>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2012/2013 [1/8 Finału]

Status
Zamknięty.
diegoray 33

diegoray

Użytkownik
Przed nami 1/8 Pucharu Polski.



Jak dla mnie dziś:

Warta - Wisla
Wiślacy powinni zapewnić sobie awans do następnej rundy w 90 minutach. Trener Probierz mówi o najsilniejszym składzie ( tylko Pareiko poza składem ).
Dość już Krakowskich blamaży w tym sezonie, myślę że chłopaki sobie poradzą.

Ruch - Korona
Ruch traktuje jak zwykle puchar poważnie i przystąpi do tego meczu w pełni zmobilizowany. Losowanie postawiło Chorzowian w roli faworytów, myślę że nie zmarnują oni swojej szansy. W poprzednim meczu przeciw Zaglebiu widać było jeszcze sporo braków lecz wierzę w progres drużyny Zielińskiego.
 
C 0

canton

Użytkownik
Przy wyrównanej lidze, puchar bez wątpienia powinien skupić w podstawowej 4 najlepsze polskie drużyny. Droga do PE bliższa niż z ligi. Losowanie właściwie ułożyło te drużyny, przynajmniej na tym etapie. Wisła powinna sobie poradzić, chociaż pani prezes z Warty może dobrze umotywować chłopaków, łatwo nie będzie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wiślacy powinni zapewnić sobie awans do następnej rundy w 90 minutach. Trener Probierz mówi o najsilniejszym składzie ( tylko Pareiko poza składem ). Dość już Krakowskich blamaży w tym sezonie, myślę że chłopaki sobie poradzą.
Warta pomimo średnich wyników nie gra źle. Festiwal strzelecki w meczu z Kolejarzem, dobra gra i remis z Cracovią, a także dobre spotkanie z Olimpią Grudziądz pomimo porażki. Wiadomo, że obie ekipy będą zmotywowane. Warta to teraz taki mocno medialny klub w 1. lidze i z pewnością napalą się na wygraną w meczu z Białą Gwiazdą.
Dla drużyny Probierza może być to najkrótsza droga do pucharów tak jak piszecie, ale trener musi też walczyć o swoją posadę, a blamaż w PP z pewnością mu w tym nie pomoże.
Osobiście odpuszczam granie na Wisłę, bo równie dobrze może awansować po dogrywce i wtedy typy na zwycięstwo w meczu nie wejdą. Minimalnie pogram jednak na remis.
Warta - Wisła
Remis 3,60 Bet365 ⛔ 0:1
 
diegoray 33

diegoray

Użytkownik
Wisła dopuszczając do dogrywki pozwoli na rozstrzygnięcie tego meczu ślepemu losowi, który zadecyduje o bardzo prawdopodobnych w takim wypadku rzutach karnych. Krakowianie muszą mocno wejść w mecz, strzelić bramkę i spokojnie myśleć o kolejnej rundzie. Wisła jest nieprzewidywalna, to fakt. Zwycięstwo nad Lechią również nie było przekonywujące. Jednak moim zdaniem tutaj Panowie nie mogą odpuścić, a kurs mnie zadowala ( pograłem po 2.0) .
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Śląsk Wrocław prawdopodobnie okupił ligową wygraną z ostatnim zespołem ekstraklasy kontuzjami dwóch podstawowych piłkarzy. Johan Voskamp i Marcin Kowalczyk opuścili boisko w meczu z PGE GKS Bełchatów (2:1) z powodu kontuzji.
Voskamp ma stłuczone udo. Przedwczoraj opuścił plac gry już po godzinie. – W ostatniej akcji z moim udziałem, podczas wyskoku do główki, oberwałem od kogoś kolanem. To nie wygląda na nic poważnego, chcę grać, ale może się okazać, że kilka dni odpoczynku będzie koniecznością. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało po wtorkowym treningu – mówi nam napastnik.
Z kolei Marcin Kowalczyk naciągnął w niedzielę mięsień przywodziciela. Na prawej obronie prawdopodobnie zastąpi go w drugim z rzędu spotkaniu przeciwko drużynie z Bełchatowa Tadeusz Socha, który w niedzielę zagrał kilka minut po zejściu podstawowego prawego obrońcy Śląska.

Przegląd Sportowy​
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
26.09.2012
Mecz: Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów ✅ 3-0
Typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 1,7
Bukmacher: Unibet, teraz np. bwin
Stawka: 4/10
Analiza:
Niedawno pisałem o tym meczu w lidze, Śląsk wygrał 2-1 teraz czas na spotkanie pucharowe.
Ekipa gości zagra bez kilku ważnych graczy o czym czytamy:
http://www.gksbelchatow.com/component/content/article/40-strona-glowna/3396-giekaesiacy-w-drodze-na-dolny-lsk
Gospodarze mają swoje problemy:
http://www.slaskwroclaw.pl/8994791.dhtml
ale kadrowo są mocniejsi od ekipy z Bełchatowa, dlatego gram na Śląsk.
Mecz: Piast Gliwice - Legia ✅ 1-2
Typ: Legia DNB
Kurs: 1,8
Bukmacher: bet365
Stawka: 4/10
Analiza:
Kadra Legii na ten mecz wygląda następująco:
http://legionisci.com/news/50088_Kadra_na_mecz_z_Piastem.html
Piast po dwóch porażkach na początku sezonu wygrał trzy kolejne mecze
i ku zdziwieniu wielu nie będzie łatwym rywalem dla nikogo.
Legia główny kandydat do mistrzostwa narazie poniżej oczekiwań, odpadła z LE,
została jej tylko liga, w której ostatnio zremisowała 1-1 z Polonią i własnie Puchar Polski,
w nim ostatnio wygrała finały z Ruchem oraz Lechem dwa lata temu.
Mimo braku trójki graczy, nie sądzę, że przegrają ten mecz w 90minutach, dlatego gram Legia DNB.
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Typ: under 2,5
Kurs: 1.76
Bukmacher: Pinnacle
W 1/8 Pucharu Polski spotkają się zespoły, które dobrze zaczęły obecny sezon. Legia, która obecnie vicelideruje T-Mobile Ekstraklasie oraz Piast Gliwice, który po porażkach w dwóch pierwszych meczach (choć inauguracyjna nieco kontrowersyjna), odniósł trzy kolejne zwycięstwa i obecnie zajmuje 5 miejsce w tabeli. Oba zespoły prezentują ciekawą dla oka piłkę, jednak spotkania pucharowe, zwłaszcza w przypadku gdzie o awansie decyduje wyłącznie jeden mecz to zgoła odmienna sytuacja. Zespoły w głównej mierze skupiają się na obronie, aby nie stracić bramki która może pokrzyżować plany o awansie. Przekonać o tym mogliśmy się we wczorajszych meczach, gdzie Wisła długo męczyła się z Wartą i krążą wydaje mi się zasłużone opinie, że o zwycięstwie krakowian w dużej mierze zadecydował sędzia. Podobnie w Chorzowie, gdzie Ruch dopiero po stracie bramki w 70 minucie rzucił się do ataków, ostatecznie zwyciężając w dogrywce. Trener Urban nie zabrał do Gliwic m.in. Ljuboji, Żewłakowa i Wawrzyniaka, mimo to uważam, że ich zmiennicy są w stanie wnieść dobrą jakość do gry klubu z Warszawy. Ciężko jest wskazać faworyta w tym spotkaniu, o awansie prawdopodobnie zadecyduje jedna bramka, dlatego w tym spotkaniu stawiam na under 2,5.
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
piłka nożna, Puchar Polski, godzina 15:00

Górnik Wałbrzych - Olimpia Grudziądz
Olimpia DNB ( remis bez zakładu )
1,57
Bet365

analiza:

Przed nami kolejne spotkanie Pucharu Polski w ramach 1/8 finału. Jak narazie awans do Ćwierćfinału wywalczyły: Wisła Kraków, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław i Ruch Chorzow. Dzis zostanie wyłoniony kolejny, piąty ćwierćfinalista. Pozostałe mecze zostaną rozegrane w przyszłym tygodniu. Wracając do tego meczu to przed nami pojedynek dwoch niespodzianek Pucharu Polski bowiem gospdoarze graja na codzien w 2 lidze a goscie w 1. W tym meczu stawiam na 1-ligowców (zaklad bez remisu). Kurs na taki typ wynosi 1,57..zdecydowanie opłacalny. Górnik we wczesniejszych fazach pucharu ograł takich rywali jak ŁKS Łódź, Sandencja Nowy Sącz a więc rywali z 1 ligi. Na pewno nalezą się brava dla tej ekipy za te wygrane. Jednak goscie zrobili jeszcze wieksze wrazenie bowiem awansowali z pojedynków w ktorych nie mieli prawa przejśc..najpierw pokonali Pogon Szczecin a pozniej Lech Poznan. Wygrali z czołowym klubem w Polsce wiec nie wypada przegrac z 2 ligowym sredniakiem. Górnik Wałbrzych zajmuje 9 miejsce w 2 lidze zachodniej, podobnie jak Olimpia, tylko oczywiscie klase rozgrywkową wyżej. Jedno dzis jest pewne..zadna z druzyn nie odpusci, jest to zyciowa szansa dla klubu, pilkarzy by zaistniec. Ekipa ktora awansuje to w kolejnej rundzie zagra z ktorąś z druzyn z czolowki Ekstraklasy..to byloby prawdziwe swieto dla kibiców w tych miastach. Goscie DNB.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Zagłębie Lubin-Polonia Warszawa 1 @ 2,55 bwin ✅ 2:1
1 DNB @ 1,73 bet365
✅
Polonia jedzie do Lubina dość znacznie osłabiona. Oprócz standardowo kontuzjowanych Todorovskiego, Baszczyńskiego, Hołoty, Przybeckiego i Kiełba (choć wszyscy już powoli dochodzą do pełni dyspozycji) dołączyli Dwaliszwili, Szymanek i Teodorczyk, którzy są chorzy. Ten mecz będzie okazją dla dublerów, którzy nie dostawali szans w lidze. Sporo kontuzji spowodowało, że w 18 meczowej mieścili się młodzi Michalski, Gliński, czy Olczak. Piłkarze może i utalentowani, ale nie wróżę im przyszłości Wszołka, czy Teodorczyka, to nie ten kaliber. O tym, że trenerzy boją się im dawać szanse w lidze świadczy, chociażby mecz z Jagiellonią, gdzie KSP zrobiła tylko jedną zmianę, bo po prostu reszta nie zmieniłaby nic w obrazie gry. Dziś zagrają pewnie w PP, na dodatek w ataku zapewne para Cani-Gołębiewski, jednak o niebo słabsza niż Teo i Dwaliszwili. Z tymi dwoma napastnikami trudno Polonii będzie o skuteczne wykorzystanie kontr, bo nie są to szybcy i dynamiczni piłkarze. W obronie zadebiutuje Goliatkin, na bramce młody i niedoświadczony Budzyński. Skład pewnie będzie następujący:
Budzyński - Isidoro, Kokoszka, Goliatkin, Cotra (Pazio) - Wszołek (Michalski), Yahiya (Gliński), Piątek, Brzyski (Michalski) - Cani, Gołębiewski
Stokowiec różnie może tu poprzestawiać, także Pazio może zawędrować do pomocy, Gliński i Michalski mogą wyjść w pierwszym, nie zdziwię się jak ktoś z dwójki Wszołek-Brzyski siądzie na ławie. Skład w takim razie dość mocno przetrzebiony.
Zagłębie takich problemów kadrowych nie ma, gra na dodatek u siebie, jest podbudowane dobrym meczem z Legią, no i w końcu regularnie pokonuje Polonię u siebie. Myślę, że warto zagrać jedynkę przy takim trochę &quot;odpuszczaniu&quot; PP przez Polonię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Puchar Polski
spotkanie: Zagłębie - Polonia
typ: Zagłębie
kurs: 2.55
bukmacher: Bwin
analiza:
Przewidzieć wynik meczu pucharowego to niemały fart, a gdy mowa o Pucharze Polski, graniczy z niemożliwością. Częściej spotkania te mają przebieg jakiego nawet trenerzy się nie spodziewają, niż taki na którego wskazują kursy. Lubin ma bardzo utalentowanych piłkarzy, którym się zazwyczaj nie chce, ale jak już się im zachce to oglądamy super spotkania, jak choćby to sobotnie z Legią. W ostatnich wypowiedziach prasowych Miedziowych zaznaczali, że te rozgrywki to najkrótsza droga do pucharów europejskich. Czyżby przez to chcieli powiedzieć, że powalczą, zamiast dreptać? Myślę, że tak, co prawda widziałem jak na 5-10 minut przed końcem w meczu z Wojskowymi piłkarzy łapały skurcze, ale 3 dni powinny wystarczyć do rekonwalescencji. O Polonii można powiedzieć, że grają od początku sezonu ładnie dla oka, a ze spotkań wyjazdowych przywozili dwa razy pełną pulę( z Krakowa i Gdańska) oraz raz jeden pkt, ale za to taki który smakuje podwójnie( 1:1 z Legią). Zapowiada się dobry mecz, over jak się patrzy!
 
ernard 0

ernard

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa

Mecze pucharowe są bardzo ciężkie do typowania (zwłasza 1x2). Zagłębie zagrało 3 dni wcześniej względnie dobry mecz z Legią, w którym padł wynik 2:2 . To spotkanie kosztowało bardzo wiele sił Lubinian i obawiam się, że w końcówce spotkania może zabraknąć sił. Miedziowi w tym sezonie tylko 1 raz nie byli w stanie zdobyć bramki na swoim obiekcie (z Widzewem). W pozostałych meczach udało się strzelić aż po 2 bramki. Dziś również liczę na ofensywny football z ich strony i uważam, że jedną bramką są w stanie zdobyć. Z drugiej strony Polonia: konsekwentnie zamyka usta wszystkim komentatorom, którzy przed sezonem stawiali ich w roli &quot;kelnerów&quot;. Warszawianie prezentują mega ofensywny styl gry (12 goli w 6 meczach) . Biorąc pod uwagę tą liczbę należy pamiętać, że w grali z takimi drużynami jak: Lech, Legia, Wisła. Dziś nie wyobrażam sobie, aby nie trafili do siatki Zagłębia. Mecz wydaje się być overowy, a więc moje propozycje:

Over 2.5 1.9 Bet365✅
BTS 1.7 Expekt✅
 
ernard 0

ernard

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Dziś tj. 3 października w Białymstoku spotkają się drużyny Jagielloni i Lechii. Spotkanie to odbędzie się w ramach 1/8 Pucharu Polski. Bukmacherzy nieznacznie faworyzują Jagiellonie i mają ku temu powody. Drużyna gospodarzy jest silna na swoim obiekcie i gra się tutaj bardzo ciężko. Z 6 rozegranych meczy w tym sezonie przez pszczółki 5 było underowe!!. Więc nie ma zbyt dużych zapędów ofensywnych, ale są za to solidni w destrukcji. Drużyna gości jest nieprzeciętna, gdyż czują się lepiej na boisku rywali niż swoim. Jak dotąd z delegacji przywieźli 6 z 9 możliwych punktów.
Ostatnie mecze w Pucharze Polski:
Jagiellonia Lechia Gdansk 1:1
Lechia Gdansk Jagiellonia 0:0
Jagiellonia Lechia Gdansk 1:1
Lechia Gdansk Jagiellonia 1:2
Jak widać w starciach tych dwóch ekip lubią padać remisy, a obie drużyny potrafią znaleźć receptę na defensywę oponentów. Moje propozycje na dziś:
Dokładnie 2 lub 3 bramki w regulaminowym czasie gry? TAK1.95 Expekt
BTS 1.85 Expekt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom