>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2020 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Legia Warszawa - Hydrotruck Radom
2.05 (STS)   
5/10

Warto próbować grać wygraną Radomian, bo na pewno Legia nie jest faworytem tego spotkania, kiedy nie gra dwóch podstawowych zawodników - Filip Matczak oraz Milan Milovanović. Przez to Legia ma krótki skład i problemy podkoszowe, bo przy słabszej grze Pindera nie będzie komu grać blisko kosza. Radom dosyć łatwo poradził sobie z Legią u siebie kilka dni temu i myślę, że przy brakach kadrowych Legii, to oni są lekkim faworytem.

Anwil Wloclawek (-5.5) - Start Lublin
1.90 (STS)   
5/10

Myślę, że Milicic ma mocno w głowie porażkę z pierwszej rundy PLK, kiedy Anwil został znokautowany w Lublinie przez Start. Anwil ma lepszych jakościowo zawodników, a handicap nie jest jakiś wysoki. Ledo, Jones, Moore, Dowe powinni zrobić różnicę na korzyść Anwilu. Szczególnie Moore powinien być o wiele lepszy w defensywie od Wrotena i dziś nie ma za bardzo na niego odpowiedzi w Starcie, bo Tweety Carter jest niski i będzie mu go trudno kryć, a sam nie jest szybkościowcem i Moore będzie za nim wyrabiał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
14/02/2020 18:00 CET
Stelmet Zielona Gora - Trefl Sopot under 175.5
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna)   
5/10

Mecz turniejowy na neutralnym gruncie. Trzeba rozkładać odpowiednio siły, bo chcąc wygrać turniej trzeba rozegrać 3 mecze w 3 dni, a grając szybkie tempo odbiję się to w sobotę lub niedzielę. Dlatego spodziewam się to dużo kontrolowanej gry bez jakiegoś wielkiego tempa. Szczególnie Trefl nie gra szybkiej koszykówki, a jeśli Stelmet będzie grał ich tempem to będzie mega ciężko o przebicie tej linii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
15/02/2020 15:00 CET
Konkurs rzutów za 3 pkt 
Martins Laksa 6.50 (Betfan) 2/10
Raymond Cowels 5.10 (Etoto) 2/10

Gdybym to ja wystawiał kursy obaj byliby faworytami z takimi samymi kursami. Spośród 6 startujących dzisiaj zawodników oni są dla mnie dzisiaj najbardziej książkowymi strzelcami dorzucając jeszcze Chylińskiego, który jednak ostatnio w meczach ligowych miał bardzo słabą dyspozycję w rzutach za trzy w trakcie meczów.

Laksa i Cowels nie potrzebują kozła - im wystarczy podanie i rzut. Ten konkurs tak właśnie wygląda i uważam, że mają największe szansę na wygranie, bo Michalak czy Hicks uwielbiają rzucać po kozłach i graniu izolacji. Cowels oraz Laksa są też uniwersalni, bo mogą rzucać z rogów, 45 i środka. Myślę, że jeden z nich będzie dzisiaj wygranym tego konkursu.

15/02/2020 15:00 CET
Konkurs wsadów Jakub Nizioł 7.00 
(Etoto/Fortuna/Betfan)
5/10

Tutaj kursy wystawił iForbet, a potem reszta zrobiła kopiuj/wklej bez większej analizy. Konkurs jest bardzo przypadkowy, a zawodnikom za bardzo nie zależy i nawet nie przygotowują się do tego jakoś specjalnie. Najmniejsze kursy są na Clevelanda Melvina, który startował rok temu i robił takie sztuki, że nawet nie kończył dunków. Nana Foulland jako wysoki center oprócz power dunków też nie powinien mieć dużo do zaoferowania.

Nizioł jest najmłodszy z tego grona, co uważam za atut, bo konkursy wsadów interesują najbardziej i zazwyczaj nalezą do najmłodszych graczy. Im gracz starszy tym mniej przykłada uwagi do wsadów, a skupia się na polepszaniu innych rzeczy. Warszawa to też miasto pokus i niektórzy zawodnicy po wczorajszej nocy mogą być słabiej dysponowani fizycznie. 

Osoby oceniające też często w poprzednich edycjach czasami były z innej parafii i przez to Nizioł przy ciekawszych wsadach może jako Polak dostać dodatkowe punkty. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom