>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Puchar Intertoto

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
W tym temacie piszemy wszelkie analizy jak i sugestie na temat tego pucharu tzw. &#39;&#39;Pocieszenia&#39;&#39;

Oto wyniki Wczorajsze:

Maccabi Hajfa - Gloria Bistrita 0:2 (0:2)
0:1 Tilinca 13 min.
0:2 Zaharia 40 min.

Makedonija Skopje - Cherno More
0:4 (0:0)
0:1 Bachev 54 min.
0:2 Da Silva 71 min.
0:3 Da Silva 73 min.
0:4 Stoianov 82 min.

Toboł Kostanaj - Slovan Liberec
1:1 (1:1)
0:1 Nezmar 34 min.
1:1 Baltiev 39 min.

NK Maribor - Hajduk Kula 2:0 (1:0)
1:0 Makriev 29 min.
1:1 Samardzic 52 min.

Dacia Kiszyniów - St Gallen 0:1 (0:1)
0:1 Pablo Garat 6 min.

Czernomorec Odessa - Szachtior Saligorsk
4:2 (0:0)
0:1 Rios 14 min.
1:1 Bugaev 14 min.
2:1 Vengliyski 18 min.
3:1 Bugaec 69 min.
3:2 Martnovich 81 min.
4:2 Bugaev 89 min.

Ghent - Cliftonville FC 2:0 (1:0)
1:0 Foley 17 min.
2:0 Foley 64 min.

Cork City - Hammarby IF 1:1 (1:0)
1:0 O’Donovan 10 min.
1:1 Healy (sam.) 57 min.

Rapid Wiedeń - Slovan Bratysława 3:1 (2:0)
1:0 Hofmann 31 min.
2:0 Bazina 39 min.
3:0 Hofmann 54 min.
3:1 Slovak 89 min.

Zalaegerszeg - Rubin Kazań 0:3 (0:1)
0:1 Vitali Volkov 22 min.
0:2 Vitali Volkov 66 min.
0:3 Vitali Volkov (karny) 80 min.

Slavija Sarajewo - Otelul Galati 0:0



Dzisiejsze Pary


FC Honka - Aalborg BK 08-07-07 17:30 2,85 3,15 2,10
FK Vetra - Legia Warszawa 08-07-07 18:00 7,25 4,25 1,30
Trabzonspor - Vllazna Shkoder 08-07-07 18:00 1,15 5,50 11,00
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
FK Vetra - Legia Warszawa ----&gt; 2 1,30

Analiza: Dziś w końcu okazje debiutu na stanowisku trenera otrzyma Jan Urban sądzę że będzie chciał pokazać że zatrudnienie jego nie było błędem w stolicy. Wiadomo że jest to puchar pocieszenia przez który można trafić do Pucharu Uefa i właśnie taki cel ma Legia. Piłkarze już wczoraj wyjechali rano aby przygotować się do tego spotkania. Jak pisze oficjalny serwis Legii odbyli już tam trening niestety w aurze Deszczowej która już utrzymuje się, od dwóch dni i prawdopodobnie mecz również w takich warunkach pogodowych w Wilnie się odbędzie. Sądzę że dziś nasza drużyna pokaże kawałek dobrego futbolu i wygra wysoko.


Zawodnicy, którzy znaleźli się w kadrze na mecz z Vetrą Wilno:

Bramkarze: Jan Mucha, Wojciech Skaba
Obrońcy: Inaki Astiz, Grzegorz Bronowicki, Piotr Bronowicki, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz, Wojciech Szala, Jakub Wawrzyniak
Pomocnicy: Edson da Silva, Roger Guerreiro, Kamil Grosicki, Miroslav Radović, Marcin Smoliński, Aleksandar Vuković
Napastnicy: Bartłomiej Grzelak, Luiz Antonio Junior, Maciej Korzym
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Na sam poczatek krotki komenatrz meczu Legii.. :zoltakartka: dla pilkarzy i ???? dla kibicow...

Legia zagrala dzisiaj bardzo slabo, a wlasciwie bardzo slaba pierwsza polowe. Na druga jak wiadomo, &quot;dzieki&quot; kibicom juz nie wyszla. Nie wiem skad taka postawa naszej druzyny, bo po wygranych sparingach, wydawalo mi sie, ze wszystko bedzie dobrze. Vetra to nie jest jakis strasznie mocny klub i liczylem na duzo wiecej. Legii brakuje przede wszystkim zgrania i &quot;lepszych&quot; pilkarzy na niektorych formacjach. Mam nadzieje, ze Ci zawodnicy, ktorych trener Urban nie zabral do Wilna, wniosa cos nowego i swiezego w gre Legii :eek:

Ciekaw jestem jakie beda konsekwencje dzisiejszych zdarzen :?: Czy Legia zostanie wykluczona :?: Czy bedzie miala mozliwosc rewanzu :?:

Szkoda, ze przez takie postepowanie kibicow, zespol traci najbardziej, bo chyba tak wlasnie bedzie :sad:
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
bet-at-home.com PL: W przypadku gdy dane zdarzenie zostanie przelozone lub przerwane i odbedzie sie do 48 godzin, zostaje ono normalnie rozliczone.
bet-at-home.com PL: Gdy dane zdarzenie nie odbedzie sie w ciagu 48 godzin od planowanego terminu, rozliczamy je po kursie 1,0 zwracajac stawke za zaklad.


oto co BAH napisało o tym zakładzie i jak go rozliczy
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Na sam poczatek krotki komenatrz meczu Legii.. dla pilkarzy i dla kibicow...
flinstone ja bym dał ???? dla piłkarzy i dla kibiców...:p

Zrozumiałbym kibiców, gdyby Vetra jeszcze miala kibiców co mogli by się lac... ale żeby dzieci i emerytów lać? Brak HONORU!

Piłkarze szok... praktycznie nic nie grali poza tą nie uznaną bramka...
ach ta Polska piłka...(nie chodzi tylko o Legie...)
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Hehe.. Moze troche prawdy z tymi emerytami jest ;-)

Jest juz decyzja ze strony kierownictwa Legii Warszawa. Zarzad podjal bardzo sluszna wg mnie decyzje, o 3-letnim zaniechaniu organizacji wyjazdow dla kibicow. Bedzie sie rowniez domagal odszkodowania ze strony winowajcow za poniesione szkody. UEFA swoja decyzje ma przedstawic w srode. Ja licze na to, ze kara nie bedzie az taka duuza. Wg mnie Vetra powinna wygrac walkowerem. Meecz rewanzowy powinien sie odbyc, oczywiscie przy pustych trybunach. Moze do tego jakas kara finansowa.

Znajac jednak przypadki z przeszlosci, chocby Feyenoord, to kara bedzie bardziej sroga ????
 
M 76

marian555

Użytkownik
No i przez głupi Puchar Intertoto tyle kasy trzeba dać Fifie i dla Wilna. Kibice powinni brać przykład od kibiców Polski w siatkówke. A nie jak Legia: wygrana to dobrze, a przegrana to rozruba.
 
tschpilov 0

tschpilov

Użytkownik
Znajac jednak przypadki z przeszlosci, chocby Feyenoord, to kara bedzie bardziej sroga
Będą się odwoływać i może dostaną tylko rok wykluczenia tak jak Dynamo Kijów (sezon 1995/96) pierwotnie dostało 2 lata skrócone do jednego &quot;dla dobra ukraińskiej piłki&quot;
Niestety Legia nie ma takiego znaczenia w Europie jak Inter Mediolan, którego kibice rzucili petardą w Didę w 1/4 finału LM 2004/05. Kara wtedy była śmiesznie niska - zamknięcie stadionu dla publiczności na sześć meczów LM w zawieszeniu do czterech.
 
M 76

marian555

Użytkownik
Polskim klubom nie będą dawali tak niskich kar, w sumie im się należy, np. w Anglii wogóle nie ma płotów, kibice są 1 metr od boiska i nikt nie wchodzi na boisko bo tam są kolosalne kary pieniężne, że nikt nie wejdzie już na stadion, a w Polsce jest, jak jest. Każdy chce jak wchodzi, a kary są niskie. Kara klubowi się należy mimi że to nie przez Legie, tylko przez ,,kibiców&quot; Legii.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Chernomorec Odesa vs Lens 1, 3.45 || BAH

Analiza: Zespół Chernomorec Odesa wyeliminował w pierwszej rundzie Szachtior Saligorsk, który nie był wymagającym rywalem. Ukraiński zespół zaczął już ligę. Pierwsze spotkanie przegrali na własnym boisku z FC Kharkivem 0:1, prawdopodobnie grali w osłabionym składzie. Na ten mecz Odesa się bardzo przygotowywała, liczą na awans do dalszej fazy i potem walkę o puchar UEFA.
Lens w tym sezonie jeszcze nic nie grało, moze jakieś spotkanie towarzyskie. Na Ukrainie mogą mieć problemy z wygraną, ponieważ Chernomoreca jest już zgrana, zagrali 3 oficjalne mecze, 2 w Intertoto i ligowy.

Mój typ to wygrana Odessy, liczę na niespodzianke ;) Stake: 4/10
 
tomasztomek 0

tomasztomek

Użytkownik
⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽

Hamburger SV : Dacia Kiszyniów

Typ: 1 ✅
Kurs: 1,13 ✅
Bukmacher: Bwin

Analiza:

W pierwszym meczu tych drużyn Dacia Kiszyniów niespodziewanie zremisowała u siebie z Hamburger SV 1:1.

29 Lipca na stadionie HSH Nordbank Arena w Hamburgu faworytem będzie drużyna niemiecka, której do awansu wystarcza remis 0:0.
Trener Hamburgera Huub Stevens jednak powiada, że jego drużyna nie ma zamiaru grać o remis, tylko o zwycięstwo: - Musimy to wygrać. Wówczas awansujemy do Pucharu UEFA i będziemy mogli spróbować sporo namieszać w tych rozgrywkach.&#39;

Niedzielne rewanżowe spotkanie, będzie debiutem przed własną publicznością zakupionego za 5mln. euro z Mainz - Mohameda Zidana. 25 - latek chciałby udowodnić, że kwota, jaką działacze Hamburgera wydali na niego, była w pełni adekwatna do jego umiejętności: - Jestem pod olbrzymią presją. Stoję przed wielką szansą i myślę, że ją wykorzystam.

W meczu z Dacią prawdopodobnie nie wystąpi kameruński obrońca HSV - Thimonthee Atouba. 25 - letni piłkarz chce od kilku dni wznowić treningi, na co nie pozwala mu Huub Stevens, który uważa, iż gracz musi się najpierw dokładnie wyleczyć, zanim będzie brał udział w zajęciach.

Jednak mimo wszystkich niesnasek, kapitan Rothosen - Rafael Van der Vaart mówi : - Musimy wygrać. Gorzej już chyba nie możemy zagrać, niż w pierwszym spotkaniu.

I również ja tak uważam - Hamburger dzisiaj wygra bez większych problemów!
Mój typ 3:0 dla gospodarzy!

4:0 ???? ????


Dziękuje, pozdrawiam! ???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom