>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Polski 2022/2023: Wylosowano pary 1/16 finału

Status
Zamknięty.
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Przed chwilą w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej zakończyło się losowanie 1/16 finału Pucharu Polski.

Pary 1/16 finału Pucharu Polski:
  • Górnik Łęczna — Korona Kielce
  • KKS Kalisz — Olimpia Elbląg
  • Wisła Kraków — Puszcza Niepołomice
  • Stal Mielec — Piast Gliwice
  • Zawisza Bydgoszcz — Radomiak Radom
  • Pogoń Siedlce — Chrobry Głogów
  • Lech Poznań — Śląsk Wrocław
  • Resovia Rzeszów — Cracovia
  • Wisła Płock — Legia Warszawa
  • Zagłębie Sosnowiec — Raków Częstochowa
  • Rekord Bielsko-Biała — Pogoń Szczecin
  • Sandecja Nowy Sącz — Warta Poznań
  • Lechia Zielona Góra — Jagiellonia Białystok
  • Motor Lublin — Zagłębie Lubin
  • GKS Katowice — Górnik Zabrze
  • Radunia Stężyca — Lechia Gdańsk
 
Otrzymane punkty reputacji: +769
L 0

Leeeeon

Użytkownik
Krótko bo za chwilę kursy polecą.

Lechia Zielona Góra - Jagiellonia

Lechia w ostatnim spotkaniu PP pokonała Podbeskidzie co uważam jest wielkim sukcesem dla zielonogórskiej piłki. Dziś zagrają z Jagiellonią, czekałem na ostateczne składy i widać, że Jaga nie odpuszcza pucharów desygnując prawie najmocniejszy skład. Podstawową jedenastkę uzupełniają zmiennicy, na początku uważałem, że wyjdą młodzieżą.
Typ raczej " typowego Janusza " ale myślę, że z wielką szansą na powodzenie.

Jagiellonia 2 (-2,5 ) @2.27

Dla odważniejszych Jagiellonia 2 (-3,5 ) @3.90

Kursy z fortuny
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Płock - Legia Warszawa

Over 5.5 kartek @2.20 Totalbet


Puchar rządzi się swoimi prawami, każdy wynik jest tutaj możliwy , co pokazał mecz w tamtym tygodniu, gdzie Jagiellonia odpadła w rywalizacji z 3-ligowcem.
W dzisiejszym spotkaniu nie widzę faworyta, na pewno Legia podrażniona porażką ligową w piątek z Wisłą, gdzie była drużyną ciut lepszą, ale popełniła masę błędów w obronie i nie wykorzystała swoich szans. Liczę tutaj ponownie na kartki, bo w piątek zobaczyliśmy ich dokładnie 6, mecz był ostry i sędzia Jakubik był zbyt łaskawy dla zawodników. W tym przypadku walczymy o kolejny etap Pucharu Polski, nie mamy dwumeczu, więc kolejny argument, żeby próbować grę na kartoniki. Do tego sędzia Sylwestrzak, który nie jest ulubieńcem zawodników jak i całej ekipy z Warszawy. W tym sezonie bardzo wysoka średnia , bo pokazuje 6 ŻK na mecz, co w lidze polskiej jest bardzo wysoką średnią. Liczę tutaj na powtórkę z piątku, czyli mecz na wyniszczenie.

Stal Mielec - Piast Gliwice

Mielec awans @1.92 Totalbet


W tym przypadku nie rozumiem lekkiego faworyzowania drużyny z Gliwic. Wyników brak, niby remis w Szczecinie, ale z gry zdecydowanie lepsza Pogoń i powinna wygrać. Stal w gazie, tak samo jak lider zespołu Hamulic, który strzela co mecz co raz to ładniejszą bramkę. Nie wiadomo jak do tego meczu podejdą oba zespoły, czy będą duże rotacje, ale na pewno w lepszych nastrojach są tutaj gospodarze. Goście z jednym dniem mniej na odpoczynek, w dodatku w sobotę mecz w Szczecinie,a teraz w zupełnie drugiej części kraju. Myślę, że Stal powinna wykorzystać atut własnego boiska i formę, którą ostatnio prezentują, a Piast skupić się na pkt w Ekstraklasie, bo sytuacja nie jest za wesoła i gra pozostawia wiele do życzenia. Patrząc czysto statystycznie wydaje mi się, że można też spróbować pograć na under rzutów rożnych w tym meczu, bo głównie Piast notuje ich w mecz bardzo mało.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +799
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Wisła Płock vs Legia Warszawa: BTTS + powyżej 8.5 rzutów rożnych + powyżej 4.5 kartek @3.85 TOTALBET⛔

Obie ekipy mierzyły się kilka temu w ramach Ekstraklasy i górą byli Nafciarze, jak będzie tym razem? W mojej opinii czeka nas kolejny mecz pełen wrażeń, bo Wojskowi tak łatwo nie odpuszczą.

Przy okazji derbów Renu Borussii z Koln udało się trafić podobnego singla, mam nadzieję, ze derby Mazowsza nas nie zawiodą. Stawiam na BTTS + 9 rzutów rożnych + 5 kartek. Jak wyglądało to w ostatni piątek? BTTS, 16 rogali i 6 kartek.

Jak widać w niektórych statystykach mieliśmy spory zapas. Uważam, że dzisiaj te liczby mogą być podobne. Wisła u siebie przekraczała 5/6 linie 8.5 kornerów, a Legia na wyjazdach 6/7. Kartkami zaopiekuje się młody arbiter Damian Sylwestrzak, który notuje ostatnio liczby 10, 9, 9, 5 upomnień. Co do goli może być nieco trudniej, ale wierzę, że oba zespoły stworzą sobie wiele szans i ma przecież kto strzelać. Ja sobie spróbuję ten zakład, bo widzę value, tym bardziej, że w piątek był pokryty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +242
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice

Over 5.5 kartek @2.55 Totalbet


Jakby nie patrzeć, derby obrębu krakowskiego. Obydwa kluby dzieli zaledwie 30 km i spotykają się w 1/16 Pucharu Polski. O dziwo to w lidze Puszcza jest rewelacją rozgrywek, lideruje na zapleczu Ekstraklasy, a Wisła w lekkim kryzysie dopiero na 11 miejscu i na pewno będzie chciała sobie to odbić dobrym występem w PP. Gram oczywiście na kartki, w spotkaniu ligowym, gdzie goście wygrali 3:2 zobaczyliśmy aż 7 ŻK. Tutaj mamy zdecydowanie zawyżony kurs przez buka, gdzie u innych możemy zobaczyć poziom @[email protected], więc trzeba grać póki nie poleci w dół. Sędzia Jarzębak, z bardzo dobrą średnią upomnień, bo 5.3 ŻK na mecz i dodatkowo pokazał dwie czerwone kartki. Nie przewiduje tutaj jednostronnego widowiska, i liczę na kolejny ostry mecz z wynikiem otwartym przez pełne 90 min.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Over 4.5 kartek @ 1.85 STS

Ja za to poszukam kartek w meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław. Lechowi trafił się trudny przeciwnik jak na pierwsze spotkanie w Pucharze Polski w tym sezonie, bo mimo, że Śląsk w Ekstraklasie jakoś nie imponuje, bo zajmuje raptem 13 miejsce, to jednak jest to drużyna z najwyższej klasy rozgrywkowej, a wystarczy popatrzeć jacy jeszcze rywale grają na tym etapie rozgrywek. Lech na pewno podejdzie do tego spotkania na 100%, choć będzie musiał wprowadzić jakieś rotacje, na Puchar Polski czekają już bardzo długo, w tamtym roku przegrali w finale, w tym szkoda by było odpaść już tak wcześnie. Także trafiają nam się dwie drużyny z Ekstraklasy, które na pewno będą rotować, dlatego kilka kartek moim zdaniem zobaczymy. Obie drużyny już grały ze sobą w tym sezonie w lidze, sędzia pokazał wtedy 4 żółte kartki, wszystkie dla Śląska, więc można powiedzieć, że byli blisko pokrycia linii sami. Sędzią Tomasz Musial, który wyciągnął już 40 żółtych i 2 czerwone kartki w 10 meczach Ekstraklasy, więc jak widać nie jest trudno wyprowadzić go z równowagi.

Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań
Warta Poznań @ 1.95 Fortuna

Tutaj krótko, wiem, że w pucharach warto szukać typów na dogów, ale moim zdaniem nie w każdym przypadku i takim właśnie przypadkiem jest mecz Sandecji Nowy Sącz z Wartą Poznań. Drużyna z Nowego Sącz rozgrywa bardzo słaby sezon w 1 lidze, zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z tylko 1 wygraną na 14 rozegranych spotkań, w poprzedniej rundzie pucharu męczyła się bardzo z Górnikiem Polkowice, a więc ekipą z 2 ligi. Warka radzi sobie bardzo dobrze w Ekstraklasie zajmując 10 miejsce w Ekstraklasie, łatwo też rozprawili się z GKS Jastrzębie w poprzedniej rundzie. Dla mnie Warta zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu, chociaż wiadomo puchary rządzą się swoimi prawami.
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Myślę, że lokalny pojedynek może przynieść wiele emocji in plus. Dla Stężycy to promocja i nobilitacja. 900 osobowy stadion, bez infrastruktury, dlatego nawet przesunięto godzinę rozgrywania meczu na 14, by przypadkiem nie zapadły ciemności. Lokalni włodarze jadą do kaszubskiej wsi oraz minimum 300 kibiców z Gdańska. Mecz bez podwyższonego ryzyka, dlatego powinna być miła jesienna atmosfera. Tyle o otoczce. Lechia ze zmianami w składzie i chyba w obecnej sytuacji klubowej nie powinni lekceważyć tego spotkania bo psy już powieszone. Kilka zmian w składzie Lechii względem spotkania z Rakowem.
Liczę na gola ze strony Radunii i kilka bramek.

BTS @1.85 superbet
7 minuta elegancko 1:1




Lechia Gdańsk: 1.Michał Buchalik - 29. David Stec, 97. Joel Abu Hanna, 23. Mario Maloca, 2.Rafał Pietrzak (C) - 20. Conrado, 8. Joeri de Kamps, 88. Jakub Kałuziński, 6. Jarosław Kubicki, 79. Kacper Sezonienko - 9.Łukasz Zwoliński
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1824
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom