie możliwość pokonania tak łatwo Zaksy spowodowała, że Politechnika przegrała... Zawodnicy za bardzo uwierzyli, rozluźnili się i ostatecznie do niespodzianki nie doszło. Jadar Radom ostatnią kolejkę zaliczył do bardzo udanych. W meczu &quot;o 6 pkt&quot; pokonali u siebie bardzo pewnie Delectę Bydgoszcz i zapisali na swoim koncie jakże cenne 3 punkty. Jednak jeszcze długa droga przed Jadarem do utrzymania. W weekend kolejny mecz z tych tzw. &quot;o 6 pkt&quot; - z Treflem Gdańsk i nikt nie ukrywa, że to jest priorytetem. Dodatkowo kontuzji doznał jeden z najlepszych zawodników Jadaru - Wojciech Żaliński (skręcenie kostki) co dodatkowo osłabia szanse gospodarzy. Politechnika ma zapewnione miejsce w środku tabeli, więc dlaczego nie mieliby nie również dobrze zaprezentować się w PP ?
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
BBTS Bielsko-Biała - Jastrzębski Węgiel over 160,5 pkt 1.60 Unibet ⛔
I mecz: 0:3 (19:25, 14:25, 19:25)
Tutaj już jest wszystko jasne. Jastrzębski Węgiel potrzebuje seta i jest już w następnej rundzie PP a patrząc na wynik z pierwszego meczu to przegrać 3:0 z gospodarzami to jastrzębianie sami chyba musieliby się postarać. Liczę jednak, że dzisiejszy mecz nie skończy się tak gładką i szybką wygraną. Nie zdziwię, się jeśli trener gości po ugraniu 1 seta wpuści do gry rezerwowych graczy, gdyż nie może ryzykować jakąś kontuzją czy przemęczeniem z powodu arcyważnego meczu w weekend z Olsztynem, którego stawką będzie obronienie przez jastrzębski 3 miejsca. Gospodarze może w pierwszym meczu nieco się &quot;przestraszyli&quot; rywala, dlatego nie byli w stanie powalczyć chociażby w 1 secie, ale dzisiaj grają u siebie, gdzie hala będzie wypełniona po brzegi i to na pewno doda im pewności. Gospodarze wiedzą, że nie mają szans na awans, ale na pewno będą chcieli pokazać się z dobrej strony i set do ugrania w ich wykonaniu jest jak najbardziej możliwy.

Trefl Gdańsk - Delecta Bydgoszcz
Chciałem jeszcze zagrać na Trefl Gdańsk, ale niestety kurs nie zachwyca. Na korzyść gospodarzy przemawia fakt, że goście przyjeżdżają mocno osłabieni, gdyż zrobił im się &quot;mały szpital&quot; w drużynie. Trefl kiedyś na pewno zacznie grać przyzwoitą, już w pierwszym secie z Olsztynem można było to zobaczyć i dlatego liczę na szybkie przebudzenie gości. A zwycięstwo w dzisiejszym meczu i awans do kolejnej rundy na pewno podniósłby morale w drużynie przed arcyważnym spotkaniem w lidze z Jadarem, jednak trzeba pamiętać, że dla Delecty wystarczą dwa sety i to oni awansują.

Siatkarz Wieluń - AZS Częstochowa
Ostatni mecz a zarazem najciekawszy ze wszystkich to pojedynek Częstochowy z Wieluniem i tutaj zupełnie odpuszczam, gdyż według mnie w tym meczu może zdarzyć się wszystko. Wieluń przed ogromną szansą wyeliminowania zdobywcy PP, tylko czy to ich nie zdeprymuje ? Częstochowa jeśli się zmobilizuje to jest w stanie odrobić straty, ale tutaj nie jestem pewien, czy trener Panas po raz kolejny nie wystawi rezerwowych graczy, bo z tego co widzę to nie za bardzo mu zależy na udziale w tych rozgrywkach. Dlatego dla mnie no bet ;)
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Wyniki:

BBTS Siatkarz Original Bielsko-Biała - KS Jastrzębski Węgiel 0:3 (22:25, 13:25, 18:25)
Awans: KS Jastrzębski Węgiel
Jadar Sport Radom – AZS Politechnika Warszawska 2:3 (25:21, 36:38, 25:21, 22:25, 13:15)
Awans: Jadar Radom
Trefl Gdańsk - Delecta Bydgoszcz 1:3 (25:18, 19:25, 16:25, 23:23)
Awans: Delecta Bydgoszcz
MUKS Wieluń – Domex Tytan AZS Częstochowa 0:3 (13:25, 22:25, 18:25)
Awans: AZS Częstochowa

Kobiety
Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa G. 3:1 (25:22, 17:25, 25:22, 27:25)
Awans:
MKS Dąbrowa G.

Gedania Żukowo - Stal Mielec 0:3 (23:25, 16:25, 24:26)
Awans: Stal Mielec

AZS Białystok - TPS Rumia 3:0 (25:13, 25:13, 25:12)
Awans: AZS Białystok

Calisia Kalisz - Gwardia Wrocław 1:3 (25:18, 20:25, 22:25, 19:25)
Awans: Gwardia Wrocław

Politechnika szczęśliwie wygrała i udało się trochę zarobić ???? Brawo szczególne, że Politechnika mimo, że już praktycznie byli bez szans na awans (niekorzystny bilans małych pkt) to mimo nie odpuścili i wygrali. Częstochowianie podrażnieni kompromitującą porażką w pierwszym meczu zrewanżowali się dzisiaj rywalom i ostatecznie do sensacji nie doszło. Trefl Gdańsk po raz kolejny przegrywa a myślałem, że będą chcieli poprawić sobie nastroje przed ligowym meczem. Co gorsze - wygrają 1 seta a potem już grają totalną &quot;kichę&quot;, co nie wróży dobrze przed spotkaniem z Jadarem. Liczyłem również, że siatkarze z Bielsko-Biały powalczą chociaż o 1 seta w Jastrzębskim Węglem, lecz jedynie wyrównana w miarę walka była tylko w 1 secie. Potem już tylko grała tylko jedna drużyna.​
 
pge 0

pge

Użytkownik
Dzisiaj Skra gra z Jastrzębiem, można powiedzieć, że to mecz na szczycie jednak mimo to odradzam stawiać na Bełchatów. Kurs jest
dość niski i nie warty ryzyka, Skra jest niby lepsza aczkolwiek
zawodnicy trenują teraz intensywniej na najbliższy mecz z Dynamem
w LM. Dodatkowo są nierówni, niby plejada gwiazd a potarfią przegrać
wygrane mecze, a Jastrzębie ostatnio gra dobrze, wygrało z Olsztynem
3:0 a wcześniej z Częstochową 3:1. Jastrzębie ostatnio hot, a Skra
zawodzi, dlatego omijam ten mecz.

Rzeszów z Radomiem. Zdecydowanym faworytem jest Resovia, która
po ostatnim meczu złapała wiatr w żagle, jednak jakby się przyjrzeć
bliżej, nie będzie to mecz łatwy jak się wydaje, Rzeszów jest bowiem
chimeryczny, nie gra równo, a Radom taki słaby nie jest. Zresztą
kurs 1,1 na Resovie to śmieszne


Bydgoszcz : Olsztyn typ 2

Delecta odkąd prowadzi ich nowy trener Waldemar Wspaniały zaczęła
grać dobrą siatkówkę, co potwierdziła wygrywając 3:2 z Kędzierzynem.
Niestety nastepny mecz w ich wykonaniu byl katastrofa, podopieczni
bylego selekcjonara Polski zostali pokonani przez Radom. Jednak
ostatnio ograli dobrze grająca warszawksą Politechnikę. To zespol
nieobliczalny, ktory gra w kratke. Teraz walcza z Olsztynem. Azs
po dobrym meczy nad morzem, przegral z Jastrzebskim, teraz na pewno
beda chcieli pokazac sie z dobrej strony, a z kim mają wygrywać
jak nie z Bydgoszczą, która raz gra dobrze, raz źle ... (ostatnio wygrali, czyli teraz statystycznie raczej zagrają słabiej). Poza tym z całym
szacunkiem do zawodników z Bydgoszczy doswiadczeniem i chyba
umiejetnoscia nie zagrazaja Zagumnemu, Finowi, Siezieniewskiemu, Grzybowi i Szymańskiemu. Tam gra 3 zawodników z kadry Raula ...
i ogolnie zespol jest lepszy.


Częstochowa : Kędzierzyn typ 2

Częstochowa po nienajlepszym rozpoczęciu sezonu, w trakcie meczu
LM z Iraklisem zaczęła grać naprawde dobrze. Zawodnicy nie sa
gwiazdami, jednak maja potencjal. Co prawda sa nieobliczalni i
potrafia wygrywac z najlepszymi, jednak wierze ze podopieczni
Krzysztofa S. wygraja z nimi, tym bardziej ze nabrali na pewno
po meczu ze Skrą wiatru w żagle, natomiast Częstochowa zaliczyła
ostatnio porażki z druzynami slabszymi od Kędzierzyna. Co prawda
zawsze moga sie obudzic, jednak nawet gdy to zrobia ich rywale
sa lepsi.

Martwi mnie jedno, w tym sezonie postawilem pare razy na Zakse i
zawsze kiedy na nią postawiłem to przegrała. Mam nadzieje, ze
nie jest to jakas klatwa, lecz przypadek, a teraz wygrają.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Puchar Polski wkracza w decydująca fazę. Do gry włączają się czołowe ekipy, więc zapowiada się bardzo emocjonująco.
04.02.2009
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (18.00, Polsat Sport)
Jadar Radom - Resovia Rzeszów (18.00)
Delecta Bydgoszcz - AZS Olsztyn (18.00)
AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (18.30)


04.02.2009
BKS Aluprof Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza
Centrostal Bydgoszcz - Gwardia Wrocław 3:0 (25:22, 25:14, 25:17)
Farmutil Piła Stal Mielec 3:1 (25:15, 22:25, 25:19, 25:16)
AZS Białystok - Muszynianka Muszyna (25.02.2009)​
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (+1.5) 2 1.72 Unibet ⛔
Po tym co widziałem w ostatnim meczu w wykonaniu bełchatowskiej Skry to aż zal nie skorzystać z dobre kursu na wygranie choćby seta przez gości a myślę, że stać ich nawet na więcej. Skra w ostatnim meczu zaprezentowała dwa oblicza. Początek meczu mieli wyśmienity. Zaksa nie była nic w stanie zrobić i efektem tego było prowadzenie 2:0 dla Skry a wyniki w poszczególnych setach były miażdżące (13,16). Od 3 seta mogliśmy zobaczyć już tylko jedno oblicze Skry - bezradność. Zaksa z każdym setem nabierała co raz więcej pewności siebie, wiary w zwycięstwo a o 2 pierwszych setach dawno zapomnieli. Gdy wydawało się w końcówce IV seta, że skończy się zwycięstwem gości (prowadzili 18:16) to nic bardziej mylnego. Zaksa od tego momentu zdobyła 10 pkt z rzędu ! W V secie bełchatowianie wyszli już tak &quot;zagubieni&quot;, że nie byli w stanie powstrzymać gospodarzy i tym samym przegrali prawie wygrany mecz. Przed Skrą niezwykle ciężki miesiąc, za tydzień zmierzą się z siatkarską potęgą - Dynamem Moskwa w Lidze Mistrzów i myślę, że dzisiaj będziemy mieli okazję zobaczyć na boisku zawodników, którzy do tej pory byli rezerwowymi. Jastrzębski Węgiel chyba zaczyna nabierać formę przed play-off. W PP poradzili sobie bardzo pewnie wygrywając oba mecze z Bielsko-Białą po 3:0 a w weekend zaprezentowali się jeszcze lepiej miażdżąc dosłownie AZS Olsztyn, który przecież do słabych nie należy. Dzisiaj nie mają nic do stracenia i zagrają bez presji i to może być ich atutem. Od Skry oczekuje się rehabilitacji za tą porażkę &quot;frajerską&quot;, ale w takiej formie nie wierzę, że są w stanie ograć gładko bardzo dobrze spisujących się siatkarzy z Jastrzębskiego Węgla.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - AZS Olsztyn (2) 1,60 bet-at-home

Delecta ostatnio zagrała kilka dobrych meczy, ale mają w tym sezonie nierówną formę. Olsztyn jest na 5 miejscu w tabeli i mimo kilku słabych meczów, wciąż zaliczam ich do czołówki w Polsce. Jeśli chodzi o składy drużyn, to Olsztyn też ma dużą przewage na każdej pozycje, ale to jest sport i wszystko się może zdażyć. Do obstawienia tego meczu zachęcił mnie też niezły kurs na Olsztyn.
 
pge 0

pge

Użytkownik
Częstochowa : Kędzierzyn typ 2 3:2 ⛔

Bydgoszcz : Olsztyn typ 2 2:3 ✅




Kędzierzyn bardzo mi się naraził. Pokazał, że ma potencjał, ale nie jest
klasowym teamem. Wygrali ze Skrą, a przegrali z Częstochową ...
Mają nieustabilizowaną formę, raz wygrywają z mocnym zespołem, a raz
przegrywają z teorytycznie slabszym. Do tego trzymają nierówny poziom w setach, ze Skrą przegrali bardzo wysoko, a z Czestochowa wygrywali
wyraznie. Po prostu druzyna nie jest klasowa.

Olsztyn przegrywał 0:2, a w trzecim secie również przegrywali z zespołem
gospodarzy, jednak w pore sie obudzili i wygrali seta, pozniej nastepnego
i waznego piatego seta i mecz 3:2. Zdzwiwiła mnie obecność Grzesia
na meczu Skry : Jastrzębie, ale jak się okazuje, zawodnik leczy kontuzje
i postanowił przyjść na mecz ????

Anegdota : Kolega o imieniu Krzysiek postawił na Kędzierzyn, a inny
kolega przy korzystnym wyniku w piątym secie dla Częstochowy
powiedział &quot;Krzysiek Krzyska udupi&quot; ????
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - AZS Olsztyn (2) 1,60 bet-at-home

Delecta ostatnio zagrała kilka dobrych meczy, ale mają w tym sezonie nierówną formę. Olsztyn jest na 5 miejscu w tabeli i mimo kilku słabych meczów, wciąż zaliczam ich do czołówki w Polsce. Jeśli chodzi o składy drużyn, to Olsztyn też ma dużą przewage na każdej pozycje, ale to jest sport i wszystko się może zdażyć. Do obstawienia tego meczu zachęcił mnie też niezły kurs na Olsztyn.
Był to jeden z pierwszych moich zakładów, więc mimo niskiej stawki ciesze się ze zwycięstwa AZS&#39;u. Spodziewałem się, że to będzie ciężki mecz, alepierwsze dwa sety mimo wszystko nie napawały optymizmem.

Resovia wygrała mecz z Jadarem 3-0, czego się spodziewałem, ale zaskoczyła mnie szybka porażka Jastrzębia 0-3.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
A chciałem wszytskich uświadomić, że w dzisiejszym meczu kontuzji dozał środkowy kędzierzyna Robert Szczerbaniuk. Przy skakaniu bodajże do bloku niefortunnie stanął i skręcił czy podkręcił kostke i raczej w piątkowym meczu ligowym nie zagra. W dzisiejszym składzie zabrakło również Słaowmira Szczygła i na środku bloku występował Terence Martin i Kamil Kacprzak.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Wyniki:
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:16, 25:16, 25:23)
Resovia Rzeszów - Jadar Radom 3:0 (25:19, 25:23, 25:16)
Delecta Bydgoszcz - AZS Olsztyn 2:3 (25:23, 25:22, 21:25, 23:25, 13:15)
AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 (25:22, 16:25, 25:21, 17:25, 15:13)​

Kobiety
BKS Aluprof Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2(23:25, 25:18, 18:25, 25:9, 15:13)
Centrostal Bydgoszcz - Gwardia Wrocław 3:0 (25:22, 25:14, 25:17)
Farmutil Piła - Stal Mielec 3:1 (25:15, 22:25, 25:19, 25:16)​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom