>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2012/2013 [1/16 finału]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Przed nami 1/16 finału Pucharu Polski. Kilka dni wcześniej od innych zespołów swoje mecze zagra Śląsk Wrocław i Legia Warszawa. Ich rywalami będzie kolejko KS Polkowice, które w poprzednim sezonie nie utrzymał się w I lidze. Okocimski Brzesko to rywal Legii Warszawa. Piwosze są beniaminkiem I ligi w obecnym sezonie.

4 sierpnia, sobota

  • KS Polkowice - Śląsk Wrocław

5 sierpnia, niedziela

  • Okocimski Brzesko - Legia Warszawa

11 sierpnia, sobota

  • Piast Gliwice - Widzew Łódź
  • Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Bełchatów
  • Luboński KS - Wisła Kraków
  • Sokół Ostróda - Jagiellonia Białystok
  • Miedź Legnica - Polonia Warszawa
  • Wisła Płock - Zagłębie Lubin
  • Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Flota Świnoujście - Górnik Zabrze
  • Górnik Wałbrzych - ŁKS Łódź
  • Zawisza Bydgoszcz - Cracovia
  • Bogdanka Łęczna - Lechia Gdańsk
  • Olimpia Grudziądz - Lech Poznań
  • Olimpia Elbląg - Korona Kielce

12 sierpnia, niedziela

  • Pelikan Łowicz - Ruch Chorzów




Zapraszam do merytorycznej dyskusji
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Na otwartą wojnę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej może zdecydować się Radosław Osuch. Właściciel Zawiszy Bydgoszcz ma już dosyć decyzji podejmowanych przez piłkarską centralę.http://pilkanozna.pl/index.php/3712/I-liga-2012-13/showResultsRank.html
Zawisza może zostać wycofany z rozgrywek o Pucharu Polski na znak protestu. W 1/16 finału zespół z Bydgoszczy ma zmierzyć się z Cracovią.
- Bardzo poważnie zastanawiam się nad rezygnacją z tego pojedynku. Co z tego, że transmitować go miała Orange Sport, skoro my nie mamy z tego żadnych pieniędzy. Jak usłyszałem niedawno w telewizji, te dostają PZPN i firma Sportfive - powiedział zbulwersowany Osuch.
Właściciel Zawiszy nie zgadza się z decyzją PZPN, który ukarał bydgoski klub grzywną za spotkanie z Pogonią Szczecin. - Mamy zapłacić aż 30 tys. złotych. Niby za race, których przecież wcale nie było - zakończył Osuch.
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/I-Liga/duy-konflikt-zawiszy-bydgoszcz-z-pzpn-em.html
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
1/16 finału Pucharu Polski - 11 sierpnia 2012, godzina 20:00

Sokół Ostróda - Jagiellonia Białystok 2 1.40 Bet365/Totolotek/E-toto/Betsson ✅ 1:8

Wstęp: W najbliższą sobotę meczem z Ostródzie z trzecioligowym Sokołem piłkarze Jagiellonii po raz 34. wystartują w rozgrywkach zwanych &quot;Pucharem tysiąca drużyn&quot;, którego historia sięga roku 1926, a bieżąca edycja jest jubileuszową - 60. Dotychczas Żółto-Czerwoni dwukrotnie dotarli do finału tych rozgrywek, raz wygrywając (rok 2010) a raz przegrywając (1989).
http://www.jagiellonia.pl/aktualnosci.php?a=10971
ODE MNIE ROZWINIĘCIE:
Jako białostoczanin skłaniam się na postawienie na ekstraklasową Jagę, który to będzie pierwszy mecz w tegorocznym Pucharze Polski. Jagiellonia powinna wygrać, bo mecz jest nie w środku tygodnia między meczami ligowymi, tylko pierwszym ważniejszym sprawdzianem przed rozpoczęciem polskiej ekstraklasy. Rok temu to była kompromitacja z Ruchem Zdzieszowice, ale właśnie to było w środku tygodnia, grane między meczami ligowymi, w dodatku pół drużyny było rezerwową. Zaś dwa lata temu Jaga wygrała Puchar. Więc historia nie ma znaczenia według mnie. Klub z Białegostoku nie ma napiętego terminarzu teraz, właśnie dlatego powienien grać pierwszym składem, żeby zobaczyć na co ich stać z drużyną, którą awansowała z piątego poziomu ligowego w naszym kraju na czwarty, czyli z IV ligi (warmińsko-mazurskiej) do III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. Na ciężką podróż też Jaga nie może narzekać, bo gdyby Ostróda była w Ekstraklasie, to Jaga by miała do niej niemalże najbliżej, tylko do Warszawy jest kilkadziesiąt minut szybciej. Upałów też nie będzie, bo mecz zacznie się od 20:00, przy sztucznym oświetleniu, Nie ma innej opcji jak wygrana Jagiellonii Białystok.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Puchar Polski
Spotkanie: Zawisza - Cracovia
Typ: Zawisza
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bah

Analiza: Na wstepie przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z telefonu. Jutro czeka nas 1 runda pucharu Polski. Bydgoski Zawisza podejmowac bedzie Cracovie. Wg bukmacherow faworytem spotkanie jest ekipa gospodarzy. I moim zdaniem slusznie. Zawisza rewelacyjne zaczal sezon. Dwie wygrane po 5-0 zaskoczyly chyba wszystkich. A co cieszy jeszcze bardzo to styl gry, ktory jest lepszy od samych wynikow. Forma Cracovii jest wielka niewiadoma. Nie zagrali jeszcze meczu o stawke w tym sezonie. Moim zdaniem ten mecz potraktuja bardziej jako przetarcie i sprawdzian przed liga, niz jako priorytet. Natomiast Zawisza wygrywajac pierwsze 2 mecze sezonu rozbudzil apetyty kibicow z Bydgoszczy. Wszyscy oczekuja teraz juz nie tylko awansu, ale pokazania sie takze w Pucharze Polski. Przy ulicy Gdanskiej w Bydgoszczy zjawi sie zapewno ok 8 tysiecy kibicow. A nie od dzis wiadomo, ze w Bydgoszczy sa najlepsi kibice w 1 lidze. Mysle, ze Zawiszanie niesieni dopingiem swoich kibicow pewnie wygraja to spotkanie. A kursik jak najbardziej atrakcyjny. Polecam :smile:
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Bogdanka Łęczna - Lechia Gdańsk
Typ: Lechia Gdańsk
Kurs: 2,35
Bukmacher: bwin
Generalnie zaskoczył mnie stosunkowo wysoki kurs jak na Lechię. Być może bukmacherzy uznali, że zeszłoroczna wpadka z Limanovią Limanova nie była przypadkiem? Być może wpływ na to ma fakt, że o awansie decyduje tylko jeden mecz i że w sumie nie przyjdzie im grać z aż takimi ogórkami? Nie wiem. Wiem natomiast, że &quot;lekko&quot; można pograć na wygraną gości. To będzie dla nich pierwszy mecz o stawkę. Powiem szczerze, że Lechia wygląda przyzwoicie pod względem kadrowym. Znacznie lepiej niż w zeszłym sezonie. Bobo Kaczmarek przewietrzył (przy pomocy Janasa) szatnię. Doszli bardzo doświadczeni zawodnicy jak Rasiak, Bieniuk, czy Brożek (on jeszcze jutro nie zagra) plus rokujący Ricardinho i niezły Andreu. A kontraktów nie przedłużono ze szrotem. Mam na myśli Dawidowskiego, Vućko, Kożansa, czy Tadicia. Sądzę, ze ten skład gwarantuje walkę o pierwsza ósemkę w lidze i jakąś tam przygodę w Pucharze Polski. Dwa lata temu doszli do półfinału (trzy lata temu też!). Piłkarze podkreślają, że chcą coś osiągnąć w tych rozgrywkach. Zobaczymy jak będzie. Bogdanka spokojnie w ich zasięgu. Na inaugurację pierwszej ligi dostali 2:0 od Miedzi Legnica - beniaminka (!). Generalnie Łęczna się zmieniła. Na minus. Odczują przede wszystkim brak Nildo, który wybrał Azerbejdżan. Awans do Ekstraklasy? Nie w ich zasięgu. Ani sportowym ani finansowym. Puchar Polski? Okaże się jutro, ale według mnie, nie traktują go tak poważnie jak Lechia.
 
M 31

madrala

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Spotkanie: Lubonski - Wisla
Typ: Wisla(HT/FT)
Kurs: 1.75
Buk: Bwin
Analiza:
Weekend piłkarski na dobre się zaczął. W sobotę i niedziele jest masa naprawdę ciekawych spotkań w którę warto zainwestować trochę &quot;Plnów&quot;. Na pierwszy ogień idą mecze rozgrywane w ramach Pucharu Polski. Zapraszam do analizy!
Gospoadrze są beniaminek III Ligi(czwarty poziom rozgrywek w Polsce). W sezonie 2011/2012 zdeklasowali swoich rywali&#39; wygrali ligę z przewagą 22 punktów. Serwis soccerway donosi, że w tym sezonie piłkarze Lubońska rozegrali trzy mecze w ramach Pucharu Polski. W ostatniej potyczce pokonali GKS Katowice 4:2. Jak wiadomo rywal gra w I lidze, ale ma ogromne problemy finansowe. O transferach oraz brakach w składzie nie znalazłem żadnej wzmianki.
Dla piłkarzy Białej Gwiazdy będzie to pierwszy oficjalny mecz. W sparingach spisywali się dobrze. Ich bilans to: 5-3-1(jedno spotkanie przerwano). Ostatni test-mecz odbył się 4 sierpnia z Piastem Gliwice(3:1). W przerwie letniej nie doszło do wielkiej rewolucji kadrowej; klub opuściło w sumie 12 zawodników z czego jedynym osłabieniem jest powrót do FC Brugge Juniora Diaza. Klub pozyskał kilka ciekawych zawodników m.in.: Michał Miśkiewicz, Arakdiusz Głowacki, Daniel Sikorski i Romell Quioto. Dziś nie zagrają: Milan Jovanović, A.Uryga, Ł. Burliga.
Nie przewiduję dziś innego wyniku niż pewne zwycięstwo Wisły. Na tę chwilę nie można nigdzie zagrać wysokich &quot;handi&quot;. Według mnie piłkarze Białej Gwiazdy szybko obejmą prowadzenie i będą kontrolować mecz. Różnica klas obu drużyn jest zdecydowanie za duża, aby nawiązać równorzędną walkę. Polecam!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mecz Zawiszy z Cracovią odpuszczam na samym starcie i odradzam tym samym. Dla obu drużyn priorytetem w tym sezonie jest awans. Puchar Polski to w zasadzie tylko sam prestiż. Któraś z tych drużyn na pewno odpuści, nie wiem tylko która. Generalnie pójdzie pewnie sporo betów na Zawiszę po tym jak w ładnym stylu rozgromił Sandecję.
Teraz Lechia ;)
Piłkarze podkreślają, że chcą coś osiągnąć w tych rozgrywkach.
a który odważny zawodnik powie, że leje na Puchar Polski ? Są pytania na które odpowiedź jest oczywista.
Jak traktujecie Puchar Polski ? - Bardzo poważnie, chcemy pokazać się z jak najlepszej strony.
Ja rozumiem, że możesz odbierać to inaczej, ale mało jest piłkarzy w Polsce, którzy lubią sobie pograć kilka dodatkowych meczów w sezonie, bo przecież i tak grają już ich bardzo &quot;wiele&quot;..
Odczują przede wszystkim brak Nildo, który wybrał Azerbejdżan.
Z Nildo było więcej spięć niż pożytku w ostatnim czasie. Największą stratą jest bez wątpienia Łuczak, który strzelał, asystował i był motorem napędowym dla całej drużyny.
Tydzień temu liczyłem, że Bogdany zleją sobie PP, tak się jednak nie stało i ładnie powalczyli goniąc wynik i wygrywając w końcówce. Teraz gdybym był konsekwentny to grałbym na Lechię, ale jednak zeszłoroczny wynik dał wiele do myślenia. Myślę, że po prostu zleją sobie ten mecz i odpuszczą specjalnie.

Bogdanka Łęczna - Lechia Gdańsk
Bogdanka 2,90 Bwin
DW 1:0 8,50 Bwin

Drugi mecz też na zasadzie przeczucia. Chodzi mi konkretnie o spotkanie Korony Kielce z Olimpią Elbląg. Rok temu Korona, która rewelacyjnie grała w lidze przegrała z rewelacyjnie grającym w Pucharze Polski, Gryfem Wejherowo. Gryf wygrał spotkanie 1:0, jak większość swoich spotkań w tych rozgrywkach i odprawił Koronę z kwitkiem. Echa większego nie było, bo Korona popisała się dobrymi występami w lidze. Późniejsze fazy PP kolidują z ligą, a na tej drużyna z Kielc będzie chciała się głównie skupić. Trener Ojrzyński ma skorzystać częściowo z zawodników, którzy nie mają zbyt wielu okazji by pokazać swoje umiejętności. Do tego kontuzjowany jest Korzym i Paweł Sobolewski. Co może pokazać Olimpia ? Po spadku trenerem dalej jest Raduszko, który konsekwentnie popiera zawodników ze wschodniego zaciągu. Sprawili sensację pokonując Arkę to czemu mają nie pyknąć u siebie Korony, która zagra w mocno okrojonym składzie ? Olimpia podobno zagrała niezłe spotkanie w zremisowanym spotkaniu ze Stalą Rzeszów. Podobnie jak w przypadku Lechii, tu również pogram DW i typ na zwycięstwo. Stawka odpowiednia.

Olimpia Elbląg - Korona Kielce
Olimpia 5,00 Bwin
DW 1:0 12,50 Bwin

Do Płocka przyjeżdża Zagłębie Lubin. Jeszcze nie tak dawno Wisła wygrała dwumecz właśnie z Zagłębiem w finale Pucharu Polski, a teraz obie drużyny są w zupełnie innych światach. Zagłębie w ostatnich latach fatalnie grało w PP. Odpadali praktycznie z marszu ze słabymi drużynami, a jak będzie teraz ? Moim zdaniem zgoła inaczej. Hapal miał sporo czasu by w końcu &quot;uszyć&quot; sobie dobrą drużynę. Jadą do Płocka na lekki &quot;sparing&quot;, by pogonić Wisłę, która dopiero co spadła z I ligi i przeszła rewolucję kadrową. Sporo doświadczonych zawodników takich jak Magdoń, Mysona, Grudzień, Dziedzic faktycznie wnosi odpowiednią jakość. Martwi mnie jednak to, że nagle z jednej z najmłodszych drużyn w lidze robi się nam niemała banda emerytów i rencistów. Średnia wieku w ostatnim meczu wynosiła bodaj 26 lat, a w I lidze za trenera Pali ta średnia wychodziła w granicach 22 lat. Różnica jest spora. Wisła popełnia masę błędów w obronie, a do tego jest bardzo nieskuteczna. Znamy już 18 jaka pojechała do Płocka i widać, że Hapal poważnie traktuje ten mecz.
„Osiemnastka” na Wisłę Płock:
1. Michał Gliwa
2. Marek Kozioł
3. Bartosz Rymaniak
4. Pavel Vidanov
5. Csaba Horvath
6. Sergio Reina
7. Costa Nhamoinesu
8. Jiri Bilek
9. Szymon Pawłowski
10. David Abwo
11. Robert Jeż
12. Kamil Wilczek
13. Łukasz Hanzel
14. Adrian Rakowski
15. Elton Lira
16. Maciej Małkowski
17. Darvydas Sernas
18. Arkadiusz Woźniak
Adam Banaś leczy jeszcze kontuzję i dlatego nie ma go w kadrze.
Wisła przegrała na wyjeździe w meczu z Unią Tarnów 1:2. Paskudne błędy w obronie i nieskuteczność nie mogły przynieść korzystnego rezultatu.
Zobaczcie błąd Magdonia w meczu z Unią Tarnów:
http://www.youtube.com/watch?v=BSxKF8KwxSg
Widać, że drużyna jeszcze się zgrywa i trochę wody upłynie w Wiśle zanim wszystko będzie na właściwym miejscu. Typ na Zagłębie polecam z czystym sumieniem.

Wisła Płock - Zagłębie Lubin
Zagłębie 1,50 Bet At Home
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
a który odważny zawodnik powie, że leje na Puchar Polski ? Są pytania na które odpowiedź jest oczywista. Jak traktujecie Puchar Polski ? - Bardzo poważnie, chcemy pokazać się z jak najlepszej strony. Ja rozumiem, że możesz odbierać to inaczej, ale mało jest piłkarzy w Polsce, którzy lubią sobie pograć kilka dodatkowych meczów w sezonie, bo przecież i tak grają już ich bardzo &quot;wiele&quot;..
W mediach Ci tego nie powiedzą, ale na boisku już tak. Zespołom z niższych lig nie kalkuluje się gra w PP i to nie jest żaden wymysł, tylko fakt.
Surma - bardzo inteligentny facet - mówił to z takim przekonaniem, że ja mu wierzę ???? Trzy lata jest w Lechii, dwa razy doszedł z nią do półfinału PP. I chyba nic dziwnego, że jego sportowym celem jest dojście do finału i wygranie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W mediach Ci tego nie powiedzą, ale na boisku już tak. Zespołom z niższych lig nie kalkuluje się gra w PP i to nie jest żaden wymysł, tylko fakt.
ja natomiast myślę trochę w inny sposób
Co zespół x ma z występów w PP ? Na pewno nie dodatkowe pieniądze. Taki zespół Ekstraklasowy zagra kilka niepotrzebnie dodatkowych meczów w sezonie, a droga do europejskich pucharów wcale nie jest najłatwiejsza. Śmiem twierdzić, że w naszej śmiesznej lidze łatwiej zająć miejsce premiowane grą w pucharach niż wygrać PP. Drużyna gra dobrze większość meczów, przychodzi finał i tam odpadają z mocniejszą drużyną i co ? cały misterny plan w...
PP dla ekip niżej notowanych jest idealną okazją do wypromowania się. Podczas takich meczów istnieje większe prawdpodobieństwo, że jakiś piłkarz zostanie zauważony. Co robił Gryf Wejherowo rok temu ? Korona, Górnik, kilka ekip z niższych lig i mówili o nim w dzienniku codziennym, że w Wejherowie sensacja goni sensację. O to właśnie chodzi. Drużyny Ekstraklasowe zlewają sobie takie mecze, bo po co im to ? Drużyna z niższej ligi marzy o takim występie na Legii czy Lechu (ogólnie rzecz biorąc na solidnym stadionie), a stworzenie sensacyjnego wyniku nie jest tu wcale takie trudne.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Niespodzianki na pewno będą, tylko gdzie?
Niby spory kurs na Lecha, ale wg mnie dobrze ustawiony. Jeśli PS trafi ze składem Kolejorza (Kotorowski - Kebab, Wołąkiewicz, Kamiński, Henruiqez - Trałka, Djurdjevic, Kiełb, Drewniak, Tonew - Ubiparip), to warto grać przeciwko Lechowi.
Kolejorz personalnie to mizeria. Trałka - mega drewniak. Ivan, mimo szacunku dla tego grajka jest już co najwyżej solidnym zapchajdziurą. Drewniak utalentowany, ale z AIK był najsłabszy na boisku. Vojo? Śmiech na sali. Kiełb? Nie zmieścił się ostatnio w 18tce.
Ten zespół nie ma pomysłu na granie. Nie ma napastnika w całej kadrze. Ponoć Brożek jest wolny.. ;)
Jeśli faktycznie zabraknie miejsca dla Murawskiego, Możdżenia, Węgra to warto zagrać przeciwko Lechowi choć nie mam pojęcia co prezentuje przeciwnik. Jakieś nazwiska widzę mają..
Ostrzegam przed graniem Kolejorza.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
@kfjatek
Ja bym myślał nad underem w tym meczu. Co prawda nie lubię grać u/o w PP, ale tu jest dobra okazja. Mecz w Grudziądzu, a gospodarze na pewno nie pójdą na wymianę ognia. Lech pewnie się ośmieszy i wyjdzie bojaźliwie bez solidnych zawodników ofensywnych. Rumak trochę wariuje i bawi się w Bakero, a myślałem, że wniesie tu trochę inną jakość. Podejrzewam, że Lech tu może wygrać po męczarniach 1:0, ale bezbramkowy remis mnie nie zdziwi. Niespodzianka w tym meczu ? Kompromitacja na całego moim zdaniem. Kursy jednak nie zachęcają do grania i trzeba się zastanowić nad sensem ruszania w tym meczu czegokolwiek.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Ramzes, też nie lubię grać u/o ale jestem podobnego zdania.
Kurs ~1.6 nie zachęca jednak do grania. Wolałbym już pograć dw 0:0 czy 0:1 i może tak też zrobię.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja tam w paru slowach moze, bo jakos specjalnie nie ma we mnie checi. O dziwo bez swoich fanow zagra na stadionie w Legnicy warszawska Polonia, ktora na pewno nie jest jeszcze w optymalnej formie, w tym momencie znajac troszeczke realia przygotowan do sezonu jak i samo to, ze swego czasu troche sie sport uprawialo, podejrzewam, ze zawodnicy z Konwiktorskiej szlifuja forme, czekaja az przyjdzie swiezosc. W sparingach wyniki srednie, niby euforia bo wygrana 4:1 z bardzo mocnym przeciez zespolem pruszkowskiego Znicza, ale do przerwy gdy graly podstawowe sklady po obu stronach bylo 1:1.
Miedzianka juz w sezonie, po wygranej nad Bogdanka maja 3 punkty. Stadion w Legnicy bedzie moim zdaniem swego rodzaju twierdza, tutaj nikomu nie bedzie latwo o punkty. Polonia bedzie walczyla o utrzymanie do samego konca, totez zdaje mnie sie, iz PP nie jest ich glownym celem, tak jak zwykle zreszta, bo z tego co pamietam, to odpadaja z Pucharu zwykle stosunkowo szybko.
Miedz @ 2.75 B365 ⛔
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Pelikan Lowicz - Ruch Chorzow 0:1

Typ: 2
Kurs: 1.60


Dzisiaj Ruch jest zdecydowanym faworytem w spotkaniu z Pelikanem. Nie wszyscy kibice tak szybko wybaczyliby swojej drużynie to, co Ruchu w czwartek zrobił w konfrontacji z Viktorią Pilzno. Dlatego zawodnicy z Chorzowa wiedzą, że dziś nie mają wyjścia - muszą zmazać plamę. Można się spodziewać, że trener Fornalik da dziś szansę kilku zawodnikom, którzy dobijają się do pierwszego składu. Matko Perdijić, Igor Lewczuk, Filip Starzyński, Grzegorz Kuświk - między innymi ci zawodnicy być może wystąpią w Łowiczu od pierwszej minuty. Mimo tego różnica klas jaka dzieli obydwa zespoły zobowiązuje do grania na gospodarzy. W Łowiczu przyjazd uczestnika Ligi Mistrzów to ogromne wydarzenie. W drugoligowym Pelikanie Łowicz napięta atmosfera przed meczem, szykuje się pełny stadion mimo wczesnej godziny rozgrywania meczu. Kolejna wpadka Chorzowian nie wchodzi w grę. Myślę, że w miarę niekorzystnego wyniku trener będzie wpuszczał swoich liderów, którzy są w stanie w ciągu jednej chwili zmienić niekorzystny wynik meczu.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Pelikan Łowicz – Ruch Chorzów
Typ: over 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betclick

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się anm pojedynek w ramach pucharu Polski w którym to zmierzą się gospodarz ekipa Pelikana Łowicz z Ruchem Chorzów. Ekipa gospodarzy występowała od niższego szczebla pucharu Polski gdzie zdołali pokonać u siebie 25 lipca Zagłębie Sosnowiec 3:2 po czym 2:1 u siebie 31 sierpnia Kolejarza Stróże. W między czasie Pelikan rozpoczął nowy sezon ligowy w II lidze wschodniej pokonując u siebie Puszczę Niepołomice 2:0. Chorzowianie jak wiemy wyeliminowali w ramach eliminacji do Ligi Europejskiej Macedoński Metalurg Skopie pokonując ich w dwu meczu 6:1. W następnej rundzie jednak Ruch się całkowicie skompromitował przegrywając w dwu meczu 0:7 z Czeskim Viktoria Plzen. Powracając jednak do dzisiejszego spotkania w którym oczywiście faworytem jest ekip gości lecz wydaje mi się, że po tak wysokiej porażce z Czeskim zespołem dzisiaj mogą mieć problemy z pokonaniem Pelikana który jest w stanie zdobyć bramkę na co na pewno odpowie Ruch stąd mój typ to over 2.5 bramki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom