>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Puchar Świata 2019 męzczyzn

Status
Zamknięty.
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
cytat z dnia 12 października 2019 11:56 przez adam693Byłem pewien, że kurs na Brazylie nie przekroczy 1.6-1.7 a tu 2.11. Na naszą korzyść nie jesteśmy faworytem i nie mamy jakiejś wielkiej presji. Przeczucie mówi nie ruszaj bo buki są mądrzejsze a Brazylia jeszcze nie miała słabego meczu i pewnie jutro będzie pierwszy a rozum stawiaj na Brazylie bo są w dużo lepszej formie, są lepsi wlasciwie na każdej pozycji a przede wszystkim na rozegraniu. Co myślicie o tym spotkaniu? 
Na prawie kazdej pozycji?  Nie powiedzialbym. Polska jest lepsza na libero, na przyjeciu i pozycja atakujacego twz jest lepsza bo Kurek nawet w niepelnej formie jest duzo lepszy od Alana. Na srodku poziom podobny i tylko na rozegraniu przewaga wyrazna Brazylii.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 12 października 2019 12:31 przez robertooo123

Na prawie kazdej pozycji?  Nie powiedzialbym. Polska jest lepsza na libero, na przyjeciu i pozycja atakujacego twz jest lepsza bo Kurek nawet w niepelnej formie jest duzo lepszy od Alana. Na srodku poziom podobny i tylko na rozegraniu przewaga wyrazna Brazylii.
Lucarelli jest slabszym przyjmującym? Bez komentarza
 
A 4

adam693

Użytkownik
cytat z dnia 12 października 2019 12:31 przez robertooo123

Na prawie kazdej pozycji?  Nie powiedzialbym. Polska jest lepsza na libero, na przyjeciu i pozycja atakujacego twz jest lepsza bo Kurek nawet w niepelnej formie jest duzo lepszy od Alana. Na srodku poziom podobny i tylko na rozegraniu przewaga wyrazna Brazylii.
Abstrahując od porównywania zawodników, Kurek i przyjęcie nie są w takiej formie żeby wygrywać z BRA czy USA bez dobrego rozegrania jak rok temu na MŚ. Można tak wygrywać (Trentino kiedyś wygrywało LM potężnymi skrzydłami bez super rozegrania) ale muszą być w top formie, a nie są. Pewniak to nie jest bo Polska jest bardzo nieprzewidywalna drużyna ale mimo to wchodzę po 2.12 na forbet, u innych bukow już trochę spadło. 
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 12 października 2019 11:56 przez adam693Byłem pewien, że kurs na Brazylie nie przekroczy 1.6-1.7 a tu 2.11. Na naszą korzyść nie jesteśmy faworytem i nie mamy jakiejś wielkiej presji. Przeczucie mówi nie ruszaj bo buki są mądrzejsze a Brazylia jeszcze nie miała słabego meczu i pewnie jutro będzie pierwszy a rozum stawiaj na Brazylie bo są w dużo lepszej formie, są lepsi wlasciwie na każdej pozycji a przede wszystkim na rozegraniu. Co myślicie o tym spotkaniu? 
Lepsi na kazdej pozycji xdddd no to niezle sie uśmiałem. Fakty sa takie ze maja jedynie lepszego rozgrywajacego i moze  jednego z przyjmujacych. 
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 12 października 2019 15:46 przez sobolekk

Lepsi na kazdej pozycji xdddd no to niezle sie uśmiałem. Fakty sa takie ze maja jedynie lepszego rozgrywajacego i moze  jednego z przyjmujacych. 
Na każdej pozycji pewnie nie są lepsi, ale chyba trochę życzeniowo oceniłeś naszą drużynę na tym turnieju, albo niezbyt obiektywnie Brazylijczyków.

Niby Alan w tym turnieju jest gorszy od 70%-ego Kurka (a i to nie zawsze, choć lepiej jest niż można się było spodziewać)? nie mówiąc o Muzaju.. Albo brazylijscy środkowi Lucas, Souza czy Isac gorsi od Kochanowskiego, Bieńka i Kłosa? Bez żartów. Co do Drzyzgi zgoda, on nawet nie jest chyba lepszy od swoich zmienników. Leal z Lucarellim na przyjęciu? Leal kapitalna forma, w każdym elemencie, można powiedzieć że to taki nasz Leon, też ogromna winda tylko że z lepszym przyjęciem i nie trzeba go chować, ale powiedzmy że tu remis. Lucarelli vs Kubiak? Z wielu względów nasz kapitan na razie nie pokazuje najlepszej wersji siebie. Zresztą nie wiem czy nie powinien wyjść Śliwka, który złapał świetną formę i jest w gazie. No i najważniejsze: nie ma tajemnicy w tym że nasza gra zależy od dobrego przyjęcia i uruchomienia szybkiej gry. Jak to wyglądało ze Słowenią która siała asami jak zła to chyba wszyscy pamiętamy. No to Brazylia potrafi zdmuchnąć zagrywką, Leal ciosy do tego regularnie, mało psuje jak na taką moc, Alan podobna moc, ciut gorzej z regularnością, Lucarelli i srodkowi też sieją asami. Ciężko nam będzie o bardzo dobre przyjęcie, a nawet pozytywne nie musi być regułą. A bez tego nasza gra się będzie musiała uprościć, a wtedy cały nasz czar nieco pryska. Obym się mylił.

Żebym nie był źle zrozumiany: jest tylko jedna lepiej grająca od nas ekipa w Pucharze Swiata, niewiele ale Brazylia gra lepiej. Reszta ekip klasę niżej, nawet Amerykańce w ostatnich meczach dużo słabsi.

Oczywiście opisuję tylko to co widzę na tym turnieju, czyli jak jak poszczególni zawodnicy faktycznie grali, a nie jak potrafią grać. Dlatego też mi się wydaje że kursy powinny być odwrócone. Tak czy siak czeka nas siatkarska uczta.

Polska - Brazylia
Handicap setowy: Brazylia (+1.5) @ 1.40  2-3
Zwycięzca: Brazylia @ 2.02  
Betfan
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Abstrahując od porównań na pozycjach Brazylia wygląda lepiej jako zespół. Porównywanie, analizowanie przy zespołach, w których mamy takie wielkie pokłady potencjału jest bardzo ciężkie, bo np Leal i Alan mają kryzysy akurat jutro, a do swietnie dysponowanego Leona dołączy mający dzień konia np Kurek i Polska wygrywa 3:0. Jak najbardziej możliwe, ale jesli już mamy to forum to możemy spróbować cos przewidzieć i według mnie większe szanse przed rozpoczęciem meczu na jego wygranie mają Brazylijczycy. Mają oni "pewniejsze" skrzydła. U Nas jest znakomity Leon, co raz więcej znaczy już dla jakosci naszej gry. Gra bardzo dobrze, zdobywa wiele punktów, zaczyna robić różnice w meczach jakie należy oczekiwać od najlepszego siatkarza na swiecie. Dalej nie jest już tak kolorowo. Na pozycji drugiego przyjmującego zdążyło błysnąć kilku graczy Olek czy Kwolek ;) ale i zdarzały im się słabe mecze. Kubiak nie jest w rytmie meczowym. Na ataku Kurek nie jest w najwyższej formie i może mieć problemy w rozegraniu dłuższego, zaciętego meczu od początku do końca (jak np BRA - USA) na dobrej skutecznosci w ataku. Muzaj ostatnio raczej nie zachwyca również. Czy "obecny" Kurek jest lepszy od "obecnego" Alana no nie wiem. Ja myslę, że nie jest. Rezerwowy atakujący reprezentacji Brazylii gra nadspodziewanie dla mniej dobrze. W 8 przez niego rozegranych na dłuższym dystansie meczach tylko raz zszedł poniżej 50% skutecznosci w ataku (44%). W meczu z Amerykanami wyglądał na bardzo pewną opcje w ataku, z której często Bruno korzystał. Jednym słowem tego meczu nie zawalił, a nawet wyszedł w nim na duży plus w moich oczach. Para przyjmujących wygląda kosmicznie i jest dla mnie najlepszą parą przyjmujących na swiecie w reprezentacjach ze względu na ich możliowsci w ataku, zagrywce, ogólnie zrobieniu równicy. Prym raczej wiedzie tu Leal. Ogólnie rzecz biorąc Polscy liderzy oprócz Leona nie są w najwyższej dyspozycji, a Wilfredo choć najlepszy na swiecie sam Brazylii nie ogra, bo gra tej reprezentacji wygląda jak praca dobrze naoliwionej machiny atak ale również defensywa, wyprowadzanie kontr i tak dalej. Ja w tym meczu daje większe szansę na wygranie reprezentacji Brazylii. Kursy mnie zaskakują, gram z handicapem.

Brazylia -1.5 seta @2.99    w Fortunie
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
cytat z dnia 12 października 2019 19:59 przez psotnick

Na każdej pozycji pewnie nie są lepsi, ale chyba trochę życzeniowo oceniłeś naszą drużynę na tym turnieju, albo niezbyt obiektywnie Brazylijczyków.

Niby Alan w tym turnieju jest gorszy od 70%-ego Kurka (a i to nie zawsze, choć lepiej jest niż można się było spodziewać)? nie mówiąc o Muzaju.. Albo brazylijscy środkowi Lucas, Souza czy Isac gorsi od Kochanowskiego, Bieńka i Kłosa? Bez żartów. Co do Drzyzgi zgoda, on nawet nie jest chyba lepszy od swoich zmienników. Leal z Lucarellim na przyjęciu? Leal kapitalna forma, w każdym elemencie, można powiedzieć że to taki nasz Leon, też ogromna winda tylko że z lepszym przyjęciem i nie trzeba go chować, ale powiedzmy że tu remis. Lucarelli vs Kubiak? Z wielu względów nasz kapitan na razie nie pokazuje najlepszej wersji siebie. Zresztą nie wiem czy nie powinien wyjść Śliwka, który złapał świetną formę i jest w gazie. No i najważniejsze: nie ma tajemnicy w tym że nasza gra zależy od dobrego przyjęcia i uruchomienia szybkiej gry. Jak to wyglądało ze Słowenią która siała asami jak zła to chyba wszyscy pamiętamy. No to Brazylia potrafi zdmuchnąć zagrywką, Leal ciosy do tego regularnie, mało psuje jak na taką moc, Alan podobna moc, ciut gorzej z regularnością, Lucarelli i srodkowi też sieją asami. Ciężko nam będzie o bardzo dobre przyjęcie, a nawet pozytywne nie musi być regułą. A bez tego nasza gra się będzie musiała uprościć, a wtedy cały nasz czar nieco pryska. Obym się mylił.

Żebym nie był źle zrozumiany: jest tylko jedna lepiej grająca od nas ekipa w Pucharze Swiata, niewiele ale Brazylia gra lepiej. Reszta ekip klasę niżej, nawet Amerykańce w ostatnich meczach dużo słabsi.

Oczywiście opisuję tylko to co widzę na tym turnieju, czyli jak jak poszczególni zawodnicy faktycznie grali, a nie jak potrafią grać. Dlatego też mi się wydaje że kursy powinny być odwrócone. Tak czy siak czeka nas siatkarska uczta.

Polska - Brazylia
Handicap setowy: Brazylia (+1.5) @ 1.40
Zwycięzca: Brazylia @ 2.02
Betfan
Po tym co tutaj napisales to powinnismy widziec kursy 1.5 do 3 na korzysc Brazylii. Mowisz ze srodkowi nie maja podjazdu do Brazylijskich?  Ze niby podstarzaly Lucas lepszy od goscia co go kupil najlepszy klub swiata ?  Klos tez ma forme i doswiadczenie. 70% Kurek to nadal lepszy siatkarz niz zmiennik zwykle w Brazylii a na przyjeciu Zator i Kubiak powinni zrobic robote a Leon swoje w ataku. Ja widze tu 1 set max dla Brazylii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Brazylia może i wygląda na turnieju minimalnie lrpiej od Polski, ale warto powiedzieć że tak naprawdę na tym turnieju liczą się tak na dobrą sprawę tylko 3 drużyny czyli USA Polska i Brazylia. Oczywiście Polska przegrała a Brazylia wygrala po swietnym meczu z USA jednak trzeba pamiętać że jeszcze wtedy graliśmy bez Kubiaka czyli chyba naszego najważniejszego zawodnika, kapitana i osoby co bierze na siebie dużo w przyjęciu. Mozna mówić ze Kubiak bez rytmu meczowego, ale to jest taki zawodnik, który na najważniejsze mecze zawsze się potrafi zmobilizować i wejść na najwyższy poziom co pokazał w turnieju kwalfikacyjnym np. Dodatkowo pamiętać trzeba jak Brazylia ostatnio radziła sobie z Polską gdzie była faworytem 2 razy na mś i przegrywala z kretesem. To może mieć wpływ na jutrzejszy mecz bo Polacy praktycznie nigdy nie pękają i są niesamowicie mocni psychicznie. Dodatkowo ten mecz będzie niesamowicie ważny w kontekście nie tyle wygrania turnieju bo o to ciężko ale przewagi psychologicznej przed IO. Myślę, że kluczem będzie przyjęcie i tutaj się nie martwie specjalnie bo Zatorski i Kubiak są świetni w tym fachu a i Leon gra nieźle na przyjęciu w tym turnieju oraz zagrywka i tutaj mam na myśli i mocną zagrywke Leona Bieńka czy Kubiaka jak i floty, z którymi mogą mieć więcej problemów Brazylijczycy i tutaj liczę na Klosa i ewentunie Bieńka czy Kubiaka z jego skrotami. Podsumowując uważam, że na poszczegolnych pozycjach wyglądamy lepiej lub na równi z Brazylią i spotkanie może rozstrzygnąć się w sferze mentalnej gdzie zadecydować moga pojedyńcze punkty w końcówkach. Stawiam 3:1 dla Polski choć jak wiadomo będą grały 2 równe druzyny i tak naprawdę każdy wynik jest możliwy.
@ 1.75 Polska win
-1.5 seta Polska win 2.43
DW 3:1 Polska 4.15 
kursy z fortuny

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 12 października 2019 20:13 przez robertooo123

Po tym co tutaj napisales to powinnismy widziec kursy 1.5 do 3 na korzysc Brazylii. Mowisz ze srodkowi nie maja podjazdu do Brazylijskich?  Ze niby podstarzaly Lucas lepszy od goscia co go kupil najlepszy klub swiata ?  Klos tez ma forme i doswiadczenie. 70% Kurek to nadal lepszy siatkarz niz zmiennik zwykle w Brazylii a na przyjeciu Zator i Kubiak powinni zrobic robote a Leon swoje w ataku. Ja widze tu 1 set max dla Brazylii.
Wishful thinking.. Teraz ty napisałeś tak że kurs na Polaków powinien być 1.20-1.30..

Wyraźnie napisałem że opisuję to co jak zawodnicy grali na tym turnieju, a nie jaki zawodnicy mają potencjał itp
Oczywiście opisuję tylko to co widzę na tym turnieju, czyli jak jak poszczególni zawodnicy faktycznie grali, a nie jak potrafią grać. 
Lucas może nie jest lepszy od naszych, ale Souza i Isac już tak. Bieniu nie gra tego co grał na MŚ, nawet nie tak jak na ME. A kto go kupił i po co to się jeszcze okaże, nie jest powiedziane że w Lube sobie wywalczy miejsce obok Simona jako drugi środkowy. Ale ma duże szanse. Kurek dojdzie do siebie to będzie szalał, na razie ma sił na 2 sety intensywnej gry, a później już gorzej i jakość gry spada, wchodzi wtedy Muzaj i rzadko jest pozytywny impuls, niestety. 

Jaki wynik będzie to się okaże, ale myślę, że mecz będzie zacięty i ja widzę faworytów w Brazolach. Obym się mylił, bo wygrany Puchar Swiata i milion baksów czy czegoś tam zawsze się chlopakom przyda. Ale moim zdaniem będzie cięzko.
 
G 434

gdzziemojnick

Użytkownik
Trochę późna informacja, ale sądząc po wpisach na górze nie wszyscy typujący ją uwzględniali. Dzisiaj gramy bez Bartka Kurka, który opuści resztę turnieju.
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 13 października 2019 08:06 przez gdzziemojnickTrochę późna informacja, ale sądząc po wpisach na górze nie wszyscy typujący ją uwzględniali. Dzisiaj gramy bez Bartka Kurka, który opuści resztę turnieju.
No właśnie, i jeszcze w komentarzu Kadziewicz mówił że to było wiadomo od tygodni, że bez Kurka w drugiej fazie turnieju, w kontekście Muzaja że mógł się przygotować psychicznie na grę. Ja szczerze mówiąc takiego info nie zauważyłem wczesniej. No generalnie bez Kurka to atakujący to nasz słaby punkt, trochę przykrywany dzięki Leonowi w niektórych sytuacjach. Dzisiaj to zwłaszcza było widoczne kiedy po drugiej stronie szalał Alan na jakiejś kosmicznej skuteczności, duża różnica w porównaniu z naszymi atakującymi. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom