>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla 2008/2009

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Benidorm - FC Barcelona

Już dziś dojdzie do pierwszego spotkania pucharu króla. Zmierzy się drużyna z Segund B z grupy 3 , z Ekipą Barcelony której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Popularni &#39;&#39;Katalończycy&#39;&#39; ostatnio grają świetnie nie zawodzą jak na początku sezonu. Dzisiejsze spotkania może być potwierdzeniem tego jednak jak wiadomo szanse dostaną w większości dublerzy. Jak mi się udało dowiedzieć z podstawowego składu możemy w tym spotkaniu spodziewać się Henry , Hleb , Toure , Alves czy występujący ostatnio młodziutki Bojan Krikic. Ekipa gospodarzy musiała już przejść 3 rundy zasadnicze w których radziłą sobie niezwykle dobrze. a początek piłkarze ze wschodniego wybrzeża Hiszpanii pokonali Nova Creu Alta 1:0. Następnie podopieczni Francisco Lópeza odprawili z kwitkiem Lemonę (4:2) i Granadę 74 (2:0), co dało im przepustkę do 1/16 finału. Ekipa Barcelony dzisiejszym spotkanie może podtrzymać passę 10 zwycięskich spotkań. Wprawdzie gospodarze również mają dobrą passą – nie przegrali od 6 spotka. Kataloński trener nie zabrał do Benidorm Valdesa, Iniesty, Xaviego, Puyola, Messiego i Marqueza , Pojechał Eto&#39;o który zacznie spotkanie najprawdopodobniej na ławce a wyżej i wyżej wymieniani zawodnicy. Jak wiadomo Puchar Króla wiąże się z 2 meczu , jednak znając drużyny Primera Division a tym bardziej Barcelone będzie chciała już w pierwszym spotkaniu &#39;&#39;załatwić&#39;&#39; spotkanie. Aby w rewanżu na Camp Nou mogli swodobnie grać.

Prawdopodobne składy:

Benidrom: Caballero, Baixauli, Dani Guillen, Bardal, Urraka, Javi Moreno, Castell, Ruano, Luismi Loro, Moncho, Chupe.

Barcelona: Jorquera, Alves, Cáceres, Piqué, Sylvinho, Sergio Busquets, Touré, Víctor Sánchez, Henry, Bojan, Hleb.

Stadion: Foietes

Arbiter: Paradas Romero (Andaluzja)

MOJE TYPY :

Benidorm - FC Barcelona - 2 @@ 1,19_10/10
Over 2,5 @@ 1,55_9/10
Połowa/Koniec - Barcelona/Barcelona @@1,50_7/10
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Kiedyś sobie powiedziałem, że nigdy nie zagram na Barcelone w pucharze. Raz mialem okazje oglądać ich mecz z podobnym przeciwnikiem to sie bawili i nie chciało im się biegać. Zrobili sobie trening i przegrali z jakimś trzecioligowcem. Niewykluczone, że Barcelona wygra ale po takim kursie to niema co zwracać nawet uwagę na ten mecz. ;-)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Racja , jednak kurs Over 2,5 jest dość ciekawy patrząc na ostatnie wyniki Barcelony myślę że na 90% dziś padnie takowy , Barcelona nie może przegrać z takim rywalem, stąd moja analiza oraz typy.
Pozdrawiam. Zapraszam innych do dyskusji
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
To jest jest puchar i akurat dwa mecze , czyli Barca może z tego meczu zrobić sobie co chce bo i tak będzie rewanż , a Barcelona za pare dni będzie rozgrywać lige mistrzów ! chyba wiadomo co ważniejsze ???? :-D
 
T 0

tomaszl

Użytkownik
Ja zaryzykuję z kilku powodów. Raz, że kurs 1,17 to i tak większy zarobek niż na najlepszej lokacie ???? . Dwa Barcelona jest teraz w niesamowitej formie i fizycznej i psychicznej. Trzy ławka Barcy jest dosyć mocna, a rywalizacja ogromna.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt - Real Union (1 połowa)
Typ: X
Kurs: 3.35
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś do analizy postanowiłem zajrzeć do Pucharu Hiszpanii, spotkanie w Madrycie zapowiada się bardzo ciekawie...28 października w Unin padł sensacyjny wynik 3:2 dla gospdoarzy...Real aby awansować musi wygrać 2 golami...na spokojnie przeanalizujmy wpierw formę Realu:
08/11/2008 Liga BBVA Real Madrid vs. Malaga W - 4:3
05/11/2008 UEFA Champions League, Group H Real Madrid vs. Juventus L - 0:2
02/11/2008 Liga BBVA UD Almeria vs. Real Madrid D - 1:1
Listopad nie jest dobrym miesiącem dla ekipy B.Schustera, remis z Almerią czy męczarnie z Malagą potwierdzają fakt iż w tej drużynie coś się zacięło...o porażce z Juve nie wspomnę...dodatkowym minusem jest kontuzja Van Nisterlooya (pauza 6 tygodni)...
Teraz kilka słów o Real Union:
8/11/2008 Segunda B Group I Sporting Gijon B vs. Union de Irun W - 0:1
02/11/2008 Segunda B Group I Union de Irun vs. Zamora W - 2:1
30/10/2008 Copa del Rey Union de Irun vs. Real Madrid W - 3:2
Ta drużyna radzi sobie całkiem nieźle...jak widzimy po pokoaniu Realu w pierwszym meczu nastepnie pokonali Zamorę i rezerwy Gijon...dzisiaj jada na Santiago Bernabeu sprawić sensację i obronić jednobramkową przewagę z meczu pierwszego...
Skąd pomysł na typ do przerwy ?
* Real jest w rozsypce i nie sądzę aby mecz pucharowy (pół składu to rezerwy dziś) był jakims przełomem w ich grze...
* Real Union zagra być może mecz życia...piłkarze 3 ligowca na pewno są zmotywowani potrójnie aby się pokazać w takim spotkaniu z takim rywalem
* pierwsze 45 minut to zwykle badanie gry rywala i jeśli goście przetrwają ataki Realu to będą mieli szansę w drugiej połowie może coś ustrzelić i sensacja stanie się faktem...
* kadra Realu Madryt na ten mecz:
Bramkarze: Dudek i Codina;
Obrońcy: Salgado, Cannavaro, Marcelo, Metzelder i Antón;
Pomocnicy: Gago, Sneijder, Drenthe, Van der Vaart i Javi García;
Napastnicy: Saviola, Higuaín, Bueno i Raúl.
Ja tutaj upatruję dzisiaj sensacji...ale dla spokoju typuję remis do przerwy...ewentualne rozstrzygnięcie powinno paść dopiero w drugiej połowie lub w ostatnich minutach jak to Real Madryt ma w swoim zwyczaju :wink: Jak będzie zobaczymy :smile:
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
KrajziCinek, nie zgodze sie tutaj z twoim typem na remis do połowy, ponieważ jak sam napisałeś Real aby awansować musi wygrać różnicą 2 bramek i moim zdaniem Królewscy rzucą sie na przeciwników od początku spotkania. Kadra którą powołał Schuster nie jest aż tak rezerwowa bo piłkarze tacy jak: Cannavaro, Marcelo, Gago, Sneijder, Drenthe, Van der Vaart, Higuaín i Raúl to jednak piłkarze podstawowi. Ja w tym meczu upatruje dużą ilość bramek, a to dlatego że w ostatnich tygodniach Real lubi dużo strzelać, ale też dużo tracić bramek.
Typ: over 2,5 ✅
Wynik: 4:3
Przypuszczalne składy:
Real Madryt: Dudek; Míchel Salgado, Cannavaro, Metzelder, Marcelo; Javi García, Sneijder, Van der Vaart; Drenthe, Saviola, Raúl.
Real Unión: Otermin; Larraínzar, Mendinueta, Iglesias, Aguirre; Manu García, Behobide, Salcedo, Juan Domínguez, Goikoetxea; Eneko Romo.
Sędzia: Medina Cantalejo.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Noi Michal miales jednak remis do przerwy. najsmieszniejsze ze ten wielki Real odpadł;D ja grałem na zwycięstwo i i tak cudem weszło. Nie wiem dlaczego Real nie przywiązuje wagi do obrony.
Aha noi real wcale nie musiał wygrać w każdym przypadku dwiema bramkami. 1:0 lub 2:1 by wystarczyło bo w 1meczu było 3:2 dla gospodarzy

Na jutro zastanawiam się czy zagrać na awans Villareal za minimalna stawkę;d a nóż cud się zdarzy
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Janse zawsze najwazniejsze jest zeby weszlo i kasa byla. nie mniej jednak sam jestem zaskoczony ze Real z takim przeciwnikiem nie potrafil kontrolowac gry bo trzeba sie uczciwie zgodzic ze ten mecz byl wyrownany
 
T 0

tomaszl

Użytkownik
Barca i Real
No i mamy w tej fazie dwie skrajności. Z jednej strony będąca ostatnio w niesamowitej formie Barcelona wygrała swój dwumecz z Benidormem zwyciężając dwukrotnie bez wysiłku po 1-0. Natomiast Real Madryt pożegnał się z rozgrywkami po dwumeczu z 3-ligowym Realem Union. Obrona Królewskich w tym dwumeczu zagrała katastrofalnie - 6 straconych bramek z takim rywalem to kompromitacja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom