>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2023

Status
Zamknięty.
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Już dziś startuje Puchar Polski sezonu 2022/23.

16/02/2023 18:00 CET
King Szczecin - Spojnia Stargard (over 84.5)
2.00 (Fortuna/STS)
5/10

Courtney Fortson w ostatnim meczu z Anwilem został świetnie wyłączony z gry przez Victora Sandersa. Jeszcze nikt w tej lidze nie ograniczył tak mocno Fortsona (można zobaczyć na wklejonym filmiku), a zawodnik od razu po końcowym gwizdku udał się do szatni bez podziękowań dla przeciwnika i własnych kibiców. Myślę, że dziś będzie maksymalnie nakręcony na odbudowanie się, a King nie ma zbytnio obrońcy na niego. Matczak i Mazurczak muszą grać dużo minut i ciągnąć atak, Bryce Brown to słaby obrońca i nadzieje mogą mieć w Cuthbertsonie o ile w ogóle go będzie krył. Z dobrym/świetnym Fortsonem powinno się łatwo grać Spójni w ataku, defensywa Kinga to dolna połówka tabeli, a więc nie są specjalistami od tego i ratuje ich wolne granie od wysokich strat punktowych.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1778
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Spójnia co tu dużo mówić, miała pampersa w końcowce, ale weszło i Movie może swietować w Lublinie :D nie rozumiem tego Machowski bierze czasy a oni nie wiedza co maja grać... z + 17 i + 10 zrobić w 30 sekund + 5 i pełne gacie... :) zobaczymy z kim zagraja, o finał ale może być ciekawie :) byleby Fortson nie łapał głupich fauli ;p
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
17/02/2023 18:00 CET
Jakub Garbacz (Stal-Anwil) under 15.5 punktów
1.80 (Fortuna)
5/10

Stal z pełną rotacją ma 9 ludzi do gry. W tym 6 ludzi na pozycjach PG-SF, gdzie gra Garbacz, który gra ostatnio około 22-25 minut. Anwil z Sandersem powinien z meczu na mecz powinien grać lepiej. Dodatkowo te drużyny mogą mieć trzy mecze w trzy dni i obie ekipy nie powinny iść na pełnej parze, bo to nie jest dobra strategia przy takim natłoku meczów. Garbacz to głównie gość, który strzela za trzy i na tym żyje. W ostatnich dwóch meczach ma 9/14 za 3. Dziś, żeby zrobić tę linię praktycznie na pewno musi trafić trzy trójki albo nawet cztery. Stal z szerokim składem powinna być wymienność różnych punktujących mocno. Wszystkie inne buki mają 14.5 i to również oceniam za dobre do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1469
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Nie bardzo typowałem Puchar Polski, bo był bardzo słabo wystawiony - późno dodawane zdarzenia i limity na takim poziomie, że sam nie mogłem grać konkursów po takich stawkach jakich chciałem (chociaż tutaj znowu brawo dla STS za wystawianie samodzielnie linii na zawodników w meczach przed wszystkimi innymi i branie zdarzeń za wysokie stawki, a konkursów tam nie grałem i to mój duży błąd). Spodziewałem się, że konkurs wsadów wygra Phil Fayne, ale po zagraniu za 500 złotych kurs od razu zleciał z 3.25 na 2.75 w Fortunie. I sobie odpuściłem i nie pisałem tego typu na forum, jeśli po zagraniu jest taki cyrk i mocarne "500" zmienia od razu kurs tak mocno. Jednak w trakcie wczorajszego wywiadu przed konkursem Grabo (ekspert od wsadów w Polsce) powiedział, że przygotowuje ich wszystkich w telewizyjnym wywiadzie dla Polsatu Sport i jego faworytem do wygrania po zobaczeniu ich dunków jest Phil Fayne. To mówię zagram sobie jeszcze za trochę i zagrałem w ETOTO oraz w innym bukmacherze, który przyjął to później, ale rozliczył jako wygrana (ewinner). Oczywiście grane było przed rozpoczęciem konkursu, gdzie data wtedy była napisana na 17:30 lub 17:45. Konkurs jeszcze nie wystartował i było kilka minut do rozpoczęcia. Fayne wygrał fajnie wsady, a ja dziś wchodzę na TT i widzę, że zakład innej osobie został anulowany i wchodzę na swoje i mam to samo. Zapewne wszyscy grający po wywiadzie mają anulowane zakłady. Wygrana i stawka z mojej strony była żadna, ale będę się starał za każdym razem pisać Wam o takich brudnych grach bukmacherów, bo oni są świetni w social mediach Borka, Ćwiąkały, Stanowskiego, ale rzeczywistość jest inna.

 
Otrzymane punkty reputacji: +293
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Czyste sku********. Najgorsze że nikt z tym nic nie zrobi nawet z nagłaśnianiem. A co do fenomenalnej oferty na PP - wczoraj Fortuna nie miała w ofercie live Anwilu z Treflem.

Takie "uroki" legalnych buków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom