>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Przydatne aplikacje na system Android

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie wrzucajcie ciekawe i przydatne aplikacje na system Android.
Co jest w Waszych telefonach, tabletach? Co warto zainstalować, co poprawia funkcjonalność, jakie gry zrobiły na Was wrażenie, etc
1. Nawigacja
Korzystam ze standardowej nawigacji, chyba z google. Działa średnio, bez rewelacji. Mając N95 korzystałem z garmina i tomtoma i zdecydowanie lepiej sobie radziły. Na Android jest AutoMapa i jest zdecydowanie lepszą nawigacją.
2. Opera Mini - dobra przeglądarka, które nie zjada Mb.
3. Menadżer plików - (wiadomo)
4. Picasa Tool - można szybko wrzucić zdjęcie na serwer
5. Bateria - śledzi stan baterii
5. Kto dzwonił + Ivona - kiedyś używałem tego połączenia, gdy zmieniałem z E72 i androida. Plusem w Nokii było to, że gdy ktoś dzwonił to telefon &quot;mówi&quot; kto dzwoni. Przydatne w samochodzie podczas jazdy. Ta paczka informuje nas kto dzwoni - gdy jesteśmy w 2 pokoi wiemy, czy &quot;lecieć&quot; do fona, czy go olać (np. gdy teściowa dzwoni)
6. Gmail - chyba najlepszy klient poczty e-mail
7. skype, gg, facebook - wiadomo
Z gier nic nie polecę, bo nie gram.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dobry temat, sam chciałem taki założyć, ale zawsze zapominałem.

1. WhatApp - aplikacja dzięki, której można się prawie za darmo komunikować z innymi osobami.Przy pisaniu wiadomości program pobiera kilobajty internetowe, a nie musimy tracić pieniążków z abonamentu.Ponadto można cyknąć szybko fotkę,video i wysłać do znajomego.Warunkiem komunikacji z inną osobą jest to, że ta druga osoba ma również tę aplikację.
2. Eurosport - też fajna aplikacja gdzie na szybciutko można poczytać najważniejsze informacje ze świata sportu - tenis, kolarstwo, futbol także fajna apka gdzie wszystko jest w jednym miejscu.Aktualizują się bardzo często.
3. MobileMPK - wiadomo, rozkład komunikacji miejskiej, można wybrać swój region i sprawdzać wygodnie rozkład jazdy autobusów i tramwajów.
4.INGMobile - dla posiadaczy konta w ING dość dobra aplikacja pozwalająca sprawdzić stan konta i mini historię przelewów, można też dokonać przelewu, ale tylko w obrębie swojego konta.
5. NHL Gamecenter - livescore z NHL.
6. At bat line - to samo, ale z MLB.
7. TuneinRadio - radia z całego świata, można znaleźć co się chce - działa w tle i pobiera megabajty z pakietu internetowego także najlepiej korzystać na jakimś wifi.

Wrzucajcie swoje propozycje, może ktoś coś znajdzie nowego.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
1. Automapa - tutaj chyba nie potrzeba komentarza.
2. Yanosik - bardzo przydatna aplikacja dla kierowców. Informuje o patrolach, krokodylkach, fotoradarach, suszarkach, wypadkach. Działa przy włączonym internecie i GPS. Samemu można zgłaszać informacje o w/w zdarzeniach i pomóc tym samym innym kierowcom ;).
3. Astro File - menedżer plików, dla mnie najlepszy.
4. GPS Status - pomocne do szybszego złapania &quot;fixa&quot; z nadajników.
5. Wifi Analyzer - do przeszukiwania dostępnych sieci wifi i sprawdzenia ich sygnału.
6. Payback - wiadomo, aktualne kupony, szybkie sprawdzenie ilości dostępnych punktów, aktualności.
7. Opera mini / Chrome - dużo szybsze i wygodniejsze od standardowych przeglądarek.
8. Endomondo - taki gadżet dla osób biegających / jeżdżących na rowerze, etc. Mierzy czas, zapisuje trasę, dystans, spalone kalorie.
Wszystkie aplikacje są darmowe. No może poza automapą ;).
 
B 0

brown22

Użytkownik
Przydatne aplikacje
Również polecam WhatApp&#39;a. Genialna aplikacja do przesyłania sms i mms za free.Wystarczy tylko posiadac pakiety danych i mozna slac je milionami :razz:
 
V 0

vifus

Użytkownik
Ja ze swojej strony polecam LiveMatch (Czerwona piłka w logo) do oglądania meczy w dobrej jakości, bez przycinek.
 
Do góry Bottom