>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2011/2012 [Runda przedwstępna]

Status
Zamknięty.
akselek 552

akselek

Użytkownik
Puchar Polski 2011/2012

Runda przedwstępna - 20 lipca
(Losowanie - 28 czerwca 2011 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym (Chrobry Głogów, Lech Rypin, Podlasie II Biała Podlaska, Ilanka Rzepin, Włókniarz Zelów, Limanovia Limanowa, Mazur Karczew, Start Namysłów, LZS Turbia, ŁKS 1926 Łomża, Gryf Wejherowo, Rozwój II Katowice, Alit Ożarów, Huragan Morąg, Sokół Kleczew i Bałtyk Koszalin) i 36 zespołów II ligi z sezonu 2010/11.
Gryf Wejherowo - Olimpia Grudziądz 20 lipca, 17:30
1
Bałtyk Koszalin - Zawisza Bydgoszcz 20 lipca, 17:00
2 / bez udziału publiczności
Huragan Morąg - Bałtyk Gdynia 20 lipca, 17:00
3
ŁKS 1926 Łomża - OKS 1945 Olsztyn 20 lipca, 19:00
4
Lech Rypin - Jeziorak Iława 20 lipca, 17:00
5
Sokół Kleczew - Polonia Słubice 20 lipca, 17:00
6
Ilanka Rzepin 0-3 Jarota Jarocin 20 lipca, 17:00
(wo)
7 / gospodarze zrezygnowali z gry
Włókniarz Zelów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20 lipca, 17:00
8
Mazur Karczew - Wigry Suwałki 20 lipca, 17:00
9
Podlasie II Biała Podlaska - Sokół Sokółka 20 lipca, 17:00
10
Alit Ożarów - Wisła Płock 20 lipca, 17:30
11
Chrobry Głogów - Czarni Żagań 20 lipca, 17:00
12
Start Namysłów - Miedź Legnica 20 lipca, 18:00
13
Rozwój II Katowice - Górnik Wałbrzych 20 lipca, 17:00
14
Limanovia Limanowa - Raków Częstochowa 20 lipca, 17:00
15
LZS Turbia - Motor Lublin 20 lipca, 17:00
16
Chojniczanka Chojnice - Ruch Zdzieszowice 20 lipca, 17:00
17
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-3 Olimpia Elbląg 20 lipca, 17:00
(wo)
18 / gospodarze zrezygnowali z gry
Pelikan Łowicz - Zagłębie Sosnowiec 20 lipca, 17:00
19
Stal Rzeszów 0-1 Okocimski KS Brzesko 19 lipca, 17:00 (250)
pd.
Tomasz Ogar 116
20
Polonia Nowy Tomyśl 0-3 GKS Tychy
(wo)
21 / gospodarze zrezygnowali z gry
Tur Turek - Elana Toruń 20 lipca, 17:00
22
Resovia 3-0 GLKS Nadarzyn
(wo)
23 / w Boguchwale / goście zrezygnowali z gry
Lechia Zielona Góra - Nielba Wągrowiec 20 lipca, 17:00
24
Start Otwock - Znicz Pruszków 20 lipca, 17:00
25
Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola 20 lipca, 17:00
26
Runda wstępna - 3 sierpnia
(Losowanie - 28 czerwca 2011 - siedziba PZPN)
Jarota Jarocin i zwycięzca meczu nr 17 - wolny los
zwycięzca meczu nr 1 - zwycięzca meczu nr 2
zwycięzca meczu nr 3 - zwycięzca meczu nr 4
zwycięzca meczu nr 5 - zwycięzca meczu nr 6
zwycięzca meczu nr 8 - Olimpia Elbląg
zwycięzca meczu nr 9 - zwycięzca meczu nr 10
zwycięzca meczu nr 11 - Resovia
zwycięzca meczu nr 12 - zwycięzca meczu nr 13
zwycięzca meczu nr 15 - zwycięzca meczu nr 16
GKS Tychy - zwycięzca meczu nr 22
zwycięzca meczu nr 19 - Okocimski KS Brzesko
zwycięzca meczu nr 14 - zwycięzca meczu nr 24
zwycięzca meczu nr 25 - zwycięzca meczu nr 26
I runda - 16-17 sierpnia
Uczestniczy 14 zwycięzców rundy wstępnej i 18 zespołów I ligi z sezonu 2010/11.
1/16 finału - 20-22 września
Uczestniczy 16 zwycięzców I rundy i 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2010/11.
1/8 finału - 18-20 października
1/4 finału - 13-14 marca, 20-21 marca
1/2 finału - 3-4 kwietnia, 10-11 kwietnia
Finał - 24 kwietnia
w Warszawie (Stadion Narodowy)
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Piłkarze ŁKS 1926 Łomża jako jedyni spośród zespołów z naszego województwa(Podlaskie) mecz rundy przedwstępnej Pucharu Polski rozegrają na własnym boisku. Dzisiaj o godz. 19:00 triumfatorzy okręgowego szczebla rozgrywek zmierzą się z drugoligowym OKS 1945 Olsztyn.


- Chcemy pokusić się o niespodziankę i awansować do kolejnej rundy pucharu – deklaruje opiekun biało-czerwonych Mirosław Dymek. - Główny nacisk kładziemy co prawda na przygotowania do sezonu ligowego, ale dwa treningi poświęciliśmy spotkaniu z OKS-em.
W porównaniu do rundy wiosennej poprzedniego sezonu w składzie brakuje Rafała Muczyńskiego i Michała Poducha. Jest za to Karol Drągowski, który ostatnio grał w Ruchu Wysokie Mazowieckie. Do składu dołączyli także dwaj juniorzy młodsi z rocznika 1995 oraz wracający z wypożyczeń Artur Urban (Ruch Wysokie Mazowieckie), Marcin Konopka i Adrian Mleczek (obydwaj Wissa Szczuczyn). Ten ostatni w sobotniej grze wewnętrznej zdobył trzy bramki, a jego drużyna (składająca się z zawodników wracających z wypożyczeń, testowanych oraz rezerwowych) pokonała pierwszy zespół 4:0.
- Adrian dał pozostałym napastnikom wyraźny sygnał, iż będzie liczył się w rywalizacji o wyjściową jedenastkę – podkreśla Dymek. - Ja się tylko z tego cieszę i liczę, że zastrzyk świeżej krwi pozytywnie wpłynie na zespół.
W grze wewnętrznej zagrali także sprawdzani przez trenerów Mateusz Butkiewicz (boczny pomocnik, Sokół Sokółka) oraz Przemysław Olesiński, napastnik Narwi Ostrołęka. Pierwszy z nich na pewno jednak nie zagra w Łomży, gdyż działaczom udało się namówić do pozostania Tomasza Bernatowicza. Natomiast Olesiński będzie trenować z drużyną i w sobotę zagra w sparingu z Olimpią Zambrów.

W Łomży dziś panuje fatalna pogoda, jest burza, do 19:00 być może się przejaśni, ale będą kałuże, zła murawa, ja pokuszę się o remis, ŁKS III Liga, Stomil II Liga, choć to Puchar Polski ŁKS nie da za wygraną, są fajnie młodzi zawodnicy, i pokuszą się o niemałą niespodziankę.

ŁKS Łomża-Stomil Olsztyn - Remis @ 3,95 Tobet
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
:

Spotkanie: Start Otwock - Znicz Pruszków ( 20.07 17:00 )
Typ:
Znicz Pruszków ✅
Kurs:
1.75
Bukmacher:
Tobet
Wynik: 2:3
Dzisiaj w ramach spotkania Pucharu Polski dojdzie do spotkania pomiędzy Startem Otwock, a Zniczem Pruszków. Obie drużyny w poprzednim sezonie grały w II lidze gr. wschodniej. Pierwsze spotkanie rozegrane zostało w ramach 15 kolejki gdzie Znicz pokonał w Pruszkowie Start 3-0. W rewanżu drużyna z Otwocka pokonała Znicz 1-0 po bramce Wociala. Warto zaznaczyć, że Znicz miał okazję na remis, ale w 85min karnego nie wykorzystał Tatara. Obecnie obie drużyny są na innym etapie przygotowań, bowiem piłkarze Znicza Pruszków w dniach 4-13 lipca przebywali na obozie przygotowawczym w Opalenicy, gdzie rozegrali trzy mecze kontrolne i wszystkie trzy wygrali. Polonia Środa – Znicz Pruszków 0:2, Nielba Wągrowiec – Znicz Pruszków 0:1, Miedź Legnica – Znicz Pruszków 0:2. Trener Mariusz Pawlak zapewnia, że pracę jaką założyli sobie na czas obozu wykonali w stu procentach, a co najważniejsze żaden z piłkarzy Znicza nie odniósł kontuzji. Natomiast jeśli chodzi o drużynę z Otwocka to żółto-czarni przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli nie dawno, a za sobą mają tylko jeden sparing, który na dodatek przegrali w Siedlcach z Pogonią 4-1. Jako ciekawostkę można podać, że po zakończonym sezonie drużyna Startu Otwock miała szansę pozostania w II lidze jednak ostatecznie klub zrezygnował z ubiegania się o licencję. Wydaje mi się, że faworytem tego spotkania są goście, którzy powinni już być przygotowani do sezonu w 99%, a mecz w ramach Pucharu Polski powinien być dobrym ostatnim przetarciem przed rozpoczynającą się w najbliższy weekend ligą. Stąd mój typ na zwycięstwo Znicza Pruszków.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Tur Turek - Elana Toruń X2 1.49✅
LZS Turbia - Motor Lublin 1X 3.05✅
@ Betsson
Długo myślałem nad jakimiś niespodziankami w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski, a zdarzają się one bardzo często i wypadło mi na te dwa mecze. Akurat skupiłem się na ekipach, które pierwotnie powinny spaść ze swoich lig, ale utrzymały się tylko dzięki temu, że wycofały się inne zespoły. Tak było właśnie z Turem Turek (II liga zachód) i Motorem Lublin (II liga wschód). Przed obiema ekipami bardzo ciężki sezon i na pewno będą bardziej skupiały się na walce o ligowy byt, niż na rywalizacji w Pucharze Polski. Jeśli chodzi o rywali to Elana jak zawsze gra na solidnym poziomie. Zaimponowali mi w meczu z Jeziorakiem Iława, który wygrali 4:0 i widać, że mają solidną, głodną sukcesów ekipę. Następnie LZS Turbia, czyli jedna z najmniej znanych drużyn w całej rywalizacji. Właśnie z takimi zespołami gra się najgorzej. Daleki wyjazd, nieznane boisko często nie do końca je przypominające no i chęć pokazania się całej Polsce. Tak wygrywała już niejedna ekipa, a Motor to zdecydowanie ekipa do ogrania, albo chociażby do zremisowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
akselek 552

akselek

Użytkownik

Mazur Karczew - Wigry Suwałki​
Na szybko, bo mecz za niespełna kilka minut. Wigry bardzo dobrze prezentowały się w okresie przygotowawczym. Zagrali kilka sparingów z naprawdę wymagającymi rywalami. W letnich sparingach suwalszczanie: przegrali z Jagiellonią 2-5, zremisowali 0-0 z Taurasem Taurogi (który tydzień temu przegrał z ADO 2-3) i wygrały 4:0 FK Dainava Alytus. To zespoły litewskiej ekstraklasy! Do Karczewa przyjadą najsilniejszym składzie.
Kadra Wigier na spotkanie z Mazurem Karczew:
Karol Salik, Mateusz Grabowski, Paweł Walicki, Sebastian Świerzbiński, Łukasz Walicki, Przemysław Makarewicz, Krystian Słowicki, Andrius Brokas, Tomasz Bajko, Kamil Lauryn, Grażvydas Mikulenas, Daniel Ołowniuk, Adam Pomian, Andrzej Niewulis, Tomas Statkevicius, Marcin Rogoziński, Rafał Darda. W przeszłości Mazur grał z Wigrami w III lidze sezonu 1997/98. Mazur przegrał oba spotkania. U siebie 0-5, a na wyjeździe 0-1.
Mazur Karczew - Wigry Suwałki 2 @ 1.50 Tobet
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
:

Spotkanie: Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice (02.08 18:00)
Typ:
Znicz Pruszków ⛔
Kurs:
1.58
Bukmacher:
Tobet
Wynik: 0-1
W dniu dzisiejszym rozegrane zostaną pierwsze spotkania rundy wstępnej Pucharu Polski. Nie od dziś wiadomo, ze mecze Pucharu Polski rządzą się swoimi prawami oraz, że bardzo często mecze kończą się zaskakującymi wynikami. Mimo to na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie pomiędzy Zniczem Pruszków, a Puszczą Niepołomice. Według mnie drużynę z Pruszkowa można uznać za faworyta tego spotkania. Obie drużyny grają w II lidze, a co za tym idzie kluby dość dobrze siebie znają oraz mogą spodziewać się tego co może pokazać przeciwnik. W poprzedniej rundzie drużyna Znicza Pruszków pokonała w trudnych warunkach na wyjeździe drużynę Startu Otwock 2-3. Natomiast podopieczni trenera Wójtowicza wyeliminowali na własnym boisku po rzutach karnych Stalówkę. W poprzedniej kolejce ligowej obie drużyny dopisały do swojego dorobku po jednym punkcie. Znicz zremisował na własnym boisku (choć grał w roli gościa) z Wigrami Suwałki 0-0. Natomiast Puszcza podzieliła się punktami z Sokołem Sokółka remisując 1-1. W poprzednim sezonie Znicz dwukrotnie pokonał drużynę z Niepołomic odpowiednio 3-0 oraz 2-1. Już kiedyś wspominałem, że Znicz dla mnie jest drużyną, która będzie grała o najwyższe cele w II lidze, są drużyną która bardzo solidnie przepracowała okres przygotowawczy, a możliwość gry z rywalem z górnej półki w następnej rundzie na pewno dodatkowo mobilizuje Znicz. Jeśli chodzi o Puszczę to z pewnością nie można powiedzieć, że przygotowania do sezonu były w jakiś sposób zaburzone, bo zawodnicy pojechali na obóz gdzie rozegrali sześć sparingów, ale latem zarząd postanowił odmłodzić drużynę i tak Puszcze opuściło aż 12 zawodników, a w ich miejsce przyszło także 12 nowych z graczy, którzy w szczególności grali ostatnio w niższy ligach. Oczywiście można spodziewać się, że szkoleniowcy postawią na kilku zmieników, ale i tak wydaje mi się, że Znicz w takiej sytuacji będzie faworytem. Dodatkowo Znicz gra na własnym stadionie co jest kolejnym sprzymierzeńcem gospodarzy. Początek meczu Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice dziś o godz 18:00!​
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ciekawie zapowiada się mecz GKS-u Tychy z Toruńską Elaną. Obie ekipy jak na razie są w czubie tabeli, 2 mecze, 2 wygrane. Powinniśmy zobaczyć kilka goli, aczkolwiek ciężko wskazać mi faworyta. Po cichu liczę na Elanę, warto zagrać, ale jako główny typ wybrałem sobie over. Elana oba ligowe mecze kończyła w stosunku 2:1, a zespół GKS-u zaliczył over w meczu z Bytovią Bytów. Mecz dobrze się zapowiada, jestem ciekawy rezultatu.
GKS Tychy - Elana Toruń
powyżej: 2.5 ✅ 1:3
1,95 Tobet

GKS Tychy - Elana Toruń
Elana lub remis ✅ 1:3
1,67 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Puchar polski
Sokół Sokółka - Wigry Suwałki
Typ: Wigry Suwałki
Kurs: 2,15
tobet
Dzisiaj o godzinie siedemnastej w Pucharze Polski dojdzie do pojedynku na stadionie OSiRuw Sokółce. Tamtejszy Sokół podejmie Wigry Suwałki. Zwycięzca tego spotkania zapewni sobie udział w I rundzie Pucharu, gdzie do gry wkraczają pierwszoligowcy. Gracze z Wigier w poprzednim meczu Pucharu Polski wyeliminowali Mazur Karczew wygrały w Karczewie po dogrywce 2:0, bramki zdobyli Ołowniuk i Brokas. Suwalczanie zagrają w swoim optymalnym składzie zabraknie w tym pojedynku jedynie bez Karola Salika, którego z powodu złamania palca czeka jeszcze kilkutygodniowa przerwa. Gospodarze tego meczu w swoim poprzednim meczu wyeliminowali Podlasie II Biała Podlaska zwyciężając trzy do dwóch. Ja stawiam w tym spotkaniu na gości. Gospodarze mają duże kłopoty finansowe. Klub nie płaci swoim zawodnikom już od ponad dwóch miesięcy. Na ostatni ligowy mecz gracze z Sokoła pojechali ledwie w czternastu gdyż nie stać ich na zatrudnienie większej ilości zawodników. Niewydaje mi się aby gospodarze chcieli wygrać te spotkanie. wygrana to kolejny mecz i kolejny wydatek ze strony klubu. Zatem ja upatruję tutaj zwycięzcy w drożynie gości z Suwałk.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
:

Spotkanie: Huragan Morąg - Stomil Olsztyn (03.08 17:00)
Typ:
Huragan Morąg lub Remis ⛔
Kurs:
2.18
Bukmacher:
Tobet
Wynik: 0-1
Długo zastanawiałem się nad tym spotkaniem i ostatecznie skusiłem się nieco zaryzykować, ale od razu chcę zaznaczyć, że mecz, który wybrałem na dziś to poszukiwanie pucharowej niespodzianki, której doświadczamy praktycznie co rundę. Dlatego wybrałem spotkanie pomiędzy Huraganem Morąg, a Stomilem Olsztyn. Na pierwszy rzut oka faworytem tego spotkania są piłkarze gości, którzy na co dzień występują w II lidze. Jednak ja uważam, że III ligowy Huragan nie stoi na straconej pozycji. Drużynę z Olsztyna w ostatnim czasie nękają kontuzje, a w drużynie zaczyna robić się popularny szpital. Wśród kontuzjowanych zawodników są Michał Świderski, Rafał Remisz, Radosław Stefanowicz. Ponadto od pierwszej minuty na pewno nie zagra Piotr Skiba. Trener Kaczmarek nie ukrywa, że w dzisiejszym meczu da pograć zawodnikom, którzy w ostatnim czasie mniej minut spędzili na ligowych boiskach. Taka decyzja wydaje się być dobrym rozwiązaniem z kilku powodów np.: takich, że trener nie chce ryzykować następnych kontuzji, bowiem i tak drużyna Stomilu średnio wystartowała w lidze, a także nominalni zmiennicy będą mieli szanse pokazania się trenerowi. Natomiast podopieczni Czesława Żukowskiego to wicemistrzowie III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej sezonu 2010/11 oraz zdobywca Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim w poprzednim sezonie. W drużynie z Morąga gra także kilku zawodników z przeszłością gry w Stomilu, a więc chęć pokazania się z jak najlepszej strony na pewno będzie. Dodatkowo wydaje mi się, że Huragan wyjdzie na to spotkanie bez zmian, a więc w podstawowym składzie, bowiem dla takich drużyn PP to szansa pokazania się w Polsce z jak najlepszej strony. W rundzie przedwstępnej Pucharu Polski morążanie wyeliminowali po serii rzutów karnych Bałtyk Gdynia natomiast Stomil Olsztyn pokonał po zaciętym meczu beniaminka III ligi - ŁKS Łomża. Tak, więc osobiście jestem bardzo ciekawy jak zakończy się to spotkani, bowiem wydaje mi się, że gospodarze nie stoją na straconej pozycji, a nie wykluczam także ewentualnej dogrywki, karnych.​
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Rozwój II Katowice - Nielba Wagrowiec
Rezerwy Rozwoju Katowice zmierzą się z drużyną Nielby Wągrowiec. Na samym początku miałem grać Nielbę, ale po zastanowieniu się, odpuszczam i wybieram over na ten mecz. Rezerwy Rozwoju to nieobliczalna drużyna. Nielba teoretycznie powinna to wygrać, ale warto zauważyć że sezonu nie rozpoczęli zbyt udanie. Porażka na własnym boisku, gdzie zawsze byli silni (1:2 z Elaną) i porażka wyjazdowa z Ruchem Zdzieszowice (1:4). Rozwój na pewno wystąpi wzmocniony zawodnikami z pierwszego zespołu, chociaż paradoksalnie piłkarze pierwszego zespołu okazali się słabsi niż ich koledzy z rezerw. W ekipie gospodarzy nie wystąpi Kamil Zalewski i Adam Krakowski. Nie wiadomo jak podejdą do tego meczu goście, bo z jednej strony mogą chcieć się zrehabilitować za ligową porażkę, ale przecież składu nie mają aż tak szerokiego jak Rozwój, który może sięgnąć po piłkarzy pierwszego zespołu. Oczekuję otwartego meczu z obu stron.
Over 2,5 - 1,90 Tobet
Resovia Rzeszów - Wisła Płock

Ciężko zachować obiektywizm jeśli kibicuje się którejkolwiek ze stron, ale osobiście jestem przekonany do Wisły bo przemawia za nimi poziom sportowy, a nie sentymenty obstawiającego ???? Nafciarze nie grając pod presją spisują się bardzo dobrze. Dwa mecze ligowe, dwa zwycięstwa, a czy można sobie wyobrazić lepszy start ligowego sezonu przez beniaminka I ligi ? W drużynie panuje świetna atmosfera, piłkarze czują się pewni, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, broń boże nie lekceważą przeciwników. Nowi zawodnicy dobrze wpisali się w drużynę, która praktycznie została zbudowana na nowo. Dwóch piłkarzy Wisły zostało wybranych do jedenastki kolejki, a są nimi młody bramkarz Kamiński i Litwin Zagurskas. Resovia sezon zaczęła przeciętnie, bo od dwóch ligowych remisów z Sokołem Sokółką i Świtem. Warto wspomnieć że mecz będzie rozegrany w Boguchwale, ponieważ stadion Resovi jest w przebudowie. Jeśli chodzi o skład Wisły na ten mecz, to wystąpimy możliwie silnym składem. W obronie powinniśmy zobaczyć Zembrowskiego, Kursę, Edisona i Pielaka. Jeśli chodzi o linię pomocy to myślę że zobaczymy wyróżniającego się Zagurskasa, co do reszty to nie jestem pewien, ale trener pewnie da szansę młodemu Adamczykowi, Hiszpańskiemu i zapewne Brazylijczykowi Ricardinho z Chwastkiem. W ataku trener powinien postawić na jednego napastnika którym być może będzie młody Sekulski. Skład może się różnić, szczególnie w linii pomocy, gdzie Wisła na pole do popisu. Warto postawić ma zwycięstwo Wisły, bo kurs nie nie najgorszy.
Wisła - 1,60 Tobet
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Okocimski KS Brzesko - Pelikan Łowicz 1 2.00 @Tobet✅
Okocimski to zdecydowanie drużyna własnego boiska. W minionym sezonie w II lidze u siebie bilans Brzeska to 11-4-3, z czego na wiosnę 7-1-1. Podobnie było dwa sezony temu, kiedy zakończyli rozgrywki bez porażki przed własną publicznością (10-7-0). W obecnych rozgrywkach ekipa gospodarzy przede wszystkim imponuje grą w obronie, a w bramce bardzo dobrze spisuje się młdy Dawid Mieczkowski. Oglądałem poczynania Okocimskiego w potyczce z Jeziorakiem Iława, no i nie biorąc pod uwagę fatalnej postawy ekipy z Iławy w obronie, to Brzesko zaprezentowało się naprawdę bardzo dobrze, mogąc wygrać ten mecz spokojnie nawet 5:0. Pelikan to z kolei trochę chimeryczna drużyna. Po tym jak zobaczyłem ich w Iławie na inaugurację tego sezonu, byłem skłonny powiedzieć, że to solidna ekipa, która może napsuć krwi najlepszym. W ostatniej kolejce zagrałem na nich w meczu z Motorem i ostro się przejechałem. Szczególnie zawodzi u nich postawa w defensywie no i mają trochę osłabień kadrowych. Jeśli dodać do tego daleki wyjazd do Brzeska i w perspektywie trudny mecz ligowy w Sokółce (sobota 6 sierpnia) raczej nie liczył bym na ich stuprocentowe zaangażowanie w pojedynek i chęć zwycięstwa za wszelką cenę. Wiadomo, że mecze PP rządzą się swoimi prawami i zwykle jest sporo niespodzianek itp. itd, ale moim zdaniem ekipa z Łowicza nie jest drużyną która może pozwolić sobie na komfort grania, szczególnie teraz w sierpniu i wrześniu, co kilka dni. Nie tylko ze względu na niezbyt dużą kadrę, liczbę młodzieżowców, ale przede wszystkim na priorytet, którym powinna być dla nich liga. Kurs na gospodarzy naprawdę do grania, więc warto spróbować.
Co do innych meczów to na pewno będzie jeszcze dzisiaj jakaś niespodzianka. Mi wpadły w oko jeszcze dwa spotkania. Mianowicie mecz Rozwój II Katowice - Nielba Wągrowiec 1 3.45 @ Tobet✅ oraz Resovia Rzeszów - Wisła Płock 1 4.15 @ Tobet✅. Jak widać przewiduje nieco odmienne scenariusze od kolegów, którzy pisali wyżej. Jeśli chodzi o pierwsze spotkania, to po odejściu Rafała Leśniewskiego Nielba naprawdę spisuje się bardzo przeciętnie, a jeśli dodać do tego daleki wyjazd i spotkanie z o wiele niżej notowanym rywalem na jego boisku, wniosek nasuwa się tylko jeden - duże value w kursie na Rozwój. Warto przypomnieć sobie również postawę Bytovii II Bytów kilka sezonó temu ????
Jeśli chodzi o rzeszowian to tutaj idę bardziej na wyczucie. Resovia w tym sezonie nie strzeliła i nie straciła gola. Potrzebne im przełamanie, bo apetyty mają spore. Wisła z kolei prezentuje się rewelacyjnie w lidze i może przyjść dla nich moment uśpienia, zbyt dużej pewności siebie. Trener płocczan będzie pewnie też chciał oszczędzić kilku graczy bo w niedziele grają kolejne ligowe spotkanie z Niecieczą. Kursy bardzo atrakcyjne więc za drobne, nawet z podpórkami można grać!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom