>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2011/2012 [1/16 finału]

Status
Zamknięty.
D 5

damiantyper

Użytkownik
Gryf Wejherowo - Górnik Zabrze



Faworytem tego pojedynku zespół z Zabrza dlaczego? Chociażby dlatego, że na co dzień występuje w Ekstraklasie a Gryf w III lidze... Uważam, że zespoły faworyzowane nie będą już lekceważyć swoich rywali po niespodziankach jakich doświadczyliśmy już w tegorocznej edycji pucharu.

Trener Górnika Adam Nawałka zabrał na mecz do Wejherowa solidną 16-stkę, która moim zdaniem powinna na spokojnie wywieść zwycięstwo w regulaminowym czasie gry.

Górnik w ostatniej kolejce utarł nosa faworyzowanej Polonii Warszawa remisując to spotkanie 1-1 oraz strzelając bramkę w doliczonym czasie gry, uważam, że dobre nastroje panują w drużynie z Zabrza, oraz pokazuje to, że chłopaki walczą do końca.

Prawdopodobnie Górnik nie będzie kusił losu i wygra to spotkanie kilkoma bramkami.



Moja propozycja: Górnik Zabrze
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork / 2 - 2,75

W meczu Pucharu Polski gramy jutro pewnego rodzaju derby Opolszczyzny. Kluczbork jedzie do Zdzieszowic na pewno nie po to, żeby zostać pokonanym. Ostatnie mecze w lidze ani Kluczborkowi ani Ruchowi nie wychodzą, ale wiadomo, że Puchar rządzi się swoimi prawami. Jutro do Zdzieszowic pojedzie spora grupa fanów MKS-u, która będzie mocno zagrzewać do walki swoich piłkarzy. Myślę, że motywacja obu klubów będzie bardzo duża. Oto 2 najważniejsze argumenty:
- prestiż w kraju i awans do ćwierćfinału PP, co będzie niewątpliwym sukcesem każdej z tych drużyn
- prestiż w regionie, na Opolszczyźnie. Są to dwa zespołu, które reprezentują Opolskie w II lidze i żaden zespół z regionu nie gra wyżej.
Mam nadzieję i mocno wierzę w to, że jutro Kluczbork wróci do domu z awansem w kieszenie. Stawiam na MKS.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś udało się fajnie ustrzelić PP to może jutro też da zarobić nieco grosza.
Na pewno pogram awans Polonii Warszawa. W Arce kilku piłkarze narzeka na drobne bóle, być może jest to efekt zmęczenia ostatnim natłokiem meczów. Na pewno są w formie, ale sądzę że Arce trafi się i słabszy mecz. Polonia w formie nie jest, ale co by nie było grają ligę wyżej. Prezesa jakiego mają takiego mają i na pewno da jasno do zrozumienia swoim piłkarzom że mają awansować do kolejnej rundy. Warszawiacy mają jednak trochę problemów. Nie zagra Jeż, który i tak w ostatnim czasie nie wiele wnosił do gry. Sebastian Przyrowski doznał urazu mięśnia czworogłowego uda i musi odpocząć. Do kadry nie załapał się Sikorski, a jest to na pewno wina jego słabej gry w ostatnich meczach. Zmarnowana świetna sytuacja w meczu z Górnikiem, ale także słabsza gra w poprzednich meczach sprawiła że jest on poza kadrą. Ciężko mi jednak powiedzieć czy jest to decyzja trenera Zielińskiego, prezesa Wojciechowskiego czy może klubowej sprzątaczki. W jego miejsce pojedzie Michał Grunt, młody napastnik z drużyny ME. Mimo tych niewielkich problemów mam nadzieję że Polonia awansuje dalej, choćby po rzutach karnych.
W drugim meczu myślę że zobaczymy wyrównany pojedynek, nie zdziwię się gdy padnie remis.
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork | Remis - 3,20 Betsafe ⛔ 1:0
Arka Gdynia - Polonia Warszawa | Polonia (Awans) - 1,57 Totomix
⛔ 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
groven 2,2K

groven

Forum VIP
W trakcie losowania 1/8 finału Pucharu Polski okazało się, że MKS zmierzy się na wyjeździe z &quot;lokalnym&quot; rywalem Ruchem Zdzieszowice. W tej rundzie odbędzie się tylko jeden mecz. Nie faworyzowałbym Kluczborka przed tym spotkaniem. W dzisiejszym meczu do dyspozycji trenera gospodarzy będzie gwiazdor zespołu Przemysław Bella. Zawieszenie go w lidze za niesportowe zachowanie nie obowiązuje bowiem w pucharowych meczach. Na boisku powinniśmy także zobaczyć Tomka Kasprzyka, który nie wystąpił w poprzednim meczu ligowym z powodu nadmiaru żółtych kartek. To spore wzmocnienia przed meczem z MKS. Szykuje się wyrównany i zacięty mecz ze sporą ilością bramek. Ostatanie dwa ligowe spotkania tych drużyn to wyniki 2:2 MKS-u Kluczbork i 2:4 Ruchu.
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork 1:0 ⛔
Typ: suma bramek: 2.5+
Kurs: 2.10

 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Spotkanie: Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork
Typ: 1
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Najbardziej zaskakujące starcie 1/8 finału Pucharu Polski to na pewno Derby Opolszczyzny, zarówno Ruch Zdzieszowice jak i MKS Kluczbork grają w II lidze, dzisiaj jednak obie ekipy mają niepowtarzalną szansę awansować do ćwierćfinału Pucharu Polski. Która z ekip tego dokona? Według mnie bliżej tego są piłkarze Ruchu.
Ruch Zdzieszowice będzie dzisiaj grał w roli gospodarza, to dość ważna informacja ponieważ w tym sezonie Ruch u siebie przegrał tylko raz, MKS Kluczborkna wyjazdach natomiast 3 razy wygrali i po 2 razy zremisowali i przegrali. Obie ekipy miały już okazję grać przeciwko sobie i wtedy padł wynik remisowy (1-1).
Ponadto warto zauważyć, że ekipa kadrowa Ruchu nieco się poprawiła, do drużyny wracają bowiem Tomasz Kasprzyk i Przemysław Bella, nadal jednak nieobecni są kontuzjowani Tomasz Drąg i Tomasz Damrat. Jeśli chodzi natomiast o sytuację kadrową MKS-u to wykluczony jest występ Adriana Pajączkowskiego a występ najlepszego strzelca drużyny Patryka Tuszyńskiego stoi pod dużym znakiem zapytania.
Jeśli chodzi o formę to ekipa MKS-u ostatnio dwa mecze zremisowała i jeden przegrała, Ruch natomiast dwa mecze przegrał (oba wyjazdowe) i jeden rozstrzygną na swoją korzyść (u siebie). Myślę, że stawka tego meczu jest tak duża, że obie ekipy zrobią wszystko by znaleźć się w następnej rundzie Pucharu Polski, ja stawiam jednak na gospodarzy, myślę, że atut własnego boisku będzie odgrywał dość istotną rolę i grający u siebie piłkarze Ruchu postarają się o zwycięstwo.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Arka Gdynia - Polonia Warszawa
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.25
Buk: Bet365
Data: 19.10.2011 - 18:30
Obie ekipy dość poważnie podchodzą do tego spotkania. Zarówno trener Polonii Jacek Zieliński jak i trener Arki Petr Nemec postanowili powołać na to spotkanie niemal identyczne kadry jak na ostatnie mecze ligowe. Trener Zieliński uznaje bowiem mecz z Arką jak kolejne spotkanie ligowe, ponieważ nie ukrywa, że ma apetyt na puchar, trener Arkowców natomiast nie chce psuć tego co w ostatnim czasie bardzo dobrze funkcjonuje w jego zespole.
Postanowiłem więc spróbować zagrać w tym spotkaniu powyżej 2.5 strzelonych bramek. Jak już wspomniałem wcześniej Arka ostatnio gra dobrze, wygrał trzy kolejne mecze ligowe co pozwoliło zespołowi uwierzyć w siebie jak i odbić się nieco od dna. Ponadto Arka w tych trzech spotkaniach strzeliła 9 goli więc ich gra na pewno może się podobać ale też nie należy zapominać, że nieco jeszcze kuleje gra defensywna, wszak bohaterem ostatniego ligowego meczu Arki został ich bramkach Maciej Szlaga, co oczywiście świadczy, że z formacją obroną wcale nie jest tak wesoło.
Podobnie zresztą jest w ekipie Polonii Warszawa, bowiem gra defensywna też stanowi spory kłopot. Ktoś powie, że ostatnio z Górnikiem powinni wygrać gdyby nie błąd sędziego i bramka Préjuce Nakoulmy, jednak ten sam Nakoulma wcześniej miał trzy idealne sytuacje do zdobycia bramki, które poniekąd sprezentowali mu obrońcy &quot;Czarnych Koszul&quot; a, których nie potrafił wykorzystać.
Grając over w tym spotkaniu liczę przede wszystkim na potrzymanie dobrej gry Arki, która ostatnio w ofensywnie może się podobać (wszak, nie każdy potrafi strzelić 5 bramek liderowi I ligi Zawiszy Bydgoszcz). Gdyby Arkowcy zdobyli bramkę otworzyłoby to mecz, bo przecież celem Polonii nie jest wygranie tego meczu a całych rozgrywek dlatego zwycięstwo w Gdyni to dla nich tylko część planu. Myślę więc, że zarówno jedni jak i drudzy coś w tym spotkaniu strzelą i dlatego over w tym meczu jest według mnie dość realny i warty zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka nozna puchar polski 19.10.2011 18:30
Arka Gdynia - Polonia Warszawa
typ: -1.0 Polonia Warszawa (asian handicap)
3,19
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu 1/8 finalu pucharu polski arka gdynia na wlasnym stadionie podejmie zespol polonii warszawa. Arka Gdynia to spadkowicz z t-mobile ekstraklasy, aktualnie zespol pierwszo ligowy. Arka miala w tym sezonie walczyc o powrot do ekstraklasy, tymczasem zawodnicy z gdynii znajduja sie dolnych rejonach tabeli i narazie nic nie wskazuje na to, by mieli powrocic w szeregi ekstraklasy. Polonia to oczywiscie zespol ekstraklasowy, majacy bardzo wysokie aspiracje, nawet mistrzowskie. Druzyna ze stolicy polski przechodzi jednak ostatnio kryzys. Zremisowali oni z gornikiem zabrze i ulegli slaskowi wroclaw. Trzeba jednak przyznac, ze mimo wszystko to polonia dysponuje o wiele wiekszym potencjalem i napewno to druzyna ze stolicy od poczatku dzisiejszego meczu bedzie nacierac na rywala. Arce pozostanie pewnie gra z kontry, z ktora zespol gdynski ma problemy, tak jak i z gra w obronie. Mysle, ze Polonia powinna wygrac dzisiejsze spotkanie i pewnie awansowac do cwiercfinalu pucharu polski.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom