>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Polski 2022/2023: Wylosowano pary 1/2 finału

Status
Zamknięty.
E 14,4K

enkamillo

Użytkownik
Zastanawiałem się co można ugryźć z oferty do lepszego oglądania dzisiejszego meczu PP i za drobne puszczam taki typ:

Legia win & bts @ 2.92 totalbet

W największym skrócie KKS w każdym ze spotkań PP do tej pory pakował solidną ilość bramek. Patrząc po kursach wydaje się, że na Legii zakończą swój udział w Pucharze choć KKS na pewno powalczy a granie Legii po 1.3 to słaba opcja więc próbuje cos z wyzszym kursem i myślę, że obejrzymy fajny mecz z bramkami po obydwu stronach.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
KKS Kalisz więcej kartek @1.85 Totalbet

Gospodarze nie mają nic do stracenia, od dawna już myślą o tym spotkaniu, stąd w lidze ostatnio tracą pkt. Legia jest w gazie, i obok Rakowa grają najlepiej w Ekstraklasie, stąd trudne zadanie przed Kaliszem na dobry rezultat, mimo, iż pewnie u przyjezdnych zobaczymy parę zmian w stosunku do ostatniego meczu z Rakowem. Gospodarze muszę zagrać ostro, aby ostudzić zapały faworyta tego meczu, więc tacy dobrze wyszkoleni technicznie zawodnicy jak Josue , Muci czy Mladenovic pewnie będą często faulowani. Tak jak mówiłem KKS nie ma nic do stracenia, półfinał to i tak w obecnym momencie życiowe osiągnięcie i to Legia będzie prowadziła grę, a gospodarze będą ratowali się faulami, co będzie skutkowało większą ilością kartek po ich stronie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom