>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar krajowy Puchar Ligi Angielskiej [EFL - Cup] - w sezonie 2022/2023

Status
Zamknięty.
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup
Godzina: 18:30
Spotkanie: Nottingham Forest - Manchester United
Typ: Marcus Rashford over 2.5 celnych strzałów
Kurs: 6.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Marcus Rashford jest w świetnej formie. W lidze ma na koncie 9 bramek, w EFL Cup w 3 spotkaniach zdobył 4 bramki. Wielokrotnie w tym sezonie uratował swoją drużynę zdobywając gole w kluczowych momentach. Po pozbyciu się Ronaldo i przy kontuzji Martiala, to na Angliku opierają się ataki Czerwonych Diabłów. Marcus Rashford w 5 poprzednich spotkaniach oddał łącznie 11 celnych strzałów, w tym w dwóch starciach 3 razy uderzył na bramkę: przeciwko Manchesterowi City i Evertonowi. W meczu przeciwko Nottingham Forest, które odbyło się niespełna miesiąc temu, skrzydłowy Manchesteru United oddał 2 celne strzały i zdobył gola. Drużyna Ten Haga wystąpi dzisiaj w najmocniejszym składzie, więc spróbują zrobić wszystko, by zapewnić sobie bezpieczną przewagę bramkową przed meczem rewanżowym i móc przystąpić do niego składem rezerwowym. Po zdobyciu gola nie powinni uspokajać gry, lecz nadal napierać na przeciwnika. Przy takich okolicznościach wierzę, że Rashford odda przynajmniej 3 celne strzały na bramkę rywala.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-02-21 o 11.17.30.png

Zrzut ekranu 2023-02-21 o 11.17.08.png

Nie masz konta w STS, nic straconego - załóż je wchodząc na sts.pl lub klikając w baner i odbierz 1660 PLN
Copy_of_Standard_Paczka_baner_w_FORUMBUK-1000x200-English.jpg
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Manchester United wygra mecz w 90 minutach
2.19
Fortuna


Niesamowita okazja dla United żeby wygrać pierwsze trofeum od wielu,wielu lat. Na Wembley zmierzą się z drużyną która co prawda nie ma nic do stracenia ale nie jest perfekcyjna,ostatni mecz z Liverpoolem to potwierdził.
Czerwona kartka dla Pope'a to coś czego nie da się wymazać z dyskusji o przewidywaniach wyniku w tym meczu,jego brak postawił Newcastle w newralgicznej pozycji bo ich drugi bramkarz Dubravka nie może zagrać bo grał w tych rozgrywkach i nietylko dla United przez ostatnie pół roku. Poza tym skład Newcastle ma się dobrze ale pierwszym bramkarzem Srok w tym meczu będzie Karius dla którego to będzie pierwszy występ w jakimkolwiek finale od pamiętnego finału Liverpool Real Madryt w lidze mistrzów kilka lat temu.
United też ma swoje problemy bo Rashford wydawał się poobijany i kulał po meczu z Barceloną,no i też mecz z Barceloną mają w nogach piłkarze United.
Uważam że piłkarze czerwonych diabłów będą testować dzisiaj bramkarza Newcastle i oddawać strzały na potęge,lub chociaż próbować.
Eddie Howe,manadżer Srok na pewno wie jak zmęczeni są piłkarze rywala i szczerze mówiąc nie zdziwiłbym się gdyby chciał zaparkować autobus i czekać aż United się zmęczy i ewentualnie później lub w dogrywce dobić rywala.
Ja jednak uważam że United zrobi wszystko żeby wygrać ten mecz,no i zrobią wszystko żeby wygrać to bez grania dodatkowych 30 minut.
Erik Ten Hag ma do dyspozycji lepszy skład i szerszą ławkę, Manchester Evening News przewiduje że zobaczymy Antonego,Weghorsta i Rashforda w pierwszej jedenastce,pierwsi dwaj rozegrali tylko po 45 minut z Barceloną więc o zmęczeniu nie ma mowy.
Rashford jest w świetnej dyspozycji więc w razie gdyby cała uwaga obrońców Newcastle była skupiona na nim jest jeszcze Antony czy Bruno Fernandes a kto wie może Weghorst coś pokaże?
Tak czy siak nastroje w drużynie czerwonych diabłów są znakomite,Ten Hag ma w obronie prawdziwych wojowników w postaci Varane'a i Martineza,w środku jest kapitan statku Casemiro i Fred przeżywający jakieś odrodzenie.
Nie widzę słabych punktów w drużynie Ten Haga,uważam że powinni wygrać to trofeum w przeciągu 90 minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +496
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Kolega wyżej opisał wszystko idealnie więc nie ma się co rozpisywać. Wynik końcowy zostawiam w spokoju natomiast wchodzę w taki oto zaklad:

Manchester United ov 1.5 gola @ 2.23.

STS

Tak jak wyżej napisane. Między słupkami stanie dziś Karius który od dwóch lat nie powąchał murawy a więc wiadomo jak ważna jest gra dla bramkarza. Brak czucia i dodatkowo ranga spotkania musi na niego podziałać deprymująco gdyż głowę to ma słabiutka. Tak więc wszystko w nogach piłkarzy ManU czy dadzą szanse popełniać błędy Kariusowi?!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +738
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Manchester United i Newcastle będą dążyć do zdobycia pierwszego trofeum w tym sezonie w niedzielnym finale Carabao Cup na Wembley.

Drużyna Erika ten Haga pokonała w dwumeczu Nottingham Forest 5:0 w dwóch meczach w półfinale, podczas gdy drużyna Eddiego Howe'a dotarła do pierwszego krajowego finału od 1999 roku, wygrywając w dwumeczu 3:1 z Southampton.
Czerwone Diabły, które walczą o sukces na czterech frontach z Premier League, Pucharem Anglii i Ligą Europy, nie zdobyły trofeum od sezonu 2016-17, kiedy zdobyły Puchar EFL i Ligę Europy pod wodzą byłego szefa Jose Mourinho .

Newcastle, które zostało pokonane przez Manchester United w finale Pucharu Anglii w 1999 roku, będzie próbowało zdobyć swoje pierwsze duże trofeum od prawie 54 lat, a ostatnio w Pucharze Miast Targowych w 1969 roku.

Srebrna zastawa podkreślałaby postępy Man Utd
Manchester United udaje się do Londynu, ponosząc tylko jedną porażkę od 6 listopada i po dziewięciu meczach bez porażki.

Ta sekwencja obejmuje czwartkowe porywające zwycięstwo nad hiszpańskimi gigantami Barceloną, w którym drużyna Ten Haga awansowała do ostatnich 16 meczów Ligi Europy, chociaż z francuskim napastnikiem Anthonym Martialem już wykluczył sprawność najlepszego strzelca Marcusa Rashforda .

Napastnik Anglii został zmieniony w 88. minucie przeciwko Barcelonie, a później opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym idzie wzdłuż linii bocznej, wyglądając na zakłopotanego, któremu towarzyszy zabandażowany emoji.

Po przezwyciężeniu problemów z kontuzjami w poprzednich kampaniach, Rashford był w rozpalonej do czerwoności formie dla United w tym sezonie, zdobywając 24 gole, co jest najlepszym wynikiem w karierze. Żaden zawodnik z pierwszej piątki europejskich lig nie strzelił więcej goli od niego od przerwy w mundialu.

Piłka nożna to prawdopodobnie 95% twojej mentalności” – powiedział Rashford. „To daje podstawę do występów. Jest wielu graczy, którzy mają umiejętności – dlatego grają na najwyższym poziomie. Ale to, co ich wyróżnia, to mentalność.

„Byłem po obu stronach tego. Rozumiem jego siłę i wartość. Koncentruję się bardziej na utrzymaniu się w tej przestrzeni nad głową i jest to potrzebne, aby wygrywać mecze i trofea”.

W całkowitym przeciwieństwie do negatywności i dysharmonii, które otaczały ich ponury sezon 2021-22, United również pozostają w Pucharze Anglii i stawiają się na pozycji, w której mogą walczyć, jeśli liderzy ligi Arsenal lub zajmujący drugie miejsce Manchester City wpadną w tytuł Premier League. wyścig.


Pierwsze trofeum dla klubu od prawie sześciu lat prawdopodobnie tylko wzmocniłoby optymistyczne nastroje, które zostały przywrócone przez imponujący początek holenderskiego trenera w jego kadencji i być może dałoby dalszy impuls w pogoni za zaszczytami.

„Jeśli chodzi o pozycję, w której byliśmy przez ostatnie lata i uczucie, jakie mamy w szatni, to znaczy wszystko” – powiedział lewy obrońca United, Luke Shaw.

„Minęło tak dużo czasu, odkąd zdobyliśmy trofeum. Ludzie powiedzą, że to Puchar Carabao, ale dla nas to coś ogromnego. To jest coś, do czego dążyliśmy od dawna; odzyskać uczucie zwycięstwa, uczucie zdobywania trofeów”.

Menedżer Ten Hag powiedział: „To świetna okazja, aby zdobyć trofeum. Chodzi o chwałę i honor w piłce nożnej. Zasługujemy na grę w finale i mamy wielką szansę na zdobycie pucharu i musimy zrobić wszystko, aby dostać się to do Manchesteru.

„Myślę, że jesteśmy w procesie, w który wszyscy wierzą. Przechodzimy od meczu do meczu i nie możemy się doczekać następnego. Musimy podążać tą linią, aby się poprawić i być najlepszymi”.


Newcastle zajmuje piąte miejsce w Premier League, punkt za Tottenhamem i osiem za niedzielnymi przeciwnikami, mając jeden mecz do rozegrania i szczycąc się najgorszym bilansem defensywnym w kraju.

Jest to sytuacja daleka od ich zmagań przed przejęciem klubu przez Arabię Saudyjską w październiku 2021 r., Kiedy rekrutacja Howe'a i kilka sprytnych transakcji transferowych przyniosły poprawę fortuny.

Jednak podczas gdy Bruno Guimaraes wraca z zawieszenia, będą bez bramkarza Nicka Pope'a, który został wyrzucony z boiska, ponieważ ich 17 meczów bez porażki w Premier League zakończył Liverpool.

Z Martinem Dubravką zremisowanym w Pucharze i Karlem Darlowem na wypożyczeniu, były bramkarz Liverpoolu Loris Karius ma zagrać przed Markiem Gillespiem, a Newcastle dąży do pierwszego zwycięstwa na Wembley od triumfu w Pucharze Anglii w 1955 roku.


Innym drobnym zmartwieniem Howe'a będzie to, że jego drużyna wydaje się wchodzić do konkursu podczas obojętnej formy.

Ostatnie ligowe zwycięstwo odnieśli przeciwko Fulham w połowie stycznia, a Sroki strzeliły dziewięć goli w ostatnich 11 meczach.

„Cieszę się, że mecz się odbył. Myślę, że było to dla nas kilka trudnych tygodni, ponieważ rozmawialiśmy o tym, mimo że minęły już dwa lub trzy mecze” – powiedział Howe.

„Pokonaliśmy kilka naprawdę dobrych drużyn i byliśmy bardzo konsekwentni w naszej formie. Wierzymy, że moc jest w naszych rękach i to od nas zależy, czy będziemy grać na jak najlepszym poziomie.

„Z mojej strony zawsze wierzę, że historia jest szanowana, ale staramy się tworzyć nową historię z nowym zespołem w nowym momencie. Jesteśmy zdeterminowani, aby spróbować to zrobić i stworzyć wspaniałe wspomnienia dla naszych niesamowitych kibiców .

„Długo czekali na ten moment i wiem tylko z moich bardzo ograniczonych kontaktów z ludźmi w mieście, z ludźmi, których widuję, miłość, jaką żywią do klubu piłkarskiego. Chciałbym odwzajemnić tę miłość trofeum”.

„Wembley to miejsce tylko dla zwycięzców”
W rozmowie z BBC Radio Newcastle były środkowy napastnik Magpies i Anglii, Alan Shearer, powiedział: „Jestem tam jako fan w niedzielę, który podjeżdża na Wembley, kiedy można zobaczyć fanów Newcastle – to jedyny raz, kiedy chciałbym móc. załóż moje buty z powrotem.

„Wembley to tylko miejsce dla zwycięzców. To rozkwitające okropne miejsce, kiedy nie wygrywasz. Byłem tam w finałach i półfinałach i to jest okropne dla graczy i fanów [jeśli przegrasz].

„Ja żyłem snem, teraz oni żyją marzeniem – to szczęściarze. Jak tylko opuścisz hotel, czeka cię wspaniała podróż na Wembley i zobaczenie czarno-białych koszulek, dopingu, szalików, to po prostu niesamowite Przeszedł mnie dreszcz.



Tutaj macie przetłumaczony artykuł ze strony BBC odnośnie tego meczu jeśli ktoś się interesuje tym mecze i angielską piłką.
Ja sam mieszkam w Anglii i regularnie chodzę na mecze Leicester i przesiąknąłem angielska piłką,przeczytałem powyższy artykuł i uważam że dzisiejszy mecz będzie wielką sprawą dla obu drużyn dlatego chciałem wam pokazać co piszą anglicy odnośnie tego spotkania.
Można zobaczyć co mówi Marcus Rashford,Luke Shaw,Alan Shearer czy Eddie Howe na temat tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +973
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom