>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Polski 2012/2013 [Pierwsza runda]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
I runda - 1 sierpnia
1. Limanovia Limanowa - Piast Gliwice
2. Wigry Suwałki - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
3. Luboński KS - GKS Katowice
4. Sokół Ostróda - Ruch Radzionków
5. Pelikan Łowicz - Kolejarz Stróże
6. Okocimski KS Brzesko - Polonia Bytom
7. Miedź Legnica - Dolcan Ząbki
8. Łysica II Bodzentyn - Wisła Płock
9. Kotwica Kołobrzeg - Warta Poznań
10. Ruch Zdzieszowice - Flota Świnoujście
11. Górnik Wałbrzych - Sandecja Nowy Sącz
12. Sokół Aleksandrów Łódzki - Zawisza Bydgoszcz
13. Legia II Warszawa - KS Polkowice
14. Stomil Olsztyn - Bogdanka Łęczna
15. Olimpia Grudziądz - Pogoń Szczecin
16. Arka Gdynia - Olimpia Elbląg​

To są pary pierwszej rundy PP. We wcześniejszych fazach nie obyło się bez niespodzianek. Najbardziej popisał się zespół Łysicy Bodzentyn, który rozbił Pogoń Siedlce 5:1. W kolejnej fazie przyjdzie im się mierzyć z Wisłą Płock, która w ostatnim sezonie spadła z I ligi. Faworyta tego pojedynku trudno wskazać. Po dużych zmianach personalnych w Płocku, wydaje się, że wszystko idzie ku dobremu i to jednak oni powinni być minimalnie faworyzowaną ekipą w tym pojedynku.
Bardzo dobrze spisuje się również drużyna z Ostródy. W rundzie przedwstępnej rozprawili się z borykającym się z niemałymi problemami Jeziorakiem Iława, a w ostatnim meczu z kwitkiem został odprawiony zespół z Nowego Dworu Mazowieckiego.
Po raz kolejny kibice Limanovii mogą być dumni ze swojego zespołu. W pierwszej fazie PP odprawili oni Raków Częstochowa, a w rundzie przedwstępnej wyeliminowali Garbarnię Kraków. W pierwszej rundzie pucharu, Limanovia nie trafiła najlepiej. Przyjdzie im się mierzyć z tegorocznym beniaminkiem Ekstraklasy - Piastem Gliwice.
Kolejną, ciekawą parą jest pojedynek &quot;Młodej Legii&quot; z KS Polkowice. Faworytem zdecydowanie powinna być Legia, ale pojedynek jest o tyle ciekawy, że zwycięzca tego meczu zagra w kolejnej rundzie ze Śląskiem Wrocław i faktycznie, jeśli Legia awansuje to może być pasjonujący pojedynek i z pewnością kibice obu klubów bardzo chcieliby widzieć właśnie taki scenariusz. Polkowiczanie po spadku mogą tak łatwo się nie pozbierać, a do tego od wielu sezonów ich gra na wyjazdach jest bardzo słaba.
Kursów jeszcze nie ma i pewnie pojawią się dopiero we wtorek bardzo późnym wieczorem lub nawet w środę rano, ale warto już zacząć dyskutować, bo będzie to fascynująca runda. Niespodzianek nie powinno zabraknąć.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji
 
P 5

pavel__1991

Użytkownik
Arka -Olimpia - Powtórka sprzed roku,z tym że mecz tym razem w Gdyni.W tamtym spotkaniu Gdynianie awansowali po rzutach karnych.Arka jest w przebudowie,bo celem był szybki powrót do Ekstraklasy,ciekawe czy wróci doping po zawieszeniu przez kibiców,który trwał ponad pół roku.W zeszłym sezonie byłem na paru meczach,ale tylko w Pucharze,bo bilet na &quot;Górkę&quot; kosztuje tyle co w Ekstraklasie!! , aż 18 zł w dniu meczu !! , jeżeli chodzi o mecz Arka wygra,bo Olimpia to klub biedny i spadek do II ligi po zaledwie roku gry na zapleczu Ekstraklasy to spory cios . Typ : 2:0
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Widziałem Olimpie w jednym meczu podczas ich przygotowań do sezonu i nie wyglądąło to zbyt imponująco, a wręcz bardzo słabo. Nie spodziewam się, aby poradzili sobie z Arką, która z tego co widziałem to miała ciekawe sparingi podczas przygotowań i radzili w nich sobie pozytywnie. Również transfery przemawiają za Arką, ciekaw jestem tylko jaki będzie kurs na awans Gdynian. A co do tej &quot;biedoty&quot; Olimpii to w Arce lepiej nie jest.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Kursy ktoś ma?
Strach inwestować kasę, puchary zdradzieckie , ale Piast Gliwice i Arka zachęcająco wyglada.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jakbyś przeczytał przedostatnie zdanie w moim poście to byś wiedział. Na kursy nie ma co się tak szybko napalać, bo bukmacherzy mają z nimi problemy i ja obstawiam, że pojawią się dopiero we wtorek późnym wieczorem.
Piasta bym odpuścił. Limanovia rok temu pokazała, że potrafi grać w pucharach. Grają na własnym obiekcie i to będzie ich atut. Piast Gliwice to nie jest potęga i ja wstrzymałbym się do momentu wystawienia kursów, bo to one będą odgrywały sporą rolę w tym typowaniu. Jak będzie dobry kurs wystawiony na drużynę z Gliwic to ok, ale jak będzie coś pokroju 1,50 to raczej będzie to gra niewarta świeczki.

Wiadomo już, że jutrzejszy mecz Sokoła Ostródy z Radzionkowem się nie odbędzie. Ruch oddaje ten mecz walkowerem, a szkoda, bo bardzo liczyłem na ten mecz...
Z dzisiejszych meczów ciężko coś wybrać. Generalnie Arka dobrze wygląda, ale ja po takim kursie nie zagram tego. W oczy rzucił mi się inny typ. Bogdanka w ostatnich latach ma problemy by przejść pierwszą rundę. Gdzieś tam czytałem, że potraktują ten mecz jak sparing. Stomil powinien się spiąć na mecz, bo w kolejnej rundzie czeka już Lechia Gdańsk. Dla drużyny z Olsztyna byłby to świetny zabieg marketingowy przed ligą. Z Bogdanki odeszło kilku dobrych zawodników jak np. Nildo (ale akurat z tym zawodnikiem były różne spięcia w zeszłym sezonie) i Łuczak, który w poprzednim sezonie pokazał się z bardzo dobrej strony. W poprzednim sezonie Stomil na własnym stadionie grał bardzo solidnie. Przegrali tylko dwa razy, a 3 razy dzielili się punktami. W PP w sezonie 10/11 i 11/12 dochodzili kolejno do 1/8 i 1/16 finału. Bogdanka tak jak powiedziałem, w ostatnich latach nie błyszczy w Pucharze Polski i dla nich stało się to dość normalne. Warto skorzystać z dobrego kursu oferowanego na Stomil.

Górnik Łęczna 2-3 pd
Cracovia 2008/2009 1/16
GKS Tychy 1-1 pk po karnych
Górnik Łęczna 2009/2010 I runda
Wigry Suwałki 2-1
Bogdanka Łęczna 2010/2011 I runda
Piast Gliwice 5-2
Bogdanka Łęczna 2011/2012 I runda

Stomil - Bogdanka
Stomil 2,40 Bwin ⛔ 2:3
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Wczoraj za specjalnie to nie wyszlo jesli chodzi o PP, ale wiadomo, ze jak PP to sroda i peffy
Wielokrotnie przeze mnie, czy to w temacie ME (choc od tego sie sporo zmienilo) czy to w tematach o poprzednich rundach PP opisywana Mloda Legia zagra dzisiaj ze swiezo upieczonym II-ligowcem KS Polkowice.
Druzyna z Polkowic nie umiala w I lidze za bardzo grac na wyjazdach, wygrywajac zaledwie raz. Teraz zagraja na bardzo trudnym terenie, w Sulejowku bowiem mlodzi warszawiacy nie przegrywaja.
Wiele mowi sie o slabszej postawie, przestojach w pierwszych dwoch meczach z ekipami z lubelskiego w rundach wstepnych Pucharu. Ale mecze byly wygrane, co naprawde moze cieszyc. W tym momencie druga czesc zespolu ML konczy wlasnie spotkanie z Hutnikiem Warszawa. Banasik ma do dyspozycji 28 zawodnikow, z ktorych jak nietrudno policzyc zaledwie 14 bedzie mialo okazje zagrac z Polkowicami.
Trenerem KSP (fajny skrot????) jest byly szkoleniowiec Mlodego Zaglebia, zatem nie moze dziwic, ze stawia na mlodziez, w tym nawet ta ze swojej dawnej ekipy. Ale mysle, ze Polkowicom wyjdzie na dobre to stawianie na mlodziez, z tym ze jeszcze chyba nie teraz, nie dzis. Mloda Legia wyglada po prostu lepiej i dzis mysle, ze zagra na tyle dobrze, by udowodnic, ze mecz Champion vs Champion jest nagroda za ich dobra postawe, a nie za dobre losowanie.
Mloda Legia @1.9 Bwin⛔ 2:2 ????
No i jeszcze na Plock gram. Tu pewno wiecej napisze Ramzes, ale wydaje mi sie, ze I ligowiec z takim rywalem juz niedawno, bo rok temu gral. I tego meczu Alit Ozarow specjalnie milo nie wspomina. Tu tez III liga, rywal ogral Stalowke 3:0 (wo) i Siedlce 5:1, widac trenerowi Pogoni nie paswoaly dobre wyniki, i postanowil dokrecic srube,stad ten wynik ???? I liga startuje juz za 3 dni, forma jako taka powinna byc. Odpadanie z PP nie ma specjalnego sensu, bo i po co? Skoro za tydzien moze przyjechac Podbeskidzie i tez pewnie przegrac. Plock wyglada nie najgorzej, smiem twierdzic, ze wcale nie slabiej niz w I lidze. Dzisiejszy mecz powinni wygrac, bo rywal naprawde do najlepszych nie nalezy.
Plock @ 2 Bwin ✅ 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Żeby trochę napędzić temat to napiszę chociaż kilka zdań na temat Wisły. Spadając z 1 ligi mówię sobie - kicha, awansu nie będzie kolejnego i będziemy siedzieć w tym bagnie. Przyszedł jednak nowy trener, Marcin Kaczmarek i szczerze mówiąc od razu polubiłem gościa. Awansował z Lechią, z Olimpią Grudziądz i prowadził te kluby w dobrym stylu. W Płocku będzie korzystał w dużym stopniu z młodzieży i to się ceni. Z drugiej strony gdy poznał jednak realia w Płocku to wiedział, że trzeba dokonać kilku wzmocnień. Takim trafem pozyskaliśmy Mysona, Magdonia, Dziedzica, Kiełpina, Grudnia i jest jeszcze mowa o powrocie Grzelaka. Skład nie wygląda źle. Góralski wyleczył kontuzję i w tym sezonie być może znowu awansujemy, a na pewno będziemy mocni. Będziemy grać głównie ustawieniem 4-2-3-1. Nie wiem tylko kto zagra na napadzie, ale wydaje mi się, że trener postawi na doświadczonego Dziedzica. Wiadomo, że liga to priorytet. Mimo wszystko w kolejnej rundzie czeka Zagłębie Lubin i w Płocku kibice mogliby powitać drużynę Ekstraklasową. Trener chciały mieć udany debiut, a sparingi były obiecujące. Takiej gry w sezonie przygotowawczym dawno w Płocku nie widziałem. Nie będę pisał czy warto, bo większość potraktuje mnie jako osobę nieobiektywną. Sami sobie wyciągnijcie wnioski czy warto zagrać. (Ja zagrałem :cool: ). Spadam do pracy i udanego typowania.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
No i jeszcze na Plock gram. Tu pewno wiecej napisze Ramzes, ale wydaje mi sie, ze I ligowiec z takim rywalem juz niedawno, bo rok temu gral. I tego meczu Alit Ozarow specjalnie milo nie wspomina. Tu tez III liga, rywal ogral Stalowke 3:0 (wo) i Siedlce 5:1, widac trenerowi Pogoni nie paswoaly dobre wyniki, i postanowil dokrecic srube,stad ten wynik I liga startuje juz za 3 dni, forma jako taka powinna byc. Odpadanie z PP nie ma specjalnego sensu, bo i po co? Skoro za tydzien moze przyjechac Podbeskidzie i tez pewnie przegrac. Plock wyglada nie najgorzej, smiem twierdzic, ze wcale nie slabiej niz w I lidze. Dzisiejszy mecz powinni wygrac, bo rywal naprawde do najlepszych nie nalezy. Plock @ 2 Bwin
Wypada się tylko zgodzić. Ja od siebie dodam jeszcze, że mimo iż to ma być Łysica II to oczywiście zagra dziś pierwsza drużyna. Do drugiej drużyny trwa nabór piłkarzy, aby ich zgłosić do B-klasy ;-). Jeśli nie będzie chętnych drużyna nie będzie istnieć. Ponadto poziom piłki w województwie świętokrzyskim jest taki jaki jest. Znacząco odstają drużyny od małopolski. Wystarczy spojrzeć na tabelę z III ligi z poprzedniego sezonu. Dziś drużyna z Płocka nie powinna mieć większych problemów z Łysicą.
ed: w Bet365 pojawiły się kursy na to spotkanie. Płock DNB @ 1,50 ✅ idealne do dubla
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Do młodej Legii z pierwszej druzyny na mecz schodzi Jagiełło, Cichocki, Widejko i Bochenek, a więc zawodnicy, którzy w zeszłym sezonie stanowili ważny element drużyny, która sięgnęła po mistrzostwo Polski oraz zawodnik grający w zeszłym seoznie w I lidze (Arka). Jak dla mnie będzie to trudny mecz, bo zawodnicy Zagłębia, których ściągnął trener z Polkowic to podobny poziom do tych z Legii, ponadto ciężej będzie się grać przeciwko młodzieżowcom, niż przeciw &quot;dziadkom&quot;, a tacy występowali w Motorze chociażby. Jeśli miałbym coś grać w tym meczu to awans Legii, ale czystej 1 bym sie obawiał.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wczoraj byłem na meczu Pelikan - Kolejarz Stróże uważajcie stawiając na faworytów z I ligi. Wczoraj jeden z zawodników ze Stróż po mecz powiedział dobrze że przegraliśmy i odpadliśmy bo po co jeździć dalej i tracić siły, lepiej zostawić formę na nadchodzącą ligę ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom